Washington County می افزاید: معاون مدیر موقعیت; Wagenius و Lucke ترویج

Category: توین سیتی

به عنوان جمعیت شهرستان واشنگتن را افزایش می دهد بنابراین بیش از حد می کند تعدادی از شهرستان کارکنان.

از سال 2010 تعداد کارکنان شهرستان رفته تا 21 درصد به 1,314 کارکنان. جمعیت شهرستان بود که 238,136 در سال 2010 افزایش یافته و به 261,512 در سال 2018 با توجه به شورای شهر.

جنیفر Wagenius (حسن نیت ارائه میدهد از Washington County)

در پاسخ به این شهرستان است به نام دو معاون جدید مدیران برای پر کردن موقعیت بود که خالی زمانی که معاون سابق مدیر کوین Corbid شد نام شهرستان administrator.

معاون جدید مدیران: Jan Lucke که برنامه ریزی شده بود, مدیر بخش از Washington County عمومی آثار بخش و جنیفر Wagenius که به گفته مدیر Washington County اموال ثبت و مالیات دهندگان خدمات بخش.

Lucke پشتیبانی خواهد شد county, فناوری اطلاعات, حسابداری و امور مالی و اداری ادارات و Wagenius را حمایت بخش عمومی آثار کتابخانه و املاک ثبت شده و مالیات دهندگان خدمات.

هر دو زنان “را ارائه عالی رهبری به هیئت شهرستان ما ساکنان شهرستان و شهرستان کارکنان” Corbid گفت.

تصمیم به اضافه کردن یک معاون دوم شهرستان مدیر و موقعیت ساخته شده بود پس از شهرستان تحت یک سازمان است. این گزارش توصیه می شود علاوه بر این از یک معاون شهرستان مدیر و موقعیت — در مجموع از دو “به منظور پشتیبانی بهتر سازمان برنامه استراتژیک و اهداف” Corbid گفت. “این شهرستان به عنوان یک سازمان رشد کرده است در اندازه و پیچیدگی اضافی رهبری حمایت شد توصیه می شود.”

Jan Lucke (حسن نیت ارائه میدهد از Washington County)

واشنگتن شهرستان به تصویب هیئت مدیره ایجاد موقعیت جدید به عنوان بخشی از شهرستان 2020 بودجه.

Wagenius شروع زندگی حرفه ای خود را در شهرستان واشنگتن در سال 1999 هنگامی که او استخدام شد و به عنوان دستیار شهرستان ضبط شده است. در سال 2006 او ارتقا به مدیر شهرستان املاک ثبت شده را بدست آورد. پنج سال بعد او شنود گذاشته می شود معاون مدیر املاک ثبت شده و مالیات دهندگان بخش خدمات و در سال 2012 او به نام مدیر. او سالانه حقوق و دستمزد $180,000.

Lucke شروع زندگی حرفه ای خود را در شهرستان واشنگتن در سال 2013 به عنوان مدیر برنامه ریزی از بخش خدمات عمومی. در سال 2017, او به نام گروه مدیر بخش. او حقوق و دستمزد $155,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im