وارن انداخته

Category: لاس واگاس

به اندازه کافی از این مزخرفات.

این است که باید چه سن. الیزابت Warrenm D-Mass., به خودش گفت: لحظات قبل از مصرف این مرحله برای بحث دموکراتیک در لاس وگاس. آیا رانده شده توسط یک “برو بزرگ و یا رفتن به خانه” غریزه برای بقا پس از نمایش ضعیف در اوایل مقدماتی تحت فشار قرار دادند تا به این حد با خروج از یک بررسی اخیر چگونه نامزد خواهد کرایه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا به سادگی سوخت اجتناب ناپذیر سرخوردگی از استانداردهای دوگانه و فوق العاده ویژه likability عوامل در مواجهه با هر کسی مبارزه در حالی که زن وارن رفت و دریچه گاز کامل.

او raged او یورش برده و او نام-چک او را رد کرد و او ادعا ترین زمان او همه چیز زن نامزد هستند و قرار است به انجام. و به دور از خود تخریبی او در ادامه به لذت بردن از شکستن رکورد بعد از کمک های مالی مبارزات انتخاباتی و توییتر روند #PresidentElizabethWarren.

انقلاب واقعا تلویزیونی.

وارن هرگز ترس به شدت دقت کنید اعلانی جملات یا در شخص و یا در توییتر اما چهارشنبه شب او را گرفت و آن را به دو-استاندارد-خرد سطح جدید. از لحظه ای که او دهان خود را باز می گویند “من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو ، و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد مایک بلومبرگ ، ” وارن روشن ساخته است که اگر دو قرن از دموکراسی آمریکایی هنوز هم تا به حال ارائه یک سطح میدان بازی برای, زنان, خوب, او می خواهم سطح زمین خودش.

او فقط تعیین می شود یا اعتماد به نفس یا اشاره و یا هر یک از کسانی که همه چیز کاندیداهای زن را انتخاب کنید اغلب به ترس است که unsmiling خشم تا معشوق توسط برنی ساندرز هواداران خواهد بود برچسب شده در آنها را به عنوان تیز و غیرجذاب است. او خشمگین شده بود. کنترل کامل-جمله کامل-بند خشم. بیش از بلومبرگ سابقه جنسیتی سخنان و عدم اطلاع توافق تاکتیک های ساندرز کمپین scantiness پیت Buttigieg و ctq را در برنامه های مراقبت های بهداشتی. او تخلیه غضب او در علم-متنفر مهاجر-bashers و تقریبا هر کسی که فکر می کردم که پس از سالها در حال تبلیغ به عنوان کسی که بر خلاف این “مشکل” هیلاری کلینتون می تواند تبدیل به اولین زن رئیس جمهور, او فقط رفتن به بی سر و صدا تسلیم شدن به برنی یا جو یا شهردار پیت.

الیزابت وارن به هر طریقی بود.

و آن را رخ می دهد در یک خلاء است.

به درک که مرد اتخاذ یک “هیچ زندانی” نگرش قوی و پرشور و تهاجمی در حالی که یک زن انجام می دهند همان است که کنترل ميانگين و تیز است که به طور فزاینده ای دیده می شود برای آنچه در آن است — اریب و آگاهانه یا نه جنسیتی.

خشم بیش کلینتون دیده می شود و کمتر به عنوان “دوست داشتنی” از مغلوب ساختن پیشی جستن به #MeToo جنبش و آهسته اما پیوسته افزایش زنان در موقعیت های رهبری را پاک کرده است فضا برای زنان برای دسترسی به همان محدوده عاطفی صفات به عنوان مردان. کنترل زنان دیگر “یخ زده”; خشم است و دیگر “هیستری.”

اسکندریه Ocasio-کورتز ثابت کرد که یک زن می تواند به رقص و پرسش دشوار. میلیون ها نفر از زنان نشان داد که ممکن است به مارس و پوشیدن صورتی “گربه کلاه.” زمانی که رییس از موقعیت خود به عنوان اولین زن رئیس جمهور ضبط آکادمی دبورا Dugan در پاسخ سوخته-زمین تاکتیک های خود را. این اتفاقی است که وارن evisceration بلومبرگ تاریخ از نظر جنسی نامناسب سخنان و NDAs اتفاق افتاده و حتی به عنوان Harvey Weinstein و واکر در انتظار یک حکم گناه در دادگاه جنایی.

Narratively زبان وارن پایدار نوسان بزرگ در شب چهارشنبه بود اوجی محوری نقطه عملکرد شایسته “بال غربی را” Josiah بارتلت: تمام قدرت و بدون اشتباه. وارن نبود مجبور به لکنت کردن توجیهی برای بودن سوسیالیستی با سه خانه به عنوان ساندرز شد. او نمی متاسفانه نمایش درونی او weasel با چرخش در پایین آویزان میوه Klobuchar انتخاباتی به عنوان Buttigieg انجام داد. او سخن پایانی نیست قطع شده توسط معترضان متهم او را از اخراج میلیون ها نفر به عنوان بایدن شد.

اگر زندگی یک فیلم شد این امر مشخص شده اند لحظه ای که او مسجل نامزدی.

زندگی نه یک فیلم و هر چند وارن کمپین لذت می برد شکستن رکورد کمکهای مالی پس از بحث او باقی می ماند به دور از جبهه-دونده.

اما برای اولین بار و با هر نوع شانس و آخرین نیست — یک زن نامزد ریاست جمهوری نیست فقط بازی با آتش او آن را انداخت در هر کس در مسیر خود را و پا کردن مرحله بدون تاول.

مری مک نامارا است که یک مقاله نویس برای لس آنجلس تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im