امریکا فاقد یک کافی شبکه امنیت اجتماعی برای شهروندان است.اگر یک چیز وجود دارد ما آموخته اند از رمان coronavirus همه گیر آن است که با داشتن هزاران نفر از مردم از دست دادن شغل خود را بیمه و احتمالا خانه با توجه به هزینه های مراقبت های بهداشتی به پایان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اذعان کرده است که تنها دولت فدرال می تواند در درمان یک بیماری همه گیر. آن است که قادر به تامین و توزیع تست. آن است که در حال توسعه یک واکسن. تنها دولت است که منابع را به انجام این کار است. دولت افزایش یافته است مدیکر پوشش پزشکی از راه دور برای کمک به سالمندان در خانه بمانند; تنها فدرال می توانید انجام دهید که.

دولت فدرال را تایید کرده است یک لایحه برای صدها میلیارد دلار برای کاهش این مراقبت های بهداشتی در بحران است. تنها دولت فدرال می توانید انجام دهید که. تنها دولت فدرال می دم مقادیر عظیم پول به علم و پژوهش ما برای حل بحران مراقبت های بهداشتی.

بزرگترین مشکل ما همین است که ما لازم نیست که نظام سلامت برای دسترسی به, توزیع و یا اداره مورد نیاز مراقبت. ما یک سیستم پر هرج و مرج از شرکت های خصوصی که هدف اصلی سود است که آنچه که ما را همیشه مورد نیاز است که هدف اصلی این است که نگه داشتن آمریکایی ها سالم — هر آمریکایی. ما می توانیم بحث در مورد چگونه به آن را انجام دهد. جزئیات آنچه ما نمایندگان برای. آنچه ما نیاز داریم این است که به رسمیت شناختن آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آشکار ساخته: امریکا باید برای رفع آن سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im