Mayfair Supper Club

حسن نیت ارائه میدهد MGM اقامتگاههای تفریحی

آنتونی Tia و Lisette Gadzuric در Mayfair شام باشگاه.

لاس وگاس ساکن جاناتان اسکات از “ملک برادران” شهرت می داند که چگونه به انتخاب لکه های خود را. او دختر, Zooey Deschanel به Mayfair شام باشگاه در Bellagio برای روز ولنتاین شام و نمایش و ارسال شده راحت عکاسی از خود با عنوان “امشب جادویی بود.” همچنین در Mayfair در عاشقانه ترین شب سال: UFC, سبک وزن, Anthony Tia و نامزد Lisette Gadzuric.

Click to enlarge photo

رایان و سفت و طراحی لباس در “اتمی سالن نشان می دهد.”

یکی دیگر از جنگنده بود در شهر جمعه شب به عنوان UFC افسانه Randy Couture کشف شد در “اتمی سالن نمایش” در گراند کانال Shoppes با پسرش رایان.

کمدین و بازیگر Dane Cook در زمان دختر Kelsi تیلور به شام در سیاه و سفید ضربه بزنید در پنجره شب جمعه برای همبرگر و CrazyShakes.

وگاس دختران شب-حمایت تک و معاشرت در تاریخ ثبت در پارک MGM شنبه شب جذب کشت از واقعیت تلویزیون ستاره. خال خال جشن بودند دانیل مگوایر و کمیل Nicalek از “کارشناسی” نیکلاس Maccarone کت دان و کوری بروکس از “برادر بزرگ” Scheana Shay از “Vanderpump قوانین” و پل Calafiore از “چالش.” Nicalek, مگوایر Maccarone و دان همچنین آمار جهانی در روز شنبه برای گرفتن آمار نمایش کمدی “تریاک” و چند تن از اعضای این گروه dined در زیبایی و اسکس در روز پنج شنبه قبل از ضربه تائو کلوپ شبانه در ونيز.

NBA All-Star Weekend برگزار شد در شیکاگو اما چند hoops ستاره ضربه وگاس به جای. نورمن پاول از تورنتو رپتورز بازدید Lavoحزب صبحانه در روز شنبه بعد از مهمانی در Drai را در شب جمعه. و ققنوس’ Aron Baynes گرفتار “تریاک” در کیهان پنج شنبه شب.

Drai را در کلوپ شبانه سرمقاله روزنامه Wiz Khalifa dined در تائو در پنجره در شنبه شب با یک گروه بزرگی از دوستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im