Washington County اتهامات ارائه نگاه اجمالی به جهان راز از قاچاق جنسی

Category: توین سیتی No comments

زندگی یک زن و شوهر در هوستون با استفاده از محبوب چینی, پیام, برنامه WeChat برای جذب زنان چینی برای آمدن به ایالات متحده برای تبدیل شدن به روسپی در Woodbury رزویل و شورویو با توجه به اجرای قانون مقامات.

Xiaojing Ke 25 و دوست پسر خود Jie Li, 31, هماهنگ یک طرح استادانه درست شده که شامل چند زن و سالنهای ماساژ و هتل ها در مینه سوتا, ایلینوی, کلرادو, لوئیزیانا و تگزاس گفته است.

Xiaojing Ke (حسن نیت ارائه میدهد از Washington شهرستان کلانتر دفتر)

زن و شوهر, چهره های متعدد جنایت-سطح-فیلم اتهام قاچاق در شهرستان واشنگتن از جمله اخاذی با تهدید و کتمان جنایی درآمد حاصل. آنها بازداشت شدند و در ماه گذشته در شیکاگو و تحویل به مینه سوتا.

“این پیچیده, پیچیده جهانی شیلی را پوشش می دهد که چند ایالات متحده و کشورهای” گفت: عمران علی دستیار Washington County وکیل و مدیر شرق مترو قاچاق جنسی نیروی کار مشارکت شهرستان واشنگتن و حومه اجرای قانون و دادستان. “آن را سودآور برای سرمایه گذاری است. ما در حال صحبت کردن ده ها هزار دلار است.”

فحشا صورت گرفت در مینه سوتا در تابستان گذشته “اما این عملیات زد 365 روز سال مربوط متعدد زنان در سراسر کشور” علی گفت.

بیشتر اتهامات انتظار می رود. مقامات اجرای قانون را شناسایی کرده اند ده ها تن از قربانیان “استخدام بینی و ترویج این سرمایه گذاری غیر قانونی” علی گفت. زنان در محدوده سنی 21 تا 65, او گفت:.

“آنها هدف قرار داده چرا که آنها کمی انگلیسی صحبت می کنند و می آیند از معنی در چین” علی گفت. “بسیاری از نمی در ابتدا شناسایی به عنوان یک قربانی و آنها امتناع از هر گونه خدمات است. بسیاری از ترس از روابط بزرگتر جنایی شبکه تلافی جویانه از اعضای خانواده در چین و از دست دادن خود را تنها درآمد.”

‘او می تواند نه فقط ترک’

که فقط نوع تهدید علیه یک زن در شبکه, مقامات می گویند.

او گفته محققان که او استخدام شد از طریق WeChat و متصل با تو که که او پیشنهاد یک کار در یک سالن ماساژ در شیکاگو است. زمانی که 43 ساله زن وارد در شیکاگو “وجود دارد هیچ سالن ماساژ” با توجه به شکایت کیفری در زمینه Washington County دادگاه منطقه. به جای یک مرد در تلاش برای جذب او را به فحشا در یک هتل. او خودداری کرد.

Jie Li (حسن نیت ارائه میدهد از Washington شهرستان کلانتر دفتر)

که پس از آن ارائه یک کار در یک سالن ماساژ در هوستون با توجه به شکایت.

زن شناخته شده به عنوان “L. S.” در شکایت, شروع به کار در تگزاس آبگرم در ژوئن 2019 و “اعتراف به انجام فحشا در حالی که در قاچاق ماساژ,” شکایت متحده است.

Ke گفت: این زن که “او می تواند نه فقط ترک” شکایت متحده که “اگر او سعی به ترک Ke خواهد به او بگویید که شوهر و فرزند و همه خانواده اش که او یک زن روسپی است.” که همچنین در زمان او گذرنامه با توجه به شکایت.

زن گفت که او پرداخت می شود به زندگی می کنند در آبگرم و به Ke $40 برای هر مشتری او را دیدم و به او اجازه داده شد برای حفظ بقیه پایه, ماساژ, قیمت و هر گونه راهنمایی با توجه به شکایت.

زن گفت: محققان که او شروع به انجام فحشا کار در هتل ها در جهت که در مکان های مختلف در ایالات متحده که به او بگویید که در آن برای رفتن از جمله چند در وودبوری.

از لوئیزیانا به رزویل

زن دیگری شناخته شده به عنوان “G. H.” در این شکایت گفت که او ملاقات کرد که در حالی که مشغول به کار در یک سالن ماساژ در لوئیزیانا و به کار می رفت که در این سالن ماساژ در هوستون در ژانویه 2019.

“G. H. اعتراف کرد که او را به انجام اعمال جنسی در ازای پول در حالی که شاغل وجود دارد و … تو که می دانستند فحشا بود اتفاق می افتد در کسب و کار” شکایت متحده است.

این کاری است که 47 گفت که او تصمیم به انجام فحشا کار در هتل ها به جای کار می کرد و در هتل تحت Ke جهت در مینه سوتا, ایلینوی, کلرادو, لوئیزیانا و تگزاس با توجه به شکایت. محققان در یک هتل در رزویل در اوت. 29.

تو که خواهد با استفاده از یک سایت آنلاین به کتاب اتاق های هتل با توجه به شکایت. در طول پنج ماه کشش در سال گذشته 78 هتل اتاق رزرو شده از یکی از Ke حساب در, رزرو هتل, سایت, شکایت متحده است.

کارت های اعتباری متعلق به لی تا به حال ده ها تن از پرداخت به شرکت های هواپیمایی اجاره ماشین سوار-به اشتراک گذاری برنامه ها و هتل های محققان در بر داشت. وجود دارد نیز به اتهام به یک وب سایت استفاده می شود برای ارسال جنسی تجاری تبلیغات از جمله در مینه سوتا, شکایت گفت.

دو نفر دیگر به اتهام

اتهامات جنایی علیه دو نفر دیگر کمک به توضیح دهید که چگونه این پول که گفته می شود گرفته شده است. Aidi Lin, 62 و ژولیت یانگ, 24, همچنین متهم شده اند در ارتباط با این مورد.

لین و یانگ گفته می شود که در ارسال جنسی تجاری تبلیغات و کمک در هماهنگی تاریخ رابطه جنسی با خریداران در مکان های از پیش تعیین شده با توجه به شکایت.

زمانی که محققان جستجو Lin بانکی سوابق آنها دریافتند 94 سپرده نقدی جمعا به مبلغ 110,521 از دسامبر سال 2018 به اکتبر 2019.

Lin اعتقاد بر این است در چین و حکم صادر شده برای دستگیری او. “اگر او تلاش می کند به بازگشت به کشور او را دستگیر شود” علی گفت.

یانگ نیز به کار گرفته شده پول برای تو که. با توجه به شکایت L. S. گفت: ماموران که خود را “رئیس” در زمان 40 درصد از پول او ساخته شده است. در اوت. 5, برای مثال, L. S. ساخته شده $940. در پایان هفته او فرستاده چوب خط حساب کردن به تو که که خواندن: “2542 + 570 + 510 + 940 + 940 + 450 + 410 = 6362.” که پاسخ داد که L. S. ساخته شده بود “ثروت” که در هفته شکایت متحده و دستور او را به یک “سریع پرداخت 1200 $برای یک Zelle حساب” که متعلق به یانگ; Zelle یک پول الکترونیکی-انتقال برنامه.

یانگ بازداشت شده بود روز سه شنبه در شهر نیویورک و در انتظار استرداد به Washington County.

تو که تنظیم شده است به نظر می رسد در واشنگتن شهرستان دادگاه منطقه در استیلوتر در اتهامات عنوان شده در مارس 10; Li دادگاه تاریخ مارس 29. این زن و شوهر است که در واشنگتن زندان شهرستان; وثیقه برای هر دو است که از 1 میلیون دلار.

در صورت محکومیت آنها می تواند تا 20 سال حبس و 1 میلیون دلار خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>