آخر هفته عقب: Bob Saget, Sofia Vergara, Debbie Gibson و بیشتر

Category: لاس واگاس No comments

On the Record

MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی

Sofia Vergara, Manolo Gonzalez Vergara and Debbie Gibson در در تاریخ ثبت است.

من صرف من مستقیم دوم شب جمعه در Encore تئاتر گرفتن در یک اجرای موسیقی. در هفته گذشته این بود Sarah McLachlan خواننده و ترانه سرا که یاد Lillith نمایشگاه تور کنسرت و برخی از به یاد ماندنی ترین و عاطفی تصنیف عصر خود. گفتن داستان بین نواختن گیتار و پیانو و آواز ترتیبات منحصر به فرد از بازدید “شیرین تسلیم” “Adia” و “اختیار” او را سرگرم زحمت و صدای او بی عیب و نقص بود. و این آخر هفته از آن زمان برای Harry Connick Jr. برای بازگشت به وین مرحله یک محل است که او raved مورد در طول نشان می دهد. که نشانه خوبی است که او می تواند در اینجا به زودی او را به خاطر طبیعی مناسب برای لاس وگاس با Sinatra-esque با تکبر راه رفتن و بی آهنگی. او آغاز شده و جمعه شب را نشان می دهد در وسط, در حال حاضر زمزمه و معرفی خود با استعداد هفت قطعه گروه جاز در اولین آهنگ. Connick کنونی تور جشن های مورد علاقه خود را آهنگساز کول پورتر و گزینش و اجرای آن کلاسیک وحی شد. اگر این نشان می دهد می آید و به وگاس, شما می توانید آن را از دست ندهید.

راه رفتن بر روی نوار به وین جمعه شب به دیدن این نمایش من اتفاق افتاد پس از کمدین Bob Saget و همسرش, Kelly ریزو عنوان در جهت دیگر. تبدیل کردن آنها به حال فقط dined در لا غار شراب و مواد غذایی مخفی گاهیک شروع عالی برای یک شب در وگاس. من زحمت آنها را ؟ در من نیست.

بازیگر زن و شوهر, Sofia Vergara و Joe Manganiello در زمان بیش از این شهر در این آخر هفته با شروع با یک رویداد فرش قرمز راه اندازی Vergara پسر منلو Gonzalez Vergara‘s همکاری با NoMad لاس وگاس جدید VIP سگ برنامه در هتل شیک و مد در پارک MGM. او Canini توسط قاب نام تجاری پوچ محصولات آنه در حیوان خانگی برنامه ای است که راه اندازی شد دوشنبه و سه ستاره باشگاه به صورت رسمی پارتی بعد از کنسرت در در رکورد شنبه شب. وجود دارد که آنها ضربه به خواننده Debbie Gibsonیک ساکن محلی و همکار عاشق سگ; من به تازگی ساخته شده آشنایی از دو Dachshunds. این Vergara گروه نیز تماشا “O” و dined در Mayfair شام باشگاه در Bellagio شنبه.

رپر و تهیه کننده French Montana شام با دوستان در Lavo در پالازو پنج شنبه شب قبل از بازدید تائو کلوپ شبانه در کنار درب در ونيز گراند کانال Shoppes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>