شد coronavirus در L. A. در ماه فوریه ؟ محققان می گویند احتمالا بله

شانس جدید کروناویروس گردش بود در لس آنجلس هفته قبل از مقامات بهداشت شروع به آزمایش و پیگیری موارد تایید شده در اوایل ماه مارس با توجه به جدید جدید گزارش پزشکی.

لس آنجلس مقامات باید اذعان کرد که بیماری تنفسی COVID-19 به احتمال زیاد آمار منطقه زودتر از ابتدا فکر می کردم و بسیاری از مردم مشکوک آنها در حال حاضر coronavirus. اما در حال حاضر یک گزارش در این هفته در مجله انجمن پزشکی آمریکا پشت این ادعا.

پزشکان در سراسر لس آنجلس آغاز شده شاهد موجی از بیماران با علائم شبه آنفولانزا در ماه فوریه که عجیب و غریب بود زیرا این امر نشان دهنده غیر معمول موج سوم آنفلوآنزای فصلی با توجه به گزارش منتشر شده در پنج شنبه, 31 مارس است. اما در همان زمان درصد از آزمایشگاه نمونه از این بیماران آزمایش مثبت برای آنفولانزا کاهش یافته است بر اساس نتایج حاصل از هفت عمومی آزمایشگاه در سراسر شهرستان.

که منجر محققان با توجه به JAMA گزارش به گمان این موارد می تواند چیزی دیگری شاید COVID-19.

محققان سپس نگاه 131 تست های آزمایشگاهی از بیماران تحت درمان در لس آنجلس + دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مرکز پزشکی که تا به حال آنفولانزای خفیف در اواسط ماه مارس و در بر داشت که هفت بيماران یا حدود 5 درصد مثبت آزمایش برای COVID-19.

این هفت نفر به احتمال زیاد جدا یا به این معنی است که جامعه گسترش احتمالا اتفاق افتاده است بسیار زودتر از مشکوک این گزارش گفت:.

“این بیماران به اندازه کافی خفیف بیماری به حضور فعال در جامعه در طول بیماری خود را افزایش امکان انتقال گفت:” این گزارش که دکتر براد اسپیلبرگ, افسر ارشد پزشکی در LAC-USC که رئیس نویسنده. “این انتقال است که مطابق با غیر معمول سوم countywide influenzalike بیماری سنبله رخ داده است که در اواخر فصل و با کاهش نرخ آنفلوانزا مثبت.”

این گزارش به این نتیجه رسیدند که در اوایل مهار تلاش بودند به کار نمی رود.

“این نتایج پیشنهاد کرد که مهار تلاش بودند بعید است برای موفقیت و کمک به اطلاع رسانی به لس آنجلس وزارت بهداشت به اتخاذ موضع تهاجمی و کاهش استراتژی برای کاهش COVID-19 و مرگ و مير. تلاش های مشابه ممکن است مورد نیاز در حوزه های قضایی دیگر.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de