ما باید دقیق سرشماری بیش از همیشه: Ditas Katague

در سراسر کالیفرنیا و ملت ما دیدن عواقب ناشی از صدای رفتن بی سابقه از بی عدالتی بدون کنترل و نژادپرستی تداوم برای قرن ها. امریکا یک بار دیگر صدمه زدن و با الهام از coalescence از افراد در درون سیاه زندگی مهم جنبش بالا بردن صدای خود را در برابر نظام بی عدالتی. نژادپرستی هیچ جایی در جامعه ما است.

قلب من سنگین است – ما را دیده اند بیش از حد بسیاری از مرگ و میر در کشور ما و یک سیستم است که پشتیبانی نمی کند اصلاحات. در همان زمان من امیدوار هستم.

به عنوان یک تغییر اجتماعی عامل, من می خواهم به ارائه راه حل برای از بین بردن این موانع وجود دارد که با امید به تغییر ما نتایج. یکی از راه هایی که ما می توانیم تغییر دهیم و نتایج را با شرکت در سرشماری سال 2020. ما می توانیم تعیین نقشه راه برای آینده جوامع ما در این کشور بیشتر اجتماعی و اقتصادی قدرتمند دولت است.

ما این فرصت را به اطمینان حاصل شود صدای ترین unmanifested همچنان تحت فشار قرار دادند به جلو است. مشارکت مدنی در جوامع ما مهم – هر دو رسمی و غیر رسمی هر دو سازمان یافته و بی مطالعه. همه کالیفرنیا می تواند گام رو به جلو و کمک به ایجاد تغییر است.

از طریق این لحظه ما می توانیم 2020 سرشماری با هم.

در وسط بسیار, چگونه معنی می تواند ساده نه-سوال نظرسنجی واقعا بود ؟

سرشماری بنیادی است و به ملت ما – آن است که بیشتر فراگیر مدنی فعالیت ما در تعامل با شمارش هر کسی زندگی در کشور بدون در نظر گرفتن سن ، نژاد ، قومیت ، مذهب و یا تابعیت و طراحی شده برای مهار قدرت از وجود ما است.

روشن, شرکت در سرشماری فقط یک گام کوچک در دستیابی به برابری و عدالت است. به هیچ وجه آن را تنها یا یکی از مهم ترین. اما آن ضروری است.

اگر ما نمی ایستادگی و شمارش و سپس ما “گم شده” در جامعه خود ما و هیچ کس خواهد بود موظف به نمایندگی از ما. دلار که متعلق به ما خواهد بود در جاهای دیگر صرف.

وجود دارد بدون شک سیستمیک بی عدالتی وجود دارد که در جامعه ما اغلب پخته شده را به سیستم حکومت. وجود دارد عمیق, مشروع, نا امیدی و عصبانیت به سمت موسسات شکست خورده اند که به صورت نسل به احترام و بالا بردن جوامع کمک کرد که ساخت کشور ما از زمین تا. اما تغییر این سیستم نیاز به مشارکت و تعامل با آنها است. در غیر این صورت آن را می دهد کسانی که شرکت مجوز به چشم پوشی از کسانی که نمی.

تعداد دقیق ضروری است برای ما دموکراسی و رشد جوامع ما به این دلیل که اطلاعات کمک می کند تا تعیین کنید چه مقدار بودجه فدرال و نمایندگی سیاسی هر دولت و جامعه دریافت. نتایج سرشماری استفاده می شود برای تعیین سیاسی صندلی و رسم منطقه خطوط برای تمام سطوح دولت تا مشارکت تاثیر مستقیم در مورد اینکه آیا یا نه مقامات منتخب و سیاستگذاران نشان دهنده جوامع ما.

داده های سرشماری همچنین به اطلاع چگونه صدها میلیارد دلار در هزینه های دولت فدرال در سراسر کشور در حال اختصاص داده شده برای بحرانی منابع جامعه مانند آموزش و پرورش مهد کودک و تغذیه برنامه هایی که ما نیاز به کمک به ایجاد یک سطح میدان بازی به عنوان ما در تلاش برای دست کشیدن پایین سیستمیک موانع.

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ضروری است که ما اذعان به این بی عدالتی است که ما را تقسیم و کار به از بین بردن آنها. من با تشکر از همه کسانی که در زندگی مهم جنبش برای انرژی خود را به همه ما یادآوری است که هنوز هم وجود دارد خیلی بیشتر کار را به انجام. ما باید در همبستگی برای کمک به تسهیل معنی دار مبادلات فرهنگی است که به بهبود زندگی و تغییر ذهن است.

شرکت در سرشماری یکی از راه های که جوامع می توانید صدای خود را شنیده. و سپس از آن خواهد شد ساختگى و کسانی که با قدرت به گوش دادن.

شما می توانید با پر کردن آمار آنلاین در my2020census.gov و یا از طریق تلفن در زبان انگلیسی در 844-330-2020. بدون دعوت و یا کد لازم است به منظور شرکت کنند.

Ditas Katague مدیر کالیفرنیا سرشماری دفتر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de