واشنگتن وزارت بهداشت می پرسد قانونگذاران برای 100 میلیون دلار برای مبارزه با رمان Coronavirus

Category: سیاتل No comments

The states coronovirus captain.

دولت coronovirus کاپیتان. تصویر از tvw پشتیبانی می کند

در یک جلسه با سنا راه و روش کمیته, واشنگتن, وزارت بهداشت (DOH) وزیر جان Wiesman خواسته قانونگذاران برای 100 میلیون دلار برای مبارزه با محلی شیوع COVID-19 رمان coronavirus گسترش در سراسر پادشاه و شهرستانهای اسنوهومیش ،

از دیروز Wiesman گفت: وجود داشته است و 14 مورد در شهرستان کینگ از جمله 2 مرگ و میر و سه مورد در اسنوهومیش. (تعداد کل مرگ و میر در حال حاضر شش با توجه به King County است.) “من انتظار دارم ما باید تعداد بیشتری را در روزهای آینده,” او اضافه شده و اشاره کرد که خطر گسترش در حال افزایش است به دلیل “غیر سفر جامعه گسترش یافته است.”

تا کنون DOH صرف $2.3 میلیون در پاسخ طی 40 روز. Wiesman گفت: آژانس بین 100 تا 150 نفر بر روی این موضوع و نه از جمله همکاران در سازمان های دیگر.

جیمی Bodden مدیر عامل در ایالت واشنگتن در انجمن بهداشت عمومی محلی مقامات انتظار دارد که هزینه ها را افزایش می دهد به عنوان فعالیت برای مبارزه با این ویروس را تا سطح شیب دار. “پادشاه شهرستان سوزش $200,000 یک هفته بر پاسخ فعالیت” او گفت:. مقامات در حال حاضر انتظار می رود پادشاه شهرستان نیاز به 6 میلیون دلار در حالی که شهرستان اسنوهومیش انتظار $700,000 در هزینه.

Wiesman همچنین گفت که هزینه برآورد شده برای سیستم بهداشت عمومی در حال حاضر 3.5 میلیون دلار است اما او تاکید کرد که هزینه های آینده دشوار است برای پیش بینی که در طول شیوع بیماری ناشناخته است. هدف نهایی او گفت “به گسترش این را به عنوان طولانی به عنوان ما می تواند در حس تلاش برای این کم کردن سرعت” به طوری که آنها نمی بیش از حد سیستم مراقبت های بهداشتی.

سنا بودجه نویسندگان در حال حاضر اختصاص 10 میلیون دلار برای رمان coronovirus پاسخ, در علاوه بر این به $30 میلیون در حال حاضر ثابت برای DOH اما تخصیص ساخته شد و قبل از این ویروس شروع به گسترش در کرکلند. قانونگذاران دولت نیز به دنبال به جلو به منابع آینده از کنگره است.

Wiesman گفت: DOH در حال حاضر COVID-19 آزمون در آزمایشگاه و ظرفیت آزمون 100 بيمار در هر روز.

آژانس در حال حاضر در “فاز دوم” آن کار که Wiesman به عنوان “آماده بخش های کلیدی” مانند مدارس و بیمارستان ها و کسب و کار و عموم مردم ممکن است تغییرات عمده ای در پیش است. او تصریح کرد calls برای مردم به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار و برای شستن دست های خود را اغلب برای حداقل 20 ثانیه است. “شما می دانید مردمی در این زمان ما واقعا به معنی. آواز خواندن تولدت مبارک آهنگ دو برابر,” او گفت:.

Wiesman همچنین stanched نژادپرستانه اطلاعات غلط و شایعات در مورد آسیایی و کسب و کار به احتمال زیاد بردار برای این بیماری و به نام برای اعضای جامعه به “بازدید آسیایی, کسب و کار که در حال ناعادلانه هدفمند برای نشان دادن حمایت برای جامعه…اگر دستورالعمل های در حال misimplemented.”

“ویروس ها هیچ ایده چه نژاد یا قومیت شما هستند…این هیچ ربطی به با انتقال…این ویروس است که در مورد یک جامعه خاص,” او گفت:.

به عنوان بزرگ اجتماعات در حال حاضر DOH است که “تشویق” افراد مسن و افراد با زمینه ای مزمن مسائل مربوط به سلامت (من.e بیماری های قلبی عروقی ریه و بیماری های تنفسی و سرطان) به “فکر می کنم در مورد محدود کردن فعالیت های خود را در جمعیت های بزرگ.”

افرادی که بیمار هستند همچنین باید جلوگیری از بازدید از دوستان و عزیزان در خانه های پرستاری و امکانات مراقبت طولانی مدت.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اگر شما در حال تجربه علائم مربوط به ویروس Wiesman مصرانه از شما برای تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را.

هر چند مرگ و میر COVID-19 فنی ناشناخته در لحظه Wiesman گفت: محققان انتظار مورد مرگ و میر به میزان 1% که او به عنوان “بزرگ است.”

“در حال حاضر زمان برای آماده” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>