سازمان دیده بان برای coronavirus کلاهبرداری: “بچه بد … تلاش برای بهره برداری از آسیب پذیری ما’

Category: توین سیتی No comments

اف بی آی و اجرای قانون محلی هستند و به مردم هشدار داده بود با احتیاط از COVID-19 کلاهبرداری است.

مجرمان با استفاده از وب سایت و برنامه های کاربردی است که وانمود برای پیگیری coronavirus اما در واقع آلوده کردن و قفل دستگاه تا زمانی که پرداخت نکرده و با توجه به اف بی آی است. این یک مشکل ملی گفت: کوین اسمیت سخنگوی اف بی آی مینیاپولیس زمینه ،

“این COVID-19 کلاهبرداری اینترنتی بسیار شبیه به دیگر کلاهبرداری همه ما استفاده می شود برای شناسایی این که آیا آن یک عاشقانه کلاهبرداری و یا یک کلاهبرداری است که اهداف ارشد شهروندان” اسمیت گفت. “این بچه ها بد در حال تلاش برای بهره برداری از آسیب پذیری ما در حال حاضر است.”

FBI بهترین توصیه: اگر شما به دنبال اطلاعات در مورد coronavirus رفتن به وب سایت های مورد اعتماد مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در cdc.gov/coronavirus دولت خود را در بخش بهداشت و درمان در حوزه سلامت است.دولت است.mn.ما/بیماری/coronavirus/وضعیت یا محلی خود را در بخش بهداشت و درمان.

مردم می توانند گزارش کلاهبرداری و یا تلاش کلاهبرداری در ic3.gov. آن را بعید است که مردم را از دریافت یک تماس تلفنی از یک مامور اف بی آی “اما که کمی از اطلاعات است که می آید از St. Paul, Minn., می تواند آنچه که ما نیاز به پیشرفت تحقیقات” اسمیت گفت. “آیا احساس خجالت ما برنده قضاوت کرد اما این اطلاعات مهم برای ما.”

St. Paul پلیس نیز مردم را به مراقب فیشینگ ایمیل ها و متون. دانش آموزان با دریافت یک ایمیل مسئله به از کالج خود و ارسال آنها را به یک وب سایت برای به روز رسانی اما از آنها خواسته شد برای ورود به سیستم خود مایکروسافت آفیس 365 حساب و اعتبار خود را به سرقت رفته بود با توجه به یک پست از پلیس.

مینه سوتا دادستانی کل ارائه راهنمایی های اضافی در هفته گذشته از جمله نادیده گرفتن آنلاین ارائه می دهد برای “معجزه” COVID-19 درمان و تحقیق در مورد سازمان های خیریه برای اطمینان از آنها مشروع قبل از ساخت یک کمک مالی. راهنمایی برای چک کردن سازمان های خیریه می توان در یافت ag.دولت است.mn.ما/موسسه خیریه/اهدا کنندگان.

مردم می توانند گزارش مشکوک COVID-19 کلاهبرداری به دفتر دادستان کل در (651) 296-3353.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>