Drai's

مایک Kirschbaum

Kansas City Chiefs ایمنی Tyrann متیو در Drai است.

Click to enlarge photo

نیل Sedaka در “Absinthe.”

Kansas City Chiefs تراویس Kelce, Tyrann Mattieu, LeSean McCoy در و دیگران خود را جشن گرفتند سوپر باول پیروزی در Drai را در کلوپ شبانه در کرمولل شنبه شب در تشویق توسط طرفداران و تماشاچیان در VIP جدول مارک با آرم تیم است. بطری همین خولیو 1942 و Patrón و در جستجوی گنج شامپاین بودند لذت می برد به عنوان French Montana زمان مرحله و amped تا حزب.

دی جی ها باید صبحانه بیش از حد. ساکنان محلی و لاس وگاس کاباره اصلی Steve Aoki خود را گرفت, مامان و دختر برای یک وعده غذایی روز یکشنبه در اجاق گاز در هندرسون با بهره گیری آووکادو نان تست با نیمرو توفو تخم مرغ, وگان, سوسیس, تخم مرغ سفید خامه ای frittata و پوره گل کلم. Aoki زندگی در سرود که او پرواز در سراسر جهان به بازی در داغترین سالن در این سیاره است.

خال خال در “چای سیاه و سفید” در Caesars Palace: موسیقی پاپ افسانه نیل Sedakaراه بازگشت در روز شنبه قبل از تعطیلات آخر هفته خود کنسرت در نیواورلئان; ستاره سابق از “کارشناسی” Arie Luyendyk جونیور و همسرش, لورن, در شب جمعه و در شب یکشنبه اعضای Carolina Hurricanes در زمان نشان می دهد پس از سرقت یک بازی از وگاس شوالیه طلایی در T-موبایل آرنا در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de