چهار شنبه COVID-19 روز رسانی: دکتر ریک روشن صحبت می کند, از Facebook حذف اسپوکن در اعتراض به حوادث

Parks might be open but you have to keep it moving, Seattle.

وجود دارد مقدار زیادی از فشار دادن در این round-up: یک پزشک تحت فشار قرار دادند از فرماندار هل در مقابل یک county, چند شهرداران فشار در برابر فرماندار تهمت هل مواد مخدر و… آن را بسیار بازور زمان!

BREAKING: یک دکتر می گوید او تحت فشار قرار دادند از او فدرال موقعیت او پس از فشرده برای “بررسی دقیق” از هیدروکسی کلروکین یک داروی دادند مغلوب ساختن پیشی جستن است که یافت شده است بی اثر می شود و به طور بالقوه خطرناک است. دکتر, دکتر ریک روشن گفت: نیویورک تایمز‘s مگی Haberman: “من صحبت کردن در آنجا برای مبارزه با این ویروس مرگبار, علم—و نه سیاست یا cronyism—اتحاد منجر به راه است.”

در اینجا دکتر روشن را کامل بیانیه منتشر شده در سی ان ان.

بیش از 12 سواران در 40 اتوبوس و 18 سواران در 60 فوت است. کسانی هستند King County مترو جدید “موقت مطلوب/آل” مسافر محدودیت. پس کسانی که محدودیت های رسیده از اتوبوس آغاز خواهد شد عبور سواران و نمایش “مربی کامل متاسفم” در دیجیتال خود را نشانه.

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که “چند آمریکایی ها در حمایت از کاهش virus حمایت”: تنها 12 درصد از آمریکایی ها می گویند این اقدامات به جایی که آنها زندگی می کنند بیش از حد, یادداشت, AP, اما نه متقاعد واشنگتن خواهان.

در اینجا است که Facebook پست از انتخاب کلانتر شهرستان اسنوهومیش آدم Fortney:

Inslee را نیز هل دادن در برابر فرانکلین کانتی که پیشگیرانه رای به بازگشایی کسب و کار.

فرمانداران سراسر کشور در حال هل دادن به بازگشایی خود می گوید: در اینجا یک اطلاعیه از دموکرات مونتانا فرماندار استیو بولاک.

جمهوری خواه اوکلاهاما فرماندار کوین Stitt خواهد بازگشایی برخی از کسب و کارمانند سالن مو و آرایشگاه شروع جمعه.

برخی از اوکلاهما شهرداران در حال هل دادن در برابر Stitt تصمیم:

ایتالیا هنوز عامل با “حداکثر احتیاط”: نخست وزیر این کشور را گفت: آن را دوباره در خط با “جدی سیاست علمی کشور” است که آن را احتمالا شروع به آرامی شروع به خروج آن مستند شروع ممکن است 4.

برخی از سیاتل بازارهای کشاورزان باز خواهد بود دوباره این آخر هفته اما باز بازارها و پارک ها می آیند با یک هشدار از شهردار Durkan از طریق KOMO:

در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته او بسته پارک ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus اما بازگشایی پارک و دو کشاورز بازارهای این آخر هفته گذشته. او قصد دارد در نگه داشتن آنها را باز کنید اما با هشدار شدید.

“اگر شما جایی بروید و آن را شلوغ است, شما باید به خانه بروم” گفت: شهردار. “شلوغ پارک تبدیل خواهد شد و بسته پارک ها, از آنجا که ما باید به ضرب و شتم این ویروس است.”

خانه رای در آینده بسته محرک است که انتظار می رود فردا اتفاق می افتد.

پشتیبانی غریبه

واشنگتن روز رسانی های اخیر از آن وزارت بهداشت لیست 682 مرگ و میر و 12,282 تایید موارد COVID-19 در واشنگتن است.

بیمارستان کالیفرنیا آغاز خواهد شد به برنامه ضروری عمل جراحی بلافاصله: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom فقط اعلام ساخته شده در یک livestream.

به روز رسانی به الی پیشتر گزارش: دو Facebook حوادث ترویج Spokane, تظاهرات, حمایت, تیم Eyman برابر Inslee را “خانه بمانند سالم” منظور حذف شده توسط Facebook. (هیچ نیست که نقض قانون اساسی است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im