وارن Sanders, به اشتراک گذاری لبه سمت چپ متفاوت در مورد مسائل کلیدی

Category: لاس واگاس

Warren

الیز Amendola / AP

سناتور. الیزابت وارن D-Mass., چپ و بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., ترک این مرحله پس از یک دموکرات ریاست جمهوری, اصلی, بحث, جمعه, فوریه. 7, 2020, میزبانی ABC, اخبار اپل, اخبار و WMUR-تلویزیون در سنت آنسلم کالج در منچستر, N. H.

پیش از نوادا قفقاز به لاس وگاس خورشید هیئت تحریریه دعوت بالا دموکراتیک داوطلبان برای مصاحبه در مورد چگونه سیاست های خود را خواهد شکل امریکا و نوادا. سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز کاهش درخواست های متعدد برای فرد و مصاحبه های تلفنی بنابراین امروز ما در حال حاضر یک نگاه اجمالی به برنامه های خود را بر اساس اظهارات خود در مناظره اطلاعات خود را از وب سایت ها و اینترنت تحقیق بر روی داوطلبان است. این پنجمین و آخرین بخش در یک سری از داستان در مورد نامزدها.

اگر چه سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز را بنا کردن موقعیت بر روی لبه سمت چپ دموکراتیک زمینه با در نظر گرفتن مشابه مواضع در چندین مورد مسائل کلیدی آنها در واقع بسیار متفاوت نامزدها.

ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی است که یک حزب خارجی و فرهنگ جنگجو با شهرت برای گرفتن مواضع سازش ناپذیر به نام ایدئولوژی. او خود می بالد در بودن نسبت به مراحل تدریجی است و اغلب بی اعتنا از نظرات که متفاوت از خود — ویژگی هایی که کشیده اند unflattering مقایسه بین خود و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در مقابل وارن گرفته شده مشکل حل ائتالف رویکرد در طول هفت سال در سنا و قبل از آن به عنوان یک مشاور دولت در مسائل مربوط به مصرف کننده و شرکت ها نظارت. یک کلید مورد در نقطه وارن نقش ابزاری در ایجاد مصرف کننده حمایت مالی هیئت مدیره که به او پیشنهاد شده در سال 2007 در حالی که خدمت به عنوان یک استاد حقوق در دانشگاه هاروارد. زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور منتخب وارن برای ایجاد آژانس او مونتاژ و رهبری یک تیم از دانشگاهیان و صاحبان صنایع و کارشناسان سیاست و انجام وظیفه خود را زمانی که آژانس افتتاح شد درهای خود را در سال 2011. از آن زمان به بازگشت بیش از $12.4 میلیارد دلار به مصرف کنندگان بودند که فریب خورده توسط شرکت های مالی.

قطعا وارن و ساندرز شباهت — هر دو در حال حاضر خود را به عنوان مهاجم قهرمانان برای برابری اقتصادی و مترقی مواضع در مراقبت های بهداشتی و ثروت و مالیات و رایگان ،

اما حتی برنامه های خود را در آن مسائل متفاوت و در برخی موارد. در اینجا نگاهی به برخی از هر دو نامزد’ کلید های پیشنهادی:

وارن

وارن می ایستد با مالیات بر ثروت ترین تهاجمی در این زمینه است. این شامل 2% مالیات بر ارزش خالص خانواده بالاتر از 50 میلیون دلار و 6 درصد بالاتر از $1 میلیارد دلار و همچنین شامل تعدادی از عناصر دیگر مانند 40% “خروج هزینه” برای multimillionaires که نفی تابعیت خود را به گول زدن او مالیات بر ثروت. وارن می گوید: بسته بندی تولید خواهد شد $2.75 تریلیون بیش از 10 سال است.

این سناتور ماساچوست نیز تحمیل خواهد بود 7% مالیات بر سود شرکت بالای 100 میلیون دلار است که او می گوید: تولید خواهد شد $1 تریلیون دلار در 10 سال آینده.

وارن شرکت حامی سبز جدید مقابله با وضوح ارائه می دهد آب و هوا طرح می کند که 3 تریلیون دلار در هزینه.

او ادعا می کند او مالیات بر ثروت را ارائه بودجه به صورت چند طرح: دانشجو لغو بدهی جهانی مراقبت از کودک و پیش دبستانی-مهد کودک کلاس 800 میلیارد در بودجه فدرال برای مدارس دولتی $1 تریلیون نسبت به مدیکر برای همه پرداختن به مواد مخدر بحران و کمک درسی دانشگاهی است.

مانند دیگران در این زمینه وارن پشتیبانی از یک مسیر به شهروندی برای طولانی مدت مهاجران مستند نشده و گذرگاه های مرزی غیر قانونی مدنی جرم به عنوان یک جنایتکار و یک.

ساندرز

ساندرز او یک پیشگام در مدیکر برای همه, داشتن طولانی حمایت برای یک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی. نسخه خود را خواهد هزینه تا $40 تریلیون دلار خواهد بود و بودجه با افزایش مالیات برای بسیاری از آمریکایی ها. او همچنین گسترش پوشش بهداشتی به مهاجران مستند نشده.

ورمونت سناتور آب و هوا طرح نیز همراه با عظیم برچسب قیمت — $16 تریلیون. که چند بار مقدار بسیاری از مخالفان خود را صرف. این طرح خواستار نوسازی انرژی شبکه در سراسر کشور و ساختمان جدید خورشیدی و بادی و زمین گرمایی منابع در سراسر کشور. ساندرز نیز ارسال خواهد $200 میلیارد دلار به کشورهای فقیر برای کمک به نبرد با تغییر آب و هوا در سطح جهانی است. بودجه برای طرح خود خواهد آمد قسمتی از مالیات بر سوخت های فسیلی میباشد.

ساندرز خواهد اعمال تهاجمی مالیات بر ثروت است که با این نسخهها کار در یک فارغ التحصیل مقیاس از خانواده ها با 32 میلیون دلار از ارزش خالص پرداخت 1% به آن با خالص ارزش 10 میلیارد دلار پرداخت 8 درصد و با چند مرحله در میان است. او همچنین افزایش مالیات بر درآمد شرکت ها نرخ بازگشت به 35 درصد در حال لغو مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش نرخ 21 درصد خواهد بود و اعمال تدریجی افزایش نرخ برای شرکت های با مدیر عامل شرکت که خارج-کسب درآمد متوسط کارگران توسط 50 به 1 درجه یا بالاتر است.

ساندرز پشتیبانی از حقوق رای دادن برای زندانی شهروندان از جمله felons.

پس از انتقاد برای رکورد خود در تفنگ ایمنی که شامل رای در سنا در برابر بردی لایحه و در حمایت از حفاظت از تولید کنندگان اسلحه از مسئولیت حقوقی هنگامی که محصولات خود را استفاده می شود به ارتکاب جنایات ساندرز خواستار جهانی چک های پس زمینه همراه با ممنوعیت سلاح های تهاجمی و با ظرفیت بالا مجلات. او نمی رفتن تا آنجا که برخی از مخالفان خود را که برای صدور مجوز و ثبت نام از سلاح اما او به نفع ثبت نام از سلاح های حمله.

در نتیجه

در وارن آمریکایی ها خواهد بود خدمت توسط چپ-از-مرکز جمهور. در ساندرز ملت را به مراتب بیشتر شدید رهبر از نظر سیاست و خلق و خوی. تفاوت خواهد بود عمیق.

وارن نشان داده clear-eyed نتیجه گرا رویکرد به رهبری همراه با اثبات توانایی فراگیر خود قادر به حرفه ای. به عنوان یک نتیجه او می تواند در شمارش به شکل موثر و متفکر و واجد شرایط کابینه و به کار با قانونگذاران در یک ائتالف به شیوه ای.

یک ساندرز در انتخابات ریاست جمهوری را تهدید می کند برای پر کردن کاخ سفید با افراط گرایان که به مراتب بیشتر علاقه مند به پاره کردن همه چیز را — ala مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پیدا کردن راه های سازنده برای رفع مشکلات اجتماعی است. همانطور که با مغلوب ساختن پیشی جستن آن را بسیار بعید است که مردم آگاه و با راه حل های قابل اجرا و یک استعداد برای سازش خواهد بود بخشی از یک تیم ساندرز.

به جای نتیجه به احتمال زیاد خواهد بود و چهار سال از نوع هرج و مرج در این کشور تجربه کرده است و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im