Mi Familia Vota

Yasmina چاوز

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن D-Mass., صحبت می کند در طول a Mi Familia Vota تاون هال نشست در Cardenas بازار دوشنبه, فوریه. در 17 سال 2020 است.

الیزابت وارن در Mi Familia Vota رویداد

Democratic presidential candidate Senator Elizabeth Warren speaks during a Mi Familia Vota town hall at Cardenas Market, Monday, Feb. 17, 2020. (Las Vegas Sun, Yasmina Chavez) راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

Tania ریوس نشسته بی سر و صدا در داخل Cardenas بازار در شرق خیابان در نزدیکی مرکز شهر لاس وگاس در حالی که مادر او به پایان رسید خرید. نرم-صحبت 19 ساله مشتاقانه منتظر دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار الیزابت وارن را به مرحله.

وارن شده است و شعار او “مدیکر برای همه” برنامه ریزی در مبارزات انتخاباتی و پیام طنین انداز با ریوس که مبارزه لنفوم به عنوان یک کودک. بیماری ناشی از خانواده او بسیار مالی و پریشانی عاطفی.

“این واقعا سخت بود در خانواده من,” او گفت:. “من حمایت وارن چون من واقعا معتقدم که در طرح اصلاح سیستم مراقبت های بهداشتی.”

ریوس ملحق شد توسط ده ها تن از ساکنان در وارن ظاهر برای Prioridades سال 2020 یک رویداد توسط Mi Familia Vota, ملی, لاتین, مشارکت مدنی سازمان است. وارن و دیگر نامزدهای دموکرات در جنوب نوادا برای نهایی کمپین فشار جلوتر از روز شنبه ریاست جمهوری قفقاز.

“من نمی خواهم یک دولت است که با این نسخهها کار برای شرکت های چند ملیتی من می خواهم یکی که با این نسخهها کار برای ما” گفت: Warren این سناتور ایالات متحده از ماساچوست است.

وارن گفت: او را دفاع از قانون مراقبت مقرون به صرفه و کاهش قیمت داروهای تجویزی. او همچنین مشخص شده برنامه های خود را در چگونه برای پرداخت هزینه های مدیکر برای همه بدون افزایش مالیات بر کار خانواده است.

وارن معرفی شد توسط جولیان کاسترو رئیس جمهوری امیدوار است که کاهش یافته و خارج از مسابقه در ابتدای سال و انداخت حمایت خود را پشت وارن.

“او می داند مانند بسیاری از خانواده ها در اینجا در شرق لاس وگاس آنچه در آن است که برای مبارزه,” او گفت: ارجاع وارن طبقه متوسط پایین تر تربیت در اوکلاهما. “او شده است و صدای هر خانواده به کار در این کشور است.”

مدیر هکتور سانچز مدیر اجرایی Mi Familia Vota خواسته وارن در مورد شش رنگ که در سمت چپ او نوادا کمپین در اوایل این ماه با استناد به شکایت از “سمی محیط کار” و احساس بودن “tokenized” با توجه به گزارش از سیاسی. وارن گفت که او در زمان “مسئولیت کامل” برای آنچه اتفاق افتاده است.

“من سعی کنید به انجام همه چیز را من می توانم به مطمئن شوید که ما در محل کار هستند استقبال” وارن گفت. “اما من همچنین می دانیم که نسل از نژاد پرستی و ظلم و ستم تاثیر داشته و آن را نیاز همه ما باید مراقب باشند. من مطمئن شوید که من در مبارزات انتخاباتی باز کرده است تا فضا و که ما رفع این مشکل است.”

وارن همچنین خواستار اصلاح قانون مهاجرت و چگونه او را لغو سنا filibuster حکومت به قانون اصلاح قانون مهاجرت تصویب رسید.

وارن بسته با پرداختن به کاستی های دموکراسی آمریکایی و چگونه آن را اغلب برگ از مردم از رنگ به طور خاص Latino رای دهندگان که در طول تاریخ تا به حال کم مشارکت نرخ.

“از آن زمان به تصویب یک قانون فدرال به عقب هر نژادپرستانه رای دهندگان سرکوب قانون در امریکا,” او گفت:. “این است که هم زمان به تصویب یک قانون فدرال به عقب هر سیاسی gerrymandering تا کنون ساخته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im