واشنگتن شهرستان کلانتر و معاون می رود در دادگاه این هفته در طبیب مرگ

قبل از او به ضرب گلوله توسط یک Washington County sheriff معاون در سال 2018 بنیامین Evans ناخوانا کردن یک یادداشت عذرخواهی به پزشکان او می دانست که به کمک او آمده.

یک تکنسین اورژانس پزشکی خود Evans درک احساسات آنها را احساس می کنید. “من متاسفم که این یکی دیگر از حافظه در زندگی حرفه ای خود را از دیگری از دست, روح, اما کار شما این است برای نجات همه آنها را فقط آنهایی که شما می توانید” او نوشت. “ادامه شما را به تماشای از اینجا دوستان من است.”

هیئت منصفه را بشنود که توجه داشته باشید و دیگر Evans نوشت: به پدر و مادر خود را در طول محاکمه افسر که او را به گلوله بست. یک قاضی حکم داد که آنها مجاز به عنوان مدرک در محاکمه برایان Krook آغاز می شود که روز دوشنبه در واشنگتن شهرستان دادگاه منطقه در استیلوتر.

بنیامین ایوانز (حسن نیت ارائه میدهد از Evans خانواده)

Krook به ضرب گلوله کشته و 23 ساله Evans مدت کوتاهی پس از نیمه شب در تاریخ 12 آوریل سال 2018 در حالی که پاسخ به تماس 911 برای خودکشی یک مرد با تفنگ در لیک المو. زمانی که ماموران در صحنه وارد شده اند ایوانز در لباس پوشیدن خود را رسمی آتش نشان, یونیفرم, زانو زدن در تقاطع لیک المو خیابان و 34th Street و برگزاری یک تفنگ دستی به سر خود را.

ایوانز گفت ماموران او می خواست خودش را به کشتن در حالی که “افسران تکرار تلاش برای متقاعد کردن او را به قرار دادن تفنگ” با توجه به مینه سوتا اداره جنایی و دلهره که بررسی تیر اندازی. “در یک نقطه معین Krook مرخص خود اسلحه گرم قابل توجه ایوانز چند بار.”

یک Washington County هیئت منصفه در تابستان گذشته تحت تعقیب Krook در درجه دوم اتهام قتل نفس. این شهرستان رمزی دفتر دادستان رسیدگی به پرونده برای جلوگیری از تضاد منافع.

با توجه به کیفرخواست Krook باعث Evans’ مرگ “مقصر سهل انگاری” و “ایجاد یک بی دلیل خطر و آگاهانه در زمان شانس باعث مرگ یا آسیب بدنی به دیگری است.”

Krook, 31, از, Somerset Township, Wis., التماس کرد گناه نیست به شارژ. 10 سال کهنه کلانتر دفتر به طور خلاصه قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری پس از تیراندازی بازگشت به وظیفه و پس از آن قرار داده شد پشت در پرداخت مرخصی اداری در 22 ژوئن با توجه به کلانتر ،

یک مورد غیر معمول

این مورد نادر است محاکمه یک مامور اجرای قانون. تنها دو نفر دیگر شده اند سعی در ارتباط با وظیفه مرگ در سال های اخیر, Minnesota تاریخ: Jeronimo Yanez و محمد نور.

Yanez سابق سنت آنتونی افسر پلیس به اتهام قتل شبه عمد و بی پروا تخلیه از یک اسلحه گرم در سال 2016 عکسبرداری از رانندگان Philando کاستیا در طول توقف ترافیک در شاهین ارتفاعات. او تبرئه در سال 2017.

نور سابق مینیاپولیس افسر به ضرب گلوله جاستین Ruszczyk Damond در سال 2017. در آن صورت نور و یک افسر دیگر شد در پاسخ به 911 تماس بگیرید و در مورد امکان تجاوز جنسی در پشت Damond جنوب مینیاپولیس صفحه اصلی. وی گناهکار سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس و دریافت بیش از 12 سال در زندان.

بین 900 و 1000 نفر به ضرب گلوله کشته و در هر سال توسط پلیس در آمریکا گفت: فیلیپ Stinson, استاد عدالت کیفری در بولینگ سبز دانشگاه ایالتی اوهایو. او آهنگ های پلیس جرم و نظارت بر Henry A. Wallace Police Crime پایگاه داده.

“اما آن است که بسیار نادر برای یک افسر به اتهام قتل یا قتل نفس پس از یک وظیفه تیراندازی” Stinson گفت. “در بسیاری از تیراندازی پلیس, افسر یافت شده اند از نظر قانونی توجیه در استفاده از نیروی مرگبار.”

در 15 سال گذشته 110 دولتی و افسران پلیس محلی به اتهام قتل یا قتل نفس در یک وظیفه عکسبرداری با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Stinson.

از این افسران متهم از سال 2005 تا سال Stinson شروع به جمع آوری اطلاعات, 42 محکوم شدند — 18 توسط گناه و 24 با حضور هیئت منصفه محاکمه. این پرونده های جنایی برای 48 از افسران به پایان رسید در غیر محکومیت; 20 نفر هنوز در حال بررسی است.

“منصفه تمایلی به دوم حدس بزنید تقسیم دوم زندگی یا مرگ تصمیم گیری است که یک وظیفه افسر پلیس (می سازد) در یک برنامه به طور بالقوه خشونت آمیز در خیابان روبرو می شوند” Stinson گفت. “پس از آن بسیار دشوار است برای گرفتن یک اعتقاد در این موارد است.”

نبرد بر یادداشت ” به معنی

این شهرستان رمزی دادستان که رسیدگی به آنها در مورد توماس هچ و اندرو جانسون کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد هفته گذشته است.

Krook وکلای نیز کاهش یافته است به نظر هفته گذشته اما قبلا گفته عکسبرداری از Evans توجیه بود چرا که او تهدیدی برای افسران. وکلای کوین کوتاه و پل Engh همچنین نشان داد در اسناد دادگاه که دادستان نکردن اطلاعات مهم از هیئت منصفه.

کوین کوتاه, چپ, وکیل به نمایندگی از Washington County sheriff معاون برایان Krook برگ Washington County Courthouse در استیلوتر پس از صحبت با خبرنگاران در پنج شنبه, جولای 24, 2019. Krook التماس کرد گناه نیست در روز چهارشنبه به یک مسئول درجه دوم غيرعمد در اثر تیراندازی یک زن 23 ساله لیک المو مرد سال گذشته است. (Mary E. Divine / پایونیر پرس)

در حرکت به اخراج ظ در ماه دسامبر کوتاه و Engh گفت: دادستان حذف شده شهادت در طول grand-هیئت منصفه رسیدگی از یک متخصص که گفت: تیراندازی شد قابل توجیه. آنها همچنین گفت ایوانز بود مست و پریشان بیش از یک دوست دختر جدا و در سمت چپ دو یادداشت خودکشی بیان “تمایل خود را برای کشته شده در صحنه افسران.”

دادستان استدلال در اسناد دادگاه که Evans’ یادداشت نیست دولت “است که او در نظر گرفته شده برای وادار کردن ماموران به او شلیک و یا که او آمرزنده و مهربان آنها را برای تیراندازی او را. به جای او عذرخواهی به اولین پاسخ دهندگان برای وحشت است که او پیش بینی آنها را ببینید. دفاع ادعا می کنند به خلاف عینی نادرست است.”

در یک حرکت ثبت شده در ماه گذشته دادستان استدلال کرده بود که شواهد نشان می دهد ایوانز بود خودکشی بود “بی ربط خواهد بود و ناعادلانه مخاطره اندازد” را به عنوان اطلاعات در مورد ایوانز سطح الکل خون. “نه معاون Krook و نه هیچ دیگر مامور اجرای قانون می دانستند چه آقای ایوانز’ سطح الکل خون بود در آن زمان از این حادثه” آنها نوشت.

ایوانز, پدر, a 3-year-old daughter نیز در سمت چپ یک توجه داشته باشید به پدر و مادر خود را: “من خیلی متاسفم برای درد این کار باعث می شود شما. من رفتن به خانه در حال حاضر برای دیدار با مادر بزرگ و پدر بزرگ دوباره و من به آنها می گویم شما ارسال عشق خود را. با تمام من بهترین پسر خود.”

ایوانز ‘در حال حرکت بود تفنگ خود را’

با توجه به حرکت به اخراج ایوانز شده بود نوشیدن رم-و-کک قبل از تیراندازی از جمله “چهار آنهایی که قوی” در آپارتمان خود در لیک المو در ساعت قبل از مرگ او تا به حال یک سطح الکل خون از 0.204 است که 2½ بار حقوقی محدود به درایو.

در سال 2013 Washington County معاون برایان Krook سمت چپ دریافت یک نجات بخش جایزه برای کمک به احیای کسی که در روز کریسمس 2012. Krook که در تصویر با پس-کلانتر لایحه Hutton. (حسن نیت ارائه میدهد از Washington شهرستان کلانتر دفتر)

زمانی که نمایندگان در صحنه وارد شدند آنها یافت Evans زانو به پایین “در وسط جاده با یک تفنگ به سر خود” با توجه به گزارش پلیس. ایوانز که به آنها گفت که او می خواست برای کشتن خود بود که بارها و بارها گفته شده به رها کردن تفنگ قبل از Krook او را به گلوله بست. ایوانز تا به حال هیچ سابقه کیفری و یا سابقه بیماری روانی است.

در شهادت او قبل از هیئت منصفه, Washington شهرستان کلانتر معاون مایکل راموس گفت: ایوانز “در حال حرکت بود تفنگ خود را بین قفسه سینه و سر خود را.”

Krook شهادت قبل از هیئت منصفه که ایوانز در حال حرکت بود تفنگ خود را “نزدیک به جایی که آن را به اشاره در ما و من ناراحت کننده است. من نگران هستم که اگر شما می دانید اگر او ماشه در حالی که او سر خود را تبدیل به گلوله در حال رفتن به می آیند در ما است.”

ایوانز گرفته شده به مناطق در بیمارستان سنت پل در آنجا درگذشت.

شهود متخصص شواهد حاکم

هیئت منصفه بازگشت کیفرخواست پس از شنیدن شهادت دو استفاده-از-نیروی متخصص شاهدان هم گفت: Krook استفاده از نیروی غیر منطقی بود. یکی از کارشناسان جف نجیب سابق کالیفرنیا افسر پلیس و مکرر مشاور در پلیس استفاده-از-نیروی مواردی است که انتظار می رود به شهادت در دادگاه. شریف شهادت به نمایندگی از شهرستان رمزی دفتر دادستان در دادگاه از سنت آنتونی افسر پلیس Yanez در ارتباط با تیراندازی مرگ کاستیا. کل پرداخت می شود به شریف مشاوره برای کار خود را در Yanez محاکمه شد $34,986 با توجه به Ramsey County دفتر دادستان.

قاضی مریم Yunker حکومت در هفته گذشته که Evans’ یادداشت به خانواده و پزشکان و همچنین سطح الکل خون شد قابل قبول برای دادگاه. دادستان استدلال کرده بود شواهد نیست مرتبط است.

آینده نگر هیئت منصفه روز دوشنبه دریافت پرسشنامه که آنها را پر از روز اول. محتویات این پرسشنامه که دارای 51 سوال منتشر شد جمعه. در میان پرسش: “آیا شما تا به حال هر به خصوص خوب یا بد تجارب با مأموران اجرای قانون?” “هر کسی که به شما نزدیک درگذشت به عنوان یک نتیجه از فرد دیگری انجام?” و “آیا شما خود را از هر گونه سلاح گرم?”

داوران انتخاب شده است انتظار می رود به دو یا سه روز.

Yunker را کنار بگذارند سه هفته به صورت آزمایشی گفت: Kyle Christopherson سخنگوی دولت دادگاه اطلاعات ،

ایوانز’ بستگان از جمله پدر و مادر خود stepparents و پدربزرگ و مادربزرگ, برنامه وجود داشته باشد برای مدت گفت: Rochester, Minn. وکیل Elham Haddon که همراه با پیت Sandberg استخدام شده توسط خانواده است.

اعضای خانواده می خواهید به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است شب Evans کشته شد سندبرگ گفت: در مصاحبه با مطبوعات پیشگام در ماه جولای.

“آنها می خواهند توضیح دهید که چرا به 23 سال کاهش یافته است مرده در پیاده رو. آنها واقعا می خواهید به این سوال پاسخ داده شده: چرا پسر خود را مرده؟”

سوالات آینده نگر هیئت منصفه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de