خواهد شد WEISSERT

واشنگتن — الیزابت وارن تایید جو بایدن روز چهارشنبه, جدیدترین معاون سابق رئیس جمهور پیشین کاخ سفید رقبا به بازگشت او را به عنوان حزب دموکرات حرکت به پروژه وحدت در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتن به انتخابات ماه نوامبر.

“جو بایدن صرف تقریبا تمام عمر خود را در خدمات عمومی. او می داند که یک دولت اجرا با صداقت و شایستگی و قلب خواهد شد صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در معیشت” وارن گفت: در حدود چهار دقیقه اعلام کرد تصمیم خود را. “و ما نمی توانیم اجازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به خطر انداختن زندگی و معیشت از هر آمریکایی است.”

ماساچوست سناتور رز به مختصر پیشتاز در وضعیت دموکراتیک نژاد در پاییز گذشته اما به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی او ماه گذشته پس از ناامید کننده “شنبه” است که شامل یک سوم پایان محل خانه خود دولت است. وارن ترک نژاد بدون حمایت بایدن یا همکار او مترقی برنی ساندرز — اما پویایی تغییر قابل ملاحظه ای در هفته بعدی با مبارزه مجبور به یک وقفه میان شیوع کروناویروس.

ساندرز کاهش یافته است در هفته گذشته و تایید بایدن در روز امید به متقاعد کردن او مترقی حرارت هواداران برای گرم تر و میانه رو بایدن. رئیس جمهور سابق باراک اوباما به دنبال کت و شلوار در روز سه شنبه. وارن رسمی حمایت نمی کند حمل سیاسی بلند آن ممکن است اگر او را تایید کرده بایدن بیش ساندرز هفته پیش. با اینحال او اعلام در حال حاضر می تواند سوخت حدس و گمان است که بایدن ممکن است انتخاب او به عنوان یک همسر در حال اجرا. بایدن گفته است او به زودی اعلام خواهد شد کمیته ای برای نظارت معاون ریاست جمهوری جستجو.

وارن هیچ اشاره ای است که امکان اعلام او حمایت تصویری به جای گفتن بایدن “رشد در ragged edge از طبقه متوسط است.” که عبارت بود که یک محور وارن خود در مبارزات انتخاباتی و با اشاره به خود تربیت در اوکلاهما.

بایدن ادای احترام کردند وارن برای سری دقیق سیاست های پیشنهادی او منتشر شد به عنوان یک نامزد و گفت: او را به حساب او برای کمک به بازسازی اقتصاد پس از تهدید coronavirus آسانسور.

“او کمک کرد تا مجموعه بالا علامت آب برای آنچه که ما سیاست را می توان در بهترین و معتبر و سرویس گرا متمرکز در مورد چگونه ما می تواند ارائه کمک بیشتر به مردم” او در بیانیه ای گفت. “من افتخار می کنم به سناتور وارن در گوشه ای برای مبارزه پیش رو — نه فقط به عنوان ما به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر اما در سال آینده به عنوان ما را از طریق فشار جسورانه و مترقی سیاست دستور کار برای مردم آمریکا.”

وارن با اشاره به همه گیر بیشتر به طور مستقیم در یک صدای جیر جیر. “در این لحظه از بحران از آن مهم تر از همیشه است که رئیس جمهور بعدی بازیابی آمریکایی در ایمان خوب و موثر دولت — و من دیده می شود جو بایدن کمک به ملت ما بازسازی است. امروز من با افتخار تایید @JoeBiden به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده,” او گفت:.

برخی از وارن متحدان توجه داشته باشید که در روزهای قبل از او حمایت بایدن در آغوش برخی از سناتور قصد دارد برای مبارزه با کروناویروس, از جمله تماس, برای لغو بدهی های دانشجویی و گسترش امنیت اجتماعی در طول بحران. او همچنین به تصویب طرح او را به عنوان یک نامزد برای تعمیرات اساسی این کشور را به ورشکستگی سیستم.

در تصویری وارن نیز اشاره جفت گاهی اوقات رابطه سنگی. آنها درگیر شدند و در سال 2005 زمانی که بایدن یک سناتور دلاور و وارن بود دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد و ورشکستگی متخصص در کنگره شنوایی بیش از یک لایحه ورشکستگی. این یک صحنه که بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور به یاد می آورد که او سوگند یاد وارن به هشت سال بعد.

“جو بایدن وجود دارد در حال حاضر بسیار من شد یک سناتور” وارن گفت. “و هنگامی که او انجام داد به او گفت: ‘شما به من جهنم! و میخوای انجام یک کار بزرگ.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de