واشنگتن جدید COVID استراتژی تست: اگر شما احساس بیمار دریافت آزمون در عرض 24 ساعت

If you have flu-like symptoms, get a test!!!!

اگر شما علائم شبه آنفولانزا دریافت یک آزمون!!!! جان مور / گتی ایماژ

در روز پنج شنبه فرماندار جی Inslee و واشنگتن وزیر بهداشت جان Wiesman جدید صادر راهنمایی در تست: اگر شما احساس می کنید مانند شما COVID-19 علائم—حتی بسیار خفیف علائم—سپس یک تست در حالت ایده آل در عرض 24 ساعت.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

اگر شما زندگی می کنند در یک خانواده با کسی که فکر می کند آنها باید آن را تست.

اگر شما زندگی می کنند در جمع مسکن و یا کار در یک کارخانه و یا برخی دیگر از صنعت است که در برخورد با شیوع و سپس یک تست دریافت کنید.

اگر در 14 روز گذشته شما آمده ام به تماس با کسی که فکر می کند آنها COVID-19 و سپس یک تست دریافت کنید.

و در حالی که شما در حال انتظار برای نتایج آزمون خانه ماندن تا زمانی که شما یک تست منفی نتیجه بازگشت. همچنین اگر کسی در خانواده شما در حال انتظار برای نتیجه تست شما باید در خانه بمانند تا زمانی که شما همه شنیدن.

شما می توانید یک تست از دکتر خود و یا از یک کلینیک ارائه drive-thru و پیاده روی تا تست.

قبل از امروز مقامات بهداشت عمومی توصیه غیر جمعیت های آسیب پذیر با علائم خفیف به ماندن در خانه و نه آزمون. در حال حاضر Inslee می گوید ما تست ظرفیت ramped تا به اندازه کافی اجازه می دهد تا به صورت گسترده تر گروه از مردم را به آزمون.

در چند هفته گذشته ما شده است به طور متوسط حدود 6000 آزمون در روزهای هفته اما Inslee می گوید: ما باید از این ظرفیت به تجزیه و تحلیل بیش از 20 ، 000 آزمون یک روز که ما در حال نزدیک شدن به داشتن به عنوان بسیاری از کیت های هر روز در دسترس است.

پشتیبانی غریبه

گرفتن آزمایش برای سلامت شما مهم است, اما آن نیز مهم است چرا که ما نمی توانیم مردم را به بازگشت به کار در شرایط نا امن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است تا زمانی که ما قوی تست رژیم کامل عملیات.

برای هر کسی که به تازگی به شرکت در تظاهرات علیه خشونت پلیس, Wiesman می گوید هر کسی که نیست به اندازه کافی محافظت از خود با پوشش صورت و ضد عفونی کننده دست “رایگان به بحث خود را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یک تست بگیرید.” در حال حاضر او “نه توصیه به طور کلی تمام کسانی که مردمی دریافت آزمون” اما اگر شما نگران هستید و سپس با تمام معنی یک دکتر تماس بگیرید.

Wiesman توصیه می کند که معترضان حفظ 6 فوت فاصله از دیگران در خانه بمانند اگر بیمار در همه “قطعا” پوشیدن چهره و پوشش و همراه برخی از ضد عفونی کننده دست. او توصیه می کند که هر کسی بیش از 65 باید “را قوی فکر” نه حضور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de