یک برنامه طراحی شده برای کمک به بهبود زندگی کم درآمد ساکنان و تبدیل چگونه ماموران اجرای قانون ارتباط برقرار کردن با آنها — گسترش به Washington County sheriff ،

به جای صدور یک هشدار هنگامی که کشیدن کسی که برای بیش از یک چراغ یا نور دم و معاونان در شهرستان واشنگتن در حال حاضر مجاز به رانندگان یک چراغ! کوپن است که خوب است برای تا $250 ارزش تعمیر کار در یک فروشگاه خودرو.

“این یک راه عالی برای ساخت جامعه ما و کمک به کسانی که نمی توانیم به جای آن چراغ” گفت کلانتر دن پرستاره. “ما اینجا هستیم برای حفاظت و خدمت و این است که قطعا بخشی از خدمات ما به ما شهروندان است.”

چراغ! برنامه آغاز شد و در سال 2017, یک سال پس از Philando کاستیا بود به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس پس از کشیده شدن بیش از یک شکسته ترمز نور گفت: همین ساموئلز, مدیر عامل شرکت MicroGrants که بودجه این برنامه است.

“این یک چیز کوچک اما اگر یک درس است که همراه با احساسات عمیق شما هرگز فراموش نکنید که آن حق است؟” ساموئلز گفت.

افسران محلی شهرستان و دولت اجرای قانون را صادر کرده بیش از 1300 چراغ! کوپن از آوریل سال 2017, او گفت:. شرکت کننده بخش وسیعی از مینیاپولیس به کلبه گراو که راه اندازی این برنامه در ماه اکتبر و صادر کرده است 19 کوپن. “افسران تا به حال پاسخ بزرگ و این یک راه خوب برای کمک به مردم گفت:” کلبه گراو رئیس پلیس پیت Koerner.

ترین تعمیرات هزینه به طور متوسط از $43 اما رانندگان می توانند تا 250 دلار به ارزش کار انجام می شود “اگر این سیم کشی مشکل و یا نصب مشکل” ساموئلز گفت. “ما نمی انجام بدن کار می کنند.”

چراغ! کوپن به افسران شانس “به انجام چیزی است که مفید که نه تنبیهی” ساموئلز گفت. “شما آنها را به یک تفنگ شما به آنها یک تیزر شما آنها را به یک پشته از بلیط — کسانی که ابزار آنها در حال رفتن به استفاده از دلیل کسانی هستند که ابزار آنها. اما اگر شما به آنها چیزی دیگری مثبت ابزار … است که می تواند به کسی کمک آن فقط تغییر کار خود را.”

سه تعمیرگاه — سگ خوش شانس گاراژ در لکلند; TGK خودرو در Hugo و Mastertech خودرو در نیوپورت — را قبول چراغ! کوپن در شهرستان واشنگتن.

“ما می خواستیم یکی در انتهای شمالی جنوبی پایان و در وسط شهرستان به دلیل آن را انجام نمی دهد هر کسی خوب اگر مغازه تعمیر است و در سمت جنوب از شهرستان واشنگتن و شما را از شمال” پرستاره گفت.

بیلی کی صاحب سگ خوش شانس, گاراژ, گفت و کارکنان خود خوشحال بودند به خواسته می شود شرکت کنند.

“هر زمان که ما یک فرصت برای انجام کاری حمایتی است که جامعه ما در حال رفتن به سعی کنید و انجام دهید که” او گفت:. “این یک برنامه بزرگ است.”

بر روی وب

Washington County Sheriff معاون Jeffry کارگر مسائل بخش اول چراغ! کوپن در طول توقف ترافیک چهارشنبه در استیلوتر. (حسن نیت ارائه میدهد از Washington شهرستان کلانتر دفتر)

اطلاعات بیشتر در مورد چراغ! برنامه و راه های کمک مالی می تواند به صورت آنلاین در lightsonus.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de