The view from Melakwa several summers ago. I do not recommend this hike at this time.

این دیدگاه از Melakwa چند تابستان پیش. من نمی توصیه می شود این پیاده روی در این زمان. تومان

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. Inslee اعلام کرد بخشی از دوباره باز شدن برخی از, هوای آزاد, مناطق تفریحی در مارس 5, از جمله بعد استفاده از پارک های ایالتی روز-استفاده از اراضی دولتی موفق توسط اداره منابع طبیعی روز-استفاده از دولت ماهی ها و حیات وحش و مناطق شکار در مناطق و دوره های گلف—با فرض این که هر کس موافق به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل ،

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

برخی از موارد استثنا: هیچ کمپینگ هیچ clamming هیچ shellfishing, هیچ, ساحل, پارک, هیچ تیم ورزشی و حوزه های قضایی محلی می توانید درخواست خود را محدودیت اگر آنها می خواهند به. گلف بازان را به بازی “twosomes در حالی که” Inslee گفت: با حداکثر تیم از چهار اگر هر گلف باز است که یک عضو از همان خانواده است.

Inslee توصیه واشنگتن به “تمدد اعصاب به صورت محلی به عنوان آنجا که ممکن است” برای جلوگیری از جمعیت و برای کوهنورد به پوشیدن ماسک را ضد عفونی کننده دست (اما بسته آن را!!!), و به مردم شش فوت از فضا در مسیرهای پیاده روی.

همین Hoch, مدیر وزارت امور خارجه واشنگتن, پارک گفت: دولت نمی خواهد باز “هر پارک” اما فرض بر این است که “اکثریت پارک خواهد بود.” او گفت که او می خواهم یک لیست “تا پایان هفته” پس از صحبت با جوامع محلی و قبایل.

برخی از پارک های ملی مناطق نخواهد بود آماده رفتن مارس 5, اما. “پیش تماس بگیرید و مطمئن شوید که محل شما می خواهید برای رفتن است باز گفت:” جان اشنايدر Inslee است مشاور. شما همچنین می توانید بررسی DNR وب سایت نزدیک به تاریخ.

Nota bene به کوهنورد: واشنگتن مسیرهای ارتباط می گوید: شما باید “فرض کنیم همه trailhead امکانات بسته خواهد شد.” آنها نشان می دهد کوهنورد “مراقبت از کسب و کار قبل از اینکه شما می رسند خود را به ارمغان بیاورد کاغذ توالت و قلم مو رنگ کردن در مورد چگونه به مدفوع در جنگل. و به یاد داشته باشید برای بسته بندی آن—کاغذ توالت نمی کند به سرعت تجزیه خارج است.”

“این داده ها رانده تصمیم” Inslee تاکید کرد و اضافه کرد که سنبله در مواردی ممکن است نیاز دولت به خارج از منزل دوباره. دیدن صدها نفر از مردم در محبوب trailheads و حلق آویز کردن در مناطق کم مجبور Inslee به نزدیک پارک در وهله اول — به طوری که نمی کنند.

سرزمین کمیسر هیلاری فرانتس تشکر از همه خود را برای “به اشتراک گذاشته قربانی” و تاکید بر اهمیت پیروی از دستورالعمل های ایمنی.

پشتیبانی غریبه

هنوز دوباره سیاتل تایمز شکست برخی از اخبار از اعلام پیش از Inslee را پايه بلند كن بادي. شما می توانید گزارش خود را برای اطلاعات بیشتر در مورد ماهی که شما می توانید گرفتن و که شما نمی توانید گرفتن.

به منظور حفظ داستانی از ارتباط دو تعطیلات آخر هفته پیش جمهوری خواهان در واشنگتن شلاق به کف 2,500 از پیروان خود را به خطر انداخته مسلما گسترش یک بیماری کشنده در اعتراض به ماندن در خانه سفارش دهید. آنها تحت فشار قرار دادند برای فرماندار به باز کردن صنعت ساخت و ساز و ماهیگیری ، آخرین اطلاعیه از Inslee را نشان می دهد او به وضوح در حال حاضر مشغول کار بر روی این سیاست در وهله اول ارائه خود را germy نمایش مخالفت همه بیشتر سیاسی خود خدمت.

در کنفرانس مطبوعاتی Inslee همچنین گفت: ما باید به “حفظ تعداد قابل توجهی از ما [به خانه] تلاش” پس از سفارش زمان ممکن 4 مهلت. مراقبت های بهداشتی اطلاعات مربوط به درصد COVID-آزمون مثبت و روزانه میزان بستری شدن برای COVID مانند بیماری را به طور مستقیم توانایی های خود را به “حرکت شماره گیری” نزدیک به دوباره باز کردن. اما حتی پس از واشنگتن دوباره باز Inslee گفت: ما باید برای حفظ اجتماعی فاصله با توجه به افرادی که از کشورهای دیگر در آینده در اینجا و خراب کردن همه ما گه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de