ما باید برای جلوگیری از تماس سیاستمداران در سمت چپ ‘پلاریزه’

Category: سیاتل

Americas becoming Seattle?

امریکا تبدیل شدن به سیاتل ؟ simonkr / گتی

در یک ستون جدید, the Seattle Times‘ دنی Westneat توصیف افزایش محبوبیت و electability از برنی ساندرز به عنوان Seattleization از سیاست های ملی. این به چه معنی است ؟ کلمات او: “…ما در حال حاضر ممکن است گرفتن یک مرحله نهایی مسابقات بین راست و پوپولیستی ناسیونالیسم تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل چپ, سوسیالیسم پوپولیستی تحت برنی ساندرز. این یک قطبش smackdown.” سیاتل شهر او معتقد است قطبی با حضور Kshama Sawant. او دیده می شود به عنوان یک پلاریزه سیاستمدار چرا که او به طور کامل متعهد به بهبود بسیاری از مردم فقیر—آنها نباید زنده در خیابان سزاوار آنها دستمزد که مطابق با واقعیت های اقتصادی آنها باید دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی. اگر اینها خود را تنها اهداف شما در حال پلاریزه, فرض بر این است که کسانی که در سمت چپ نیز باید نشان دهنده غنی است. گوش دادن به فقیر است و نه عادلانه. آن است پلاریزه. و در اینجا ما بر اساس یک ایده است که همچنین در مرکز اصلی اقتصاد یعنی: هیچ قدرت اجتماعی در پول است.

در این مطالعه روزانه زندگی اقتصادی پول طبقه بندی شده به عنوان بی طرف. آن را تنها یک ماده از هم داشتن مقدار زیادی از آن را یا نه و هیچ چیز بیشتر از هر دو این این (پول) یا آن که (بدون پول). سیاست در این خیالی است و سپس یک دامنه از جامعه ای که در آن فقیر و غنی دیدار و همه چیز کار کردن پیدا کردن وسط زمین. این چیزی که معقول برای سمت چپ انجام دهید. اما شما در نظر گرفته سودمند و پلاریزه اگر شما اتفاق می افتد به درستی بر این باورند که پول خنثی است که ما در یک جامعه ای که در آن منافع کسانی که با ثروت بسیار در مقایسه با نسبت جمعیتی. این چیزی است که Westneat معنی این بیان و با conflating ساندرز با مغلوب ساختن پیشی جستن. مرکز ایده آل برای مادران و میآید در سراسر آمریکا; پول مهم نیست. و بیشتر وجود دارد…

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

کسانی که در مرکز سمت راست و مرکز سمت چپ خواهید کل از چپ به اختصاص داده شده به بازسازی ایمان در میانه سیاست است. این چیزی است که حق خواسته است را انجام دهد. در واقع خلاء در این مرکز ایجاد شده توسط آنها. چه هر کس دیده می شود در سه سال گذشته است و تکرار نابودی سیاسی و آداب و رسوم است که پس از اتصال حتی جورج دبلیو بوش به باراک اوباما ، استمرار قدرت ریاست جمهوری بود که بر اساس خیالی متمرکز قوانین است که می تواند شکسته نمی شود و بدون جدی (اگر کشنده نیست) پیامدهای سیاسی. با مغلوب ساختن پیشی جستن این میانه-موقعیت قوانین شده اند شکست به قطعات. و در عین حال او هنوز هم در قدرت و در حال اجرا برای حفظ این قدرت است.

گرفتن گربه, ریختن قهوه ای کودکان به قفس پرهیاهو و تبانی با روسها تلاش برای استفاده از بودجه عمومی به نیروی قدرت خارجی برای دخالت در انتخابات آمریکا—این همه و خیلی بیشتر به نظر نمی رسد به توجه به تقریبا تمام ایران. و آنچه که ما در سمت چپ در حال خواسته به انجام این است که واقعا درک و پاسخ به برخی سخنان انتقادی در وضعیت کنونی از آنچه باقی مانده است از مرکز-راست و هرگز Trumpers و ژنرال بازنشسته و هوش افسران و admirals.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم در کاخ سفید هنوز هم در از بین بردن میانه سیاست و آداب و رسوم ساعت.

و بنابراین جریان اصلی تبدیل می شود به سمت چپ به حزب دموکرات و خواسته که این کار را انجام دهید از قرار دادن خوب Humpty Dumpty به عقب با هم دوباره و تمرکز عمده بر مسائل اجتماعی مانند مراقبت های بهداشتی جهانی از تداوم پایین حداقل دستمزد و خارج از کنترل نظامی صرف. در این خیالی کسانی که پلاریزه هستند کسانی که نمی خواهند به صرف انرژی و سیاسی قرار دادن منابع به عقب با هم دوباره یک بود که آنها حتی نمی شکستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im