واشنگتن شکایت Facebook برای “بارها و بارها” نقض مالی مبارزات انتخاباتی قانون

Washington State Attorney General Bob Ferguson.

“واشنگتن حق دارند بدانند که در پشت این تبلیغات به دنبال نفوذ در رای خود گفت:” دادستان کل باب فرگوسن. کارن Ducey / گتی ایماژ

برای دومین بار در دو سال ایالت واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن ثبت شده است کت و شلوار در برابر Facebook در یک مورد است که از گزارش توسط غریبه.

یک شکایت امروز توسط فرگوسن در King County Superior Court مدعی Facebook است “بارها و بارها و آشکارا نقض” دولت مالی مبارزات انتخاباتی قانون با عدم افشای جزئیات مورد نیاز در مورد پول مسیرهای پیاده روی صدها محلی تبلیغات سیاسی است که هدف واشنگتن را در انتخابات سال 2019.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

اگر چه آنلاین تبلیغات سیاسی باقی می ماند تقریبا غیر قابل تنظیم در سطح فدرال واشنگتن از اوایل دهه 1970 مورد نیاز همه سیاسی ad-فروشندگان قابل توجهی را آشکار در مورد تامین مالی و رسیدن به پیام های پرداخت در نظر گرفته شده برای برخی از رای دهندگان در انتخابات محلی و انتخابات را اندازه گیری کند.

Facebook جدید از طرح دعوی در دادگاه فرگوسن ادعا می کند که “عمدا” در ادامه به شکستن این قانون است.

“این که آیا شما یک فن آوری های غول پیکر یا یک روزنامه کوچک, کسانی که فروش تبلیغات سیاسی باید به دنبال ما مالی مبارزات انتخاباتی قانون” فرگوسن گفت. “واشنگتن حق دارند بدانند که در پشت این تبلیغات به دنبال نفوذ خود رای می دهند.”

در ماه ژوئن سال 2018 پس از غریبه برای اولین بار نشان داده Facebook نبود پس دولت مالی مبارزات انتخاباتی قانون فرگوسن شکایت Facebook برای اولین بار گفت: “آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر قانونی است.”

حدود شش ماه بعد Facebook حل و فصل است که طرح دعوی در دادگاه با پرداخت $200,000 برای واشنگتن به همراه مبلغ 38000 دلار برای دولت هزینه های قانونی.

این نظر است که حل و فصل نیاز نیست Facebook به اعتراف به گناه اما فرگوسن هشدار داد که این شرکت مورد نیاز برای شروع مطابق با واشنگتن افشای قانون حق دور و یا دیگری “آنها در حال رفتن به شنیدن از ما دوباره.”

او اشاره کرد که او توجه ویژه ای به موارد مربوط به مجرمان.

“Facebook متعاقبا اعلام یک سیاست جدید است که آن را دیگر نمی خواهد فروش, واشنگتن, وزارت امور خارجه, سیاسی, تبلیغات” AG دفتر در بیانیه ای گفت: امروز توضیح پس زمینه جدید برای طرح دعوی در دادگاه.

فرگوسن خواست Facebook برای جلوگیری از فروش تبلیغات در واشنگتن است. او در دسامبر سال 2018 حل و فصل با شرکت گفت: هیچ چیزی در مورد این حرکت. در عوض AG دفتر اشاره کرد: “Facebook اتخاذ سیاست های یک جانبه و نه مطابق با وضعیت مالی مبارزات انتخاباتی قانون است.”

اما به عنوان غریبه نشان داده و در اوایل سال 2019 و در طول انتخابات سال گذشته فصل Facebook رفت راست بر فروش محلی تبلیغات سیاسی در واشنگتن با وجود آن قرار است بان کی مون در چنین تبلیغات.

تحت دولت قانون “هر فرد” در حال حاضر حق دارد برای دریافت اطلاعات خاص از Facebook در مورد دقیق هزینه هر یک از این محلی تبلیغات سیاسی که برای آنها پرداخت می شود, چگونه آن شخص پرداخت می شود زمانی که آنها پرداخت می شود, چگونه هر یک آگهی هدفمند تعداد کل برداشت هر آگهی را دریافت و بیشتر.

به عنوان Facebook اغلب اشاره به آن را با ارائه برخی از اطلاعات در مورد آن تبلیغات سیاسی از طریق در دسترس عموم آگهی آنلاین کتابخانه. اما این کتابخانه می افتد به طور قابل توجهی کوتاه از نشست واشنگتن را سخت ملت پیشرو شفافیت مورد نیاز است.

در فوریه 2019 پس از Facebook حاضر به همه از نظر قانونی مورد نیاز آشکار در مورد تبلیغات آن را در ادامه برای فروش در ایالت واشنگتن غریبه شکایت با واشنگتن افشای عمومی کمیسیون در خط مقدم آژانس برای اجرای این دولت در مبارزات انتخاباتی مقررات مالی.

بعد در 2019, Tallman Trask خصوصی شهروند که می خواهم به طور مستقل به دنبال محلی سیاسی تبلیغ آشکار از Facebook ثبت خود شکایت این شرکت امتناع او را با ارائه اطلاعات مورد نیاز.

Facebook توجیه آن فسخ با این استدلال—”circularly,” سیاتل تایمز اشاره کرد که به دلیل شرکت می گوید این ممنوعیت محلی تبلیغات سیاسی در واشنگتن آن را ندارد به دنبال دولت قانون که آن را می کند در واقع فروش تبلیغات.

علاوه بر این Facebook بحث شده است که از آن لذت می برد گسترده مصونیت از واشنگتن سیاسی تبلیغ افشای قانون به دلیل بحث برانگیز فدرال قانون تصویب شده در سال 1996. که قانون شناخته شده به عنوان “ارتباطات نجابت عمل” بود نمی گردد با قصد دفع ادرار یک قدرت دولت به اجرای خود قوانین انتخابات اما Facebook است و استناد به آن را در اینجا به آن اثر است.

پس از گسترده مکالمات با Facebook تیم حقوقی و یک سال کامل بی سر و صدا در حال بررسی این موضوع افشای عمومی کمیسیون در ماه فوریه در نظر گرفته حل و فصل جاری به شکایت های Facebook با یک $75,000 خوب و بدون نیاز به ورود از گناه و هیچ وعده از این شرکت است که این امر مطابق با قانون ایالت واشنگتن به جلو رفتن.

اما یک و نیم دوجین مالی مبارزات انتخاباتی کارشناسان از سراسر کشور به نام این پیشنهاد حل و فصل “خطرناک و نگران کننده” و به زودی PDC اوراق آن به جای رای گیری به اتفاق آرا به ارجاع این موضوع به فرگوسن برای بررسی و پیگرد قانونی بالقوه.

فرگوسن خود را تلاش در بررسی و شمارش Facebook اخیر آگهی خرید و فروش دفتر کار خود اشاره کرد ساخته شده اند دشوار است با “Facebook گسترده عدم تطابق با قانون است.”

اما AG معتقد Facebook پرداخت حداقل $500,000 برای تبلیغات از آن فروخته شده به بیش از 170 مختلف کمیته های سیاسی است که هدف واشنگتن را پس از انتخابات ماه نوامبر 2018 با وجود Facebook قرار است بان کی مون در این نوع از تبلیغات.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

فرگوسن خواهد بود استدلال در دادگاه که Facebook “عمدا” نقض قانون ایالت واشنگتن در این زمان در اطراف, که اجازه می دهد برای سه برابر از هر گونه جریمه یک قاضی ممکن است این شرکت تحمیل کند.

یک بار دیگر او را به دنبال بازپرداخت دولت هزینه های قانونی. به علاوه این زمان او درخواست دستور “نیاز به Facebook به حفظ و در دسترس برای بازرسی عمومی همه از نظر قانونی موظف به اطلاعات برای واشنگتن تبلیغات سیاسی بر روی پلت فرم آن است.”

Facebook بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de