واشنگتن فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در بیش ویروس

توسط اندرو SELSKY

فرماندار ایالت واشنگتن اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه پس از یک فرد مرده وجود دارد از COVID-19 مارک اولین گزارش مرگ و میر در ایالات متحده است.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee به کارگردانی و سازمان های دولتی به استفاده از “تمام منابع لازم” برای آماده سازی و پاسخ به شیوع بیماری است. در این بیانیه همچنین اجازه می دهد تا استفاده از واشنگتن گارد ملی در صورت لزوم.

مقامات بهداشت در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن نگران رمان coronavirus, پخش كردن, از طریق, West Coast جوامع پس از تایید حداقل سه بيماران آلوده به معنی ناشناخته. بيماران به حال بازدید از یک منطقه که در آن وجود دارد شیوع و نه ظاهرا در تماس با هر کسی که تا به حال.

واشنگتن مقامات دولتی صادر مختصر و مفید انتشار اخبار اعلام مرگ وجود دارد, به هیچ جزئیات و برنامه ریزی یک کنفرانس خبری. یک سخنگوی EvergreenHealth مرکز پزشکی Kayse دال گفت: فرد فوت شده در این مرکز در سیاتل و حومه کرکلند اما به هیچ جزئیات دیگر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توصیف این فرد به عنوان یک زن در اواخر 50s و پزشکی بالا خطر است. او گفت: سالم آمریکایی ها باید قادر به بازیابی اگر آنها قرارداد این ویروس جدید است.

Inslee در بیانیه ای گفت: کسی که مرده بود از واشنگتن اما پس از آن صادر یکی دیگر از بین بردن جنسیتی و توصیف فرد به عنوان “یک Washingtonian.”

“ما همچنان به کار در جهت یک روز که در آن هیچ کس می میرد از این ویروس” فرماندار گفت.

واشنگتن و پادشاه شهرستان مقامات بهداشت گفت: “افراد جدید (شده اند) با شناسایی عفونت یکی از آنها فوت کرد.” آنها نمی گویند که چگونه بسیاری از موارد جدید وجود دارد.

امی رینولدز از واشنگتن وزارت بهداشت گفت: در یک مختصر مصاحبه تلفنی: “ما در برخورد با شرایط اضطراری در حال تحول وضعیت است.”

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در نظر گرفته شده است ، اما متقاعد شده است که تعداد موارد رشد خواهد کرد و سازمان بهداشت و درمان هستند ramping تا تلاش برای شناسایی کسانی که ممکن است بیمار می شود.

The California Department of Public Health روز جمعه گفت که دولت دریافت خواهد کرد به اندازه کافی کیت از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری به آزمون تا 1200 نفر در روز برای COVID-19 ویروس — یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شکایت به مقامات بهداشت فدرال که دولت در حال حاضر خسته اولیه آن 200 کیت های آزمایش.

اورگان قادر بود به سرعت شناسایی یک مورد — کارمند یک مدرسه ابتدایی در نزدیکی پورتلند — از آنجا که آن را قادر به تست یک نمونه به صورت محلی.

ایالات متحده حدود 60 مورد تأیید. در سراسر جهان تعداد زیادی از مردم بیمار توسط ویروس ماند جمعه در اطراف 83,000 و وجود بیش از 2800 مرگ و میر بسیاری از آنها در چین است.

اکثر عفونت ها در نتیجه علائم خفیف از جمله سرفه و تب هر چند برخی می تواند جدی تر تبدیل شده و منجر به ذات الریه. افراد مسن به خصوص کسانی که با بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی و ریه به ویژه آسیب پذیر است. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

بیماران دو در کالیفرنیا یک دانش آموز دبیرستانی در اورت واشنگتن و کارمند در پورتلند, اورگان-منطقه مدرسه — تا به حال به تازگی از سفر خارج از کشور و یا به هر حال شناخته شده تماس نزدیک با یک مسافر و یا یک فرد آلوده, مقامات گفت.

پیشتر ایالات متحده موارد شامل سه نفر بودند که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان کانون شیوع; 14 نفر که در بازگشت از چین و یا همسران خود را; و 42 آمریکایی مسافران الماس شاهزاده خانم کروز, کشتی, که, پرواز به آمریکا پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس برای quarantining.

دولت ایالات متحده در نگاه ارسال ده ها تن از کالیفرنیا چند تن از آنان آزمایش مثبت برای این ویروس که روی عرشه کشتی کروز به یک دولت متعلق به تسهیلات در, Costa Mesa, California. مقامات محلی اعتراض کرد و گفت آنها نیست از جمله در برنامه ریزی و مایل به دانستن آنچه در پادمان خواهد بود در محل برای جلوگیری از گسترش ویروس. دولت آمریکا گفت: آن را نمی نیاز به استفاده از تسهیلات پس از همه.

در UC Davis مرکز پزشکی در کالیفرنیا حداقل 124 ثبت نام پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی به خانه فرستاده شدند برای “self-قرنطینه” پس از یک Solano County, زن با ویروس بستری شد, ملی, پرستاران ایران یک کشور اتحادیه به نمایندگی از پرستاران ثبت نام شده در روز جمعه گفت.

مورد “برجسته آسیب پذیری کشور را در بیمارستان ها به این ویروس” اتحادیه گفت.

زودتر جمعه, اورگان, تایید آن coronavirus مورد کسی که با این نسخهها کار در یک مدرسه ابتدایی در منطقه پورتلند. این لیک اسوگو مدرسه منطقه فرستاده robocall به پدر و مادر گفت که جنگل تپه های ابتدایی بسته خواهد شد تا روز چهارشنبه پس از آن می تواند عمیق تمیز با کارگران تعمیر و نگهداری.

واشنگتن مقامات بهداشتی اعلام کرد دو تن دیگر از جدید کروناویروس موارد جمعه شب از جمله یک دانش آموز دبیرستانی که حضور جکسون در اورت گفت: دکتر کریس Spitters از شهرستان اسنوهومیش بهداشت منطقه.

مورد دیگر در واشنگتن یک زن در در شهرستان کینگ در 50s که به تازگی از سفر به کره جنوبی, مقامات گفت. نه بیمار بود و به طور جدی بیمار است.

این COVID-19 موارد با منشا ناشناخته, علامت تشدید در سراسر جهان شیوع در ایالات متحده به دلیل آن معنی است که این ویروس می تواند فراتر از اقدامات پیشگیرانه مانند قرنطينه.

مقامات فدرال فکر می کنم coronavirus گسترش است تنها از طریق “تماس نزدیک بودن عرض 6 پا از کسی برای آنچه که آنها خواستار یک دوره طولانی از زمان,” گفت: دکتر جیمز وات, موقت, اپیدمیولوژی دولت در وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان راشل La Corte در المپیا; و جیلیان Flaccus در لیک اسوگو اورگان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de