بازگشت در اواخر دهه 1970 و اوایل ’80s, کمپبل را جایگزین خود را یاد “Mmm Mmm خوب” شعار — که آنها می خواهم با استفاده از سال 1935! — با یک صدای جرنگ جرنگ است که شامل یک پیام است که گفت:, “سوپ, مواد غذایی خوب است.” آن را برای ساخته شده است و نسبتا فراموش شدنی صدای جرنگ جرنگ, اما این تصور بود جذاب بود سوپ همیشه…بد غذا ؟

آن را شبیه به, گفته است که “آب نوشیدنی طراوت!” شعار به حال کنجکاو گویایی ساخته شده است که آن دسته از ما که فکر می کنم در مورد چنین چیزهایی را احساس می کنم کمی دیوانه. البته سوپ, مواد غذایی خوب است. بنابراین نان. ایضا تقریبا هر چیز دیگری ما خوردن…به جز من حدس می زنم برای Peeps. هیچ کس نمی خورد Peeps برای تغذیه.

سوپ خوب بودن غذا و همه, همواره بخش مهمی از زندگی من است. هر دو مادر و همسر من, یک سوپ مرغ که آنها عادلانه افتخار. پشت در, دانش آموز و تلاش نویسنده روز اگر من تا به حال بیش از یک وعده غذایی آن را برای سوپ. ترین رنگ ترک خورده به خوبی استفاده می شود کتاب آشپزی بر روی قفسه است شگفت انگیزی “آمریکا مصور کتاب آشپزی سوپ” یک دوره از سال 1972 طولانی از چاپ که من ساخته ام هر دستور از جمله کاهو سوپ (شگفت انگیزی خوب و متعدد سوپ که شروع با باز کردن یک قوطی — بله! — کمپبل سوپ گوجه فرنگی و سپس با افزودن مواد مختلف به آن تا زمانی که آن را فقط خوب است اما بهتر از مواد غذایی است.

سوپ آسان است را در صفحه اصلی و همچنین راه های شگفت انگیزی از thriftily با استفاده از مواد تشکیل دهنده در پشت یخچال که دیده اند ، سوپ است که تا حد زیادی اثبات ادم سفیه و احمق — آن را معمولا می توان ثابت تا زمانی که مشکل نیست بیش از حد نمک یا اشتباه بینام و ظرف کاین فلفل قرمز برای. هر چند ضرب المثل قدیمی است که شما همیشه می توانید آب بیشتری اضافه کنید تقریبا نجات داد ، تقریبا.

اما پس از آن این روزها ما همیشه لازم نیست که زمان را به یک گلدان مناسب از سوپ در خانه. به همین دلیل است که این تعجب و شادی که هر تصور غذاهای هر کشور در سراسر جهان ارائه می دهد سوپ برخی از مرتب کردن. داغ و یا سرد, ضخیم یا نازک ساخته شده در باستان گلدان و یا در یک مخلوط کن — سوپ است در همه جا. تنها نان ممکن است بیشتر در سطح جهانی خورده است. سوپ نیست فقط خوب غذایی آن را نیز آسان به توقف و آسان برای آماده سازی.

این نیز موجود است در رستوران ها در همه جا در شیراز — و هر جای دیگر — هنگامی که زمان اجازه نمی و یک کاسه خوبی برای نامیده می شود.

من علاقه بسیاری هستند. و بسیاری از آنها به عنوان شما را ببینید زیر از قومی لبه محلی ما ناهار خوری. من می توانم یک مناسب و معقول وماکارونی. من vichyssoise بیش از خوشمزه. من را سرد سوپ آووکادو است که من نمی توانم به اندازه کافی از. و همسر من سوپ مرغ است که به عنوان خوب به عنوان آنها را دریافت کنید. اما وقتی که می آید به wor wonton, pho یا تام kha gai, من می خواهم به جای رفتن به منبع آشپزی — مکان های که در آن آنها همه…”mmm mmm خوب”!

  • پیتزا سالم با مقدار زیادی از مواد تشکیل دهنده خوشمزه (Shutterstock)

  • نان فطیر سوپ (File photo by Kurt میلر)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • اردک کلاسیک سوپ رشته فرنگی (فایل عکس براد A. Johnson)

  • وجود دارد مقدار زیادی از سوپ فوق گزینه برای دفع سرما و به سادگی لذت بردن از بدون در نظر گرفتن آب و هوا ، (Shutterstock)

BCD توفو خانه

18044 Saticoy St., اسپرک; 818-342-3535, www.bcdtofu.com

محور ظرف در BCD توفو خانه های زنجیره ای است که به زودی توفو است که گاهی اوقات به عنوان “خورش.” اما برای کسانی از ما که استنشاق آن در تمام ساعات روز و شب آن را واقعا یک توفو سوپ با بسیاری از مواد دیگر همراه برای سوار شدن.

وجود دارد نزدیک به یک دوجین تغییرات خدمت در این wildly محبوب در سراسر شهر بود رشته ای از eateries جذب یک تکه از محلی کره ای جمعیت — از جمله مقدار زیادی از باشگاه بچه ها را برای یک شب در شهر.

اصلی BCD به زودی توفو خدمت کرده است با یا گوشت گاو و گوشت خوک. سویا رب به زودی توفو بسته بندی شده با گوشت گاو و صدف و قارچ. همه فن حریف است جام جم از گوشت میگو و صدف. تاپیک ژامبون سوسیس و پنیر مدل (پنیر?), یکی با میگو و صدف و صدف. یکی دیگر از کیمچی با گوشت گاو یا گوشت خوک; پیراشکی تنوع گیاهی به زودی توفو با کدو و قارچ و کلم بروکلی و پیاز — و از طرف دیگر از آشپزی جهان با روده. دم متلاطم می رسد مانند یک جادوگر دیگ و ماند داغ برای یک زمان بسیار طولانی است. غذا خوردن با مراقبت. و با ذوق.

نفت برنت را دلی

19565 Parthenia St., Northridge, 818-886-5679; 2799 Townsgate جاده Westlake Village, 805-557-1882; www.brentsdeli.com

داشتن گفت که همسر من سوپ مرغ است در سطح جهانی, من احساس می کنم مجبور به اضافه کردن که سوپ مرغ در برنت را دلی است, کهکشانی, کلاس, یک سوپ مرغ برای سنین. آن را به سادگی دودی اصل بسیار…مرغ. و آن را با یک توپ matzoh که برای یک بار نه یک سلاح جرم آشپزی نابودی است. همراه با رشته های آن را حتی بهتر است اگر چنین چیزی امکان پذیر است.

این Mish Mosh سوپ بهترین از همه ممکن است سوپ جهان, ترکیب توپ matzoh با والا kreplach. برای کسانی که نیاز به یک جایگزین وجود دارد جریمه سوپ کلم قابل توجه قارچ-گوشت گاو و جو ظریف لپه. این سوپ در حال خدمت با انتخاب دو پخته نان چاودار نان شیرینی حلقوی یا تراشه های…چاودار ، (اوه تعجب می کنم! آه شادی!) من و خواهرم مبارزه بیش از چاودار پاشنه — تمام پوسته! — در حال رشد است. در اینجا آن را همراه با سوپ. که کاملا مقدس!

چنگدو خانه

4805 Whitsett Ave. روستای دره; 818-623-4988, www.chengduhouseusa.com

وجود بیش از wonton و کاهش تخم مرغ سوپ در چنگدو خانه — و خیلی بیشتر. وجود دارد حتی یک دوجین از جمله همه جا wonton و کاهش تخم مرغ اما حرکت از آنجا به یک بسیار خوب داغ و ترش (یک پیروزی بزرگ از پخت و پز چینی!), اندازه wor wonton با مرغ و میگو بسیار گرم برنج به سبک شمالی, تند, سوپ مرغ, تند, تایلندی, سوپ مرغ, شیشه, سوپ رشته فرنگی با مرغ, شیشه, سوپ رشته فرنگی با توفو wonton سوپ رشته فرنگی (که سلیقه های جالب مانند یک یهودی دلی سوپ!) و بیشتر.

چند تا از سوپ در دسترس هستند در انواع اندازه ها — در مورد داغ و ترش و کاهش تخم مرغ های کوچک و متوسط و بزرگ. این سوپ که می تواند عمل به عنوان پیش غذا یا یک وعده غذایی کامل. آنها توجهی به عنوان بهترین سوپ همیشه هستند. آنها سفر هست. و بازگرمکن حتی بهتر از روز بعد. این سوپ چینی در بهترین حالت آن است.

لذیذ سوپ آشپزخانه

23229 Saticoy خیابان وست هیلز; 818-912-0901, www.thegourmetsoupkitchen.com

وجود 36 سوپ در منوی لذیذ سوپ آشپزخانه که اکثر آنها در دسترس است به صورت روزانه است که چیزی کمتر از خیره کننده. این یک دستاورد درخشان در شرایط تجلیل خوبی از سوپ.

آنها طیف وسیعی از این به راحتی قابل تشخیص — آبگوشت ذرت, کشور, سبزیجات, پیاز فرانسوی — کاملا محرمانه. در نظر بگیرید مثلا آفریقایی سوپ بادام زمینی است که ساخته شده با پیاز, هویج, کرفس, yams نپا کلم طلایی عدس و گوجه فرنگی و لوبیا سبز, سیر, زنجبیل, و بله, کره بادام زمینی و شیر نارگیل. شیر نارگیل دوباره در Daramsala سبز آن نیز ساخته شده است با پیاز, کرفس, کلم بروکلی و اسفناج و کلم و سیب زمینی.

وجود دارد پرتغالی اسفناج و لوبیا سفید, کوبایی, سیاه باقلا و هیمالیا عدس با کلم و کوینولا. که ممکن است بیش از یک کمی غریب از کوینولا یک آند ماده. اما پس از آن هنگامی که شما را به این سوپ خوب این دلچسب این روح دوستانه کمی تلون مزاج است که قطعا مجاز است.

گوجه فرنگی و برنج سوپ من به ارمغان می آورد بازگشت به جوانی من زمانی که این چیزی است که مادرم را برای من وقتی که من در خانه با یک تب. او یک آشپز بزرگ و یا حتی یکی از خلاق, اما, او, آیا می دانید چه سوپ خواهد من را به زندگی است.

آرامی تغذیه

13944 Ventura Blvd. شرمن اوکس; 323-544-3948, www.gracefullyfed.com

آرامی تغذیه ادعا می کند برای قرار دادن جدید سوپ منو هر جمعه. اما با دو دوجین سوپ در آخرین, منو, نگاه کردم, آن را سخت به این باور زرادخانه خود را از دلچسب خلق کرده است و حتی بیشتر.

این تکنولوژی بالا سوپ ساز دارای یک شعبه در شرمن اوکس — و روزانه تحویل که نیاز به برنامه ریزی یک روز یا بیشتر در پیشبرد. این بدان معناست که شما نیاز به برنامه ریزی که آیا شما می خواهید مرغ لیمو برنج قهوه ای, سوپ و یا خماری دوستانه سم زدایی سوپ…تازه نخود یا مرغ زردچوبه…این سوپ کرفس یا هویج و زنجبیل. اگر شما نمی توانید را تشکیل می دهند ذهن خود را — و چه کسی می تواند با بسیاری از گزینه های ابکی — به یاد داشته باشید که هیچ چیز یخ بهتر از سوپ. شما خواهید بود با خوشحالی تغذیه شده و به خوبی تغذیه شده با آرامی تغذیه می کند.

کای رامش

15030 Ventura Blvd. شرمن اوکس; 818-789-3944, www.kairamen.com

کای رامش بخشی از یک زنجیره ای از رامش متخصصان است که خارج از غرفه را از جمعیت نه به دلیل پیچیدگی آن اما به دلیل سادگی آن است.

من نوجوان دختر یک رامش وسواسی. او شده است برای تقریبا هر رامش فروشگاه در 25 مایل شعاع. و کای جایی است که او را برمی گرداند به زمان و دوباره. او حتی زیارت به شاخه های دیگر به عنوان اگر او در حال رفتن به ویشی برای درمان. یا شاید لورد.

من از او پرسید که چرا او عاشق کای خیلی. او به من گفت آن ضربه تمام نقاط مناسب — محیط بزرگ, عجیب و غریب, جمعیت, قاتل براث و نه بیش از حد بسیاری از گزینه های پیچیده خود نوجوان به زندگی است.

و چگونه رامش? خیلی سر در گم خوب بسته بندی شده با مقدار زیادی از مواد تشکیل دهنده در ساخت هر ظرف به اندازه خورش به عنوان یک سوپ. گوشت خوک براث بر اساس کای سفید ساخته شده است با انتخاب لاغر یا ادم تنومند و بدقواره رشته فرنگی (من دوست دارم ادم تنومند و بدقواره به دلیل بافت) با طعم سیر و کره و گوشت خوک شکم سویا تاریک سخت پخته شده تخم مرغ, پیازچه, سیاه, قارچ سوخاری, پیاز و کلم. آن مقدار زیادی از غذا در بخار کاسه.

دیگر مواد تشکیل دهنده به نظر می رسد در کاسه — کودک bok choy, ذرت, مرغ, جلبک دریایی, سیاه, روغن سیر پیاز قرمز تند, فلفل قرمز, لیمو ترش. شما می توانید اضافه کردن ادویه ترشی اگر شما می خواهید. و فوق العاده سیر ذکر شده است به عنوان یک رایگان با شکوه. اگر شما می خواهید سیر را به شما سیر تا شما به تعقیب دور هر خون آشام برای مایل در اطراف.

دختر من که همیشه درست است. و پس از او یک نوجوان با مسائل مربوط به وزن و در همه حال او را عهد برای سالم خوبی از رامش. من ممکن است نوشتن در مورد دیگری برای مدتی اما که نمی خواهد متوقف کردن من از خوردن چیزهای. رامش زندگی به ما را خوشحال.

Lum-Ka-Naad تایلندی

8910 اسپرک Blvd. Northridge, 818-882-3028; 17644 Ventura Blvd. انسینو, 818-616-2338; www.lumkanaad.com

در Lum-Ka-Naad تایلندی مواد غذایی مانند طعم واقعی معامله. خدمات نوع ناگهانی در-یک-عجله بودن که من آمده ام تا به انتظار واقعی قومی تجارب است. و روز بعد باقی هستند و حتی بهتر از آنها به نظر می رسید که تازه از آشپزخانه.

این یک رستوران تایلندی ارزش رفتن به دوباره و دوباره. با نزدیک به 200 ظروف را در منوی شما به سادگی باید به. منو meanders را از طریق ادویه کاری, رشته فرنگی (divvied به سوپ رشته فرنگی و پان-رشته فرنگی سرخ شده, که در آن ما پیدا کردن نه فقط پد تایلندی بلکه تایلندی, اسپاگتی, و به طور غیر منتظره yaki-soba), برنج سرخ شده, سالاد (مانند مرغ خوب larb) و غذاهای دریایی و سبزیجات دوستداران دلخوشیها برنج خرد/سس فرو بردن (پژمرده ساکن برخی از جدی تند خلاقیت), اسیایی تخصص — و یک جفت باز دسته بندی ها: تخصص شمالی آشپزی و تخصص آشپزی جنوبی, که در آن ما پیدا کردن یک مجازی Baedeker تایلند را خوردم.

و البته…سوپ هر دو داغ و تند و نیست. وجود 13 در همه, احتمالا بیش از هر رستوران تایلندی در شهر است. همه مورد علاقه های شما در اینجا — مرغ-بر اساس تام kha کای داغ و ترش تام یام کای و میگو-سنگین تام kha goong. اما نیز وجود دارد که سوپ اغلب در بر داشت در دیگر سیامی eateries. مانند لیانگ سوپ میگو از مرکزی تایلند ساخته شده با کدو تنبل خرد شده و خشک شده آنچوی.

یا این باند jerd pak دونگ خم — یک لقمه که ترجمه را به عنوان ترشی سبزی خردل و کلم با دنده خوک.

همانطور که برای خودم من دیوانه به صورت داغ و ترش, میگو, سوپ با طعم, سنبل هندی, خسرودار, آهک کافر برگ و ریحان تایلندی. کلش قارچ بیش از حد. این یک ابکی تعجب در میان منو از شگفتی در هر نیش.

Panera Bread

16624 Ventura Blvd. انسینو, 818-464-9906; 16836 W. Devonshire St., North Hills, 818-900-0646; 12131 Ventura Blvd. استودیو شهر 818-762-2226; 19662 Nordhoff St., Northridge, 818-407-9400; www.panerabread.com

بله, من می دانم که Panera نان زنجیره ای بزرگ. اما آن را یک زنجیره با تعهد به تازگی برای برخی بسیار خوشمزه, نان و به برخی از سوپ عالی — هفت نفر از آنها را به صورت منظم ارائه شده در اکثر موارد در هر دو بخش های فردی و گروهی بخش.

انتخاب آشنا هستند و آرامش و درست هنگامی که شما نیاز به قابل اعتماد سوپ بدون نیاز به صبر کنید. در نظر گرفتن گیاهی پاییز کدو, سوپ کرم مرغ و برنج 10 سبزیجات. آنها تمایل به کمی تحت چاشنی. اما وجود دارد و نمک و فلفل و مقداری سس داغ به عنوان به خوبی. و آنها را به خوبی با نان.

سوپ و نان — یک دوئت ساخته شده در مواد غذایی بهشت است.

مریل Shindler لس آنجلس آزاد بر اساس ناهار خوری منتقد. او ارسال ایمیل در mreats@aol.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im