Governor Jay Inslee needs to be spending not cutting.

فرماندار جی Inslee نیاز به هزینه های برش.

این سوال من خواسته فرماندار جی Inslee در طول یک غریبه انتخابات کنترل جلسه هیئت مدیره در تاریخ 1 ژوئیه: اتحاد واشنگتن در نظر گرفته شده در حال اجرا یک کسری بودجه بزرگ در طول و بعد از همه گیر? Inslee قابل پیش بینی گفت: دولت بود که توسط قانون مورد نیاز برای حفظ یک بودجه متعادل. او همچنین گفت: این را به عنوان اگر آن را به واضح ترین چیزی که به می گویند. دولت باید در حفظ آن کتاب ها در راه ماه باید مدار زمین است. اما قبل از 2012 وجود نداشت و متعادل بودجه قانون در ایالت واشنگتن. هیچ کدام. این فقط یک احساس و نه چیزی بیشتر. این احساس تنها تبدیل به رسمی چیزی زیرا جمهوری خواهان در المپیا احساس آن را به شدت. اما آنچه که شما هرگز پیدا کردن در این لایزال احساس است هر چیزی که به انجام فعلی منطق اقتصادی.

حمایت

در اینجا دو خواهان اجازه دادن که بودجه متعادل احساس جریان بین آنها در یک سال 2016 سیاتل تایمز op-ed:

قوه مقننه ماه را صرف در حال توسعه یک دولت-بودجه رسانی است که پیش بینی شده بود به تعادل فعلی هزینه های چرخه و همچنین بعد. ما به خاطر تفکر دراز مدت قرار می دهد واشنگتن در یک موقعیت بهتر به آدرس و افزایش اولویت های ما در سال آینده زمانی که ما در نوشتن بودجه است. همچنین, آن را توسط قانون مورد نیاز و… به همین دلیل نگاه کردن به آینده ؟ آینده آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و امنیت عمومی در واشنگتن بستگی به نگه داشتن ما مالی خانه در.

این بیانیه و کل op-ed هیچ هدف ارزش مانند ماه یا یک سنگ. هیچ وقت در کل تاریخ سرمایهداری و اقتصاد (و یا به سادگی اقتصاد) که “مالی منظور” بهبود یافته آب و هوا برای کسب و کار و سرمایه گذاری و ایجاد شغل.

این ممکن است تعجب بسیاری از, اما آن است که آنچه در آن است: یک واقعیت است. بحث در مورد بودجه متعادل است که بسیار شبیه به نظافت. یک انسان به آن می گوید: انسان دیگر و به همین دلیل یک بابون میدارد در پوست از دیگر بابون: برای تولید احساس یک پیوند مشترک. اما نظافت است که کمی بهتر از این بودجه بحث تعادل به دلیل آن را حداقل حذف انگل کوچک. تمام بحث در مورد مسئولیت مالی آغاز می شود و به پایان می رسد با احساس.

از (PDF) واشنگتن شهروند راهنمای به بودجه سال 2019:

قبل از سال 2012 نه قانون دولت و نه دولت اساسی مورد نیاز دولت به بودجه متعادل باشد. در سال 2012 مقننه تصویب یک قانون الزام دولت بودجه عملیاتی به متعادل برای زمان دو سال دوره مالی. این قانون همچنین نیاز پیش بینی شده دولت در بودجه عملیاتی به متعادل برای زیر دو سال دوره بر اساس تخمین های کنونی برای دولت درآمد و هزینه پیش بینی شده حفظ سطح کنونی از برنامه های دولت و خدمات است. با توجه به این دو مورد نیاز هستند و اغلب به عنوان “بودجه چشم انداز” و یا “چهار سال بودجه متعادل.”

این قانون نیاز به رفتن. آن جنون به آن را در وهله اول در حال حاضر وجود آن مرزهای جنایی. واشنگتن را به خروج از همه گیر با یک کسری بزرگ. و هر گونه کاهش و برای پر کردن این کسری تنها چیز بدتر خواهد شد. بیشتر مردم خواهد شد و از کار کسب و کار خشک خواهد شد و گردش پول را به حرکت آهسته. در واقع این بخشی از چرخه کسب و کار است که تنها تعداد کمی از خوانندگان از اقتصاد درک با هر عمق. سود در مفهوم متعارف تنها به نظر می رسد هنگامی که کسب و کار به صرف پول است. این جوهر از Michal Kalecki مشاهده: “کارگران صرف چه آنها و سرمایه داران دریافت آنچه آنها صرف.” چه او از این چیست ؟

در دهه 1930 در اعماق رکود بزرگ لهستانی اقتصاددان Kalecki مشخص در یک سری از درخشان شفاف مقالات در مورد طبیعت و ویژگی های چرخه کسب و کار است که هزینه سرمایه داران و یا کارآفرینان که منبع سود. در طول یک رونق صاحبان سرمایه صرف تنها به این دلیل که در گذشته آنها ساخته شده سود; این منبع از خود انتظار سود در آینده. و زمانی که آنها صرف این سود را ظاهر و سرمایه گذاری حرکت به آینده. از یک سطح کلان سرمایهداران “آنچه آنها صرف.”

پشتیبانی غریبه

تمایز بین گذشته و آینده ارائه Kalecki کلی نظریه (حاوی بیشتر در معادلات ریاضی) با یک زمانی بعد از یک تاخیر بین تصمیم گیری برای سرمایه گذاری و ساخت یک سرمایه گذاری است. مشکل با رکود است که سرمایه داران نمی تواند غلبه بر این تاخیر به این دلیل که در گذشته در رکود است و در آن هیچ سود. برای درمان سرمایهداری رکود و سپس ایجاد یک گذشته است که سود. اختراع گذشته است که القاء آینده سرمایه گذاری, منبع خصوصی سود است هزینه های دولت. هیچ چیز دیگری کار خواهد کرد.

در واقع این است که چگونه کل ما اقتصاد سرمایه داری کار می کند. (این مورد نیست اما با عملکرد سرمایه داری که اختراع بودجه متعادل داستان و احساس ویکتوریا داری است.) دولت آمریکا به طور مداوم اختراع گذشته سود از طریق خود بودجه نظامی. این است چگونه Kalecki قرار داده و آن را با استثنایی conciseness در یک یادداشت پیدا کردم در جمع آوری آثار میشل Kalecki: جلد هفتم: مطالعات اقتصاد کاربردی 1940-1967.

امروز [1960] این [دولت] ‘بازارهای خارجی’ در این شکل خاص هستند و حتی از اهمیت بیشتری برای گسترش تولید مثل از زمانی که رزا لوکزامبورگ مطرح او نظریه [1910s]. درجه بالایی از بهره برداری از منابع و در نتیجه در واقع از این دولت ساخته شده ‘بازارهای خارجی” است متناقض تاثیر بر غرب نظریه های اقتصادی است. آن را ایجاد یک فضای مطلوب برای ساخت مدل برای رشد بی بند و faire سرمایه داری اقتصاد unperturbed توسط بلندمدت مشکل از تقاضا موثر است.

بخوانید که گذشت را با دقت و شما ببینید که چگونه آن را dismembers ارتدوکس اقتصاد با دقت که طبخ دینگ کاهش و گاو نر. آن را نیز نشان می دهد که سرمایه داری نمی تواند عملکرد بدون “بازارهای خارجی” (یا اختراع سود که من به آنها تماس بگیرید) ارائه شده توسط دولت است.

قدرت آن را به تنهایی وجود ندارد برای کسب و کار. خالص شرکت خصوصی است و هیچ راهی برای خروج از این رکود است. مالی منظور می توانید تنها زندگی را بی ارزش پر از بدبختی برای میلیون ها نفر از واشنگتن است. Inslee و قانونگذاران باید به بیت این بودجه متعادل تلخه و شروع به هزینه های مانند پیش از این هرگز در بسیار بزرگ و بسیار بزرگ حمل و نقل و پروژه های زیست محیطی. تنها خواهد شد و سپس کسب و کار شروع به این باور را در خود دارد (سود در گذشته) و سرمایه گذاری در آینده سود.

حمایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de