می خواهید برای کمک به کسب و کارهای کوچک و رستوران ها در سیاتل ؟ در اینجا چگونه برای اهدای

چراغ تپه را Musang آماده خوشمزه, فیلیپینی, مواد غذایی برای کسانی که نیاز دارند (از جمله کودکان و نوجوانان فاقد مدرسه ناهار) از طریق خود جامعه آشپزخانه برنامه. Musang از طریق Instagram

سیاتل نیست شهر ما می دانیم و عشق بدون آن مستقل رستوران, کافه, کسب و کارهای کوچک و هنر و فرهنگ سازمان—که بسیاری از آنها در حال مبارزه از نظر مالی زیر فرماندار Inslee لازم اجتماعی فاصله بخشنامه به معنای آهسته گسترش COVID-19. خوشبختانه شما می توانید تفاوت را. در علاوه بر این به سفارش از محلی ناهار خوری و نوشیدن موسسات و خرید از راه دور از محلی کتابفروشی ضبط مغازه ها و تامین کنندگان صنایع دستی وجود دارد برخی از مراحل اضافی شما می توانید برای کمک به مکان های مورد علاقه خود گزاف گویی پس از این است که بیش از همه. بنگر: راهنمای کامل خود را به Seattle-خاص بودجه امداد برای هنرمندان و سازمان های خیریه برای آسیب پذیر جامعه به دادخواست برای کسب و کارهای کوچک و راه های دیگر برای کمک. برای جزئیات بیشتر در مورد کارت های هدیه merch و خاص محل کمک های مالی, بررسی کمک های مالی و حمایت از بخش تماس با ما فهرست.


پرش به: رستوران | جامعه باعث می شود | موسیقی و عملکرد


رستوران

بهره گیری: رستوران ها و کارکنان خود را.

همه در سیاتل
پس از راه اندازی در مارس 23, این اتان Stowell-تایید جامعه-گروه سازمان یافته مطرح است بیش از $27 میلیون که به آنها اهدا شده به طور مستقیم به مواد غذایی محلی امنیت کسب و کار کوچک-حمایت و مسکن سازمان های غیر انتفاعی. کسانی که شامل FareStart (که کار را فراهم می کند آموزش و دیگر خدمات برای افراد دچار بی خانمانی), United Way of King County (که اضطراری را فراهم می کند مواد غذایی کوپن), مواد غذایی محلی بانک های غربی برداشت و غذا تاسیسات دانشگاه واشنگتن طب اورژانس در صندوق و بسیاری دیگر.

جدول
خدمت رستوران و مهمان نوازی کارگران در سیاتل, Spokane, و, سن دیگو, جدول بزرگ به خود می بالد در “ساختمان جامعه اطراف به اشتراک گذاشته شده وعده های غذایی و مراقبت از کسانی که در بحران انتقال و یا در حال سقوط از طریق ترک.” آنها کار بر روی یک “ارجاع مدل” به عنوان یک “خط تلفن مدل” است که باعث می شود برای یک شبکه ای از مدیران و صاحبان و کارکنان. این بدان معناست که آنها قادر به ارائه نزدیک مراقبت شخصی (مانند اعتیاد به, بهبود, مسکن ثبات, مراقبت های پزشکی و آمادگی شغلی) برای کسانی که در معرض بحران است. همچنین شایان ذکر است که نام خود را با اشاره به واقعی میز بزرگ که صندلی 48 نفر است. (که استفاده از آن برای مهمانی های شام به طور انحصاری برای سخت کار رستوران کارکنان در غیر اجتماعی فاصله بار).

چینی-بین المللی منطقه و دیگر کسب و کارهای کوچک صندوق امداد
بین المللی منطقه است خانه را به بیش از 400 کسب و کارهای کوچک از جمله 140 رستوران (مانند غریبه منتقد مورد علاقه های شما مانند برگ سبز و سایگون دلی). همراه با چینی بین المللی منطقه بهبود کسب و کار منطقه و دوستان کمی سایگون سیاتل Chinatown بین المللی و منطقه حفظ و توسعه اقتدار به شکل یک صندوق امداد برای عرض در محله. شما میتوانید به صورت مستقیم و یا شما می توانید سفارش تحویل از جکسون خیابان جم فو بس است که با اهدای بخشی از درآمد حاصل به علت و همچنین به جامعه بین المللی و خدمات بهداشتی و درمانی.

کلمبیا مراقبت بنیاد
این صندوق راه اندازی شده در مارس 25 توسط Columbia, مهمان نوازی, کمک می کند تا ارائه چیزهایی مانند مسکن و هزینه های درمانی و تعمیر ماشین به مهمان نوازی کارگران در ایالت واشنگتن از جمله کسانی که در Heathman هتل کرکلند رستوران اجاق.

رستوران کارگران امداد برنامه
از مارس 23 آشپز Edouardo اردن اصلی راونا رستوران Salare به طور موقت تبدیل به یک مرکز امداد برای گرسنه رستوران محلی کارگران که شغل شده اند تحت تاثیر تعطیلی. رستوران بسته صدها نفر از شام هر شب و دست آنها را در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. آنها به پذیرش کمک های مالی در راه “پول و مواد غذایی و لوازم آرایش و بیشتر است.”

سیاتل مهمان نوازی صندوق اضطراری
در خطر کارگران که ساعت قطع شده است و نمی شود در غیر این صورت جبران می شود—به خصوص کسانی که BIPOC, LGBTQIA+ معلول و/یا ضعف سيستم ايمنی—مردم شما کمک می کند با اهدا به سیاتل مهمان نوازی صندوق اضطراری که توسط سازمان های محلی و رستوران در صنعت دامپزشک جسیکا mario lucero که استفاده می شود برای کمک به اجرای فروش در خورشید مشروب. .

سیاتل ایالات رستوران
به تازگی تشکیل ائتلاف محلی مستقل رستوران و سرآشپزها محلی وبلاگ رنه اریکسون (Bateau شیر ماهی و نجار و غیره.), تام داگلاس (کاخ مادر شجاع اسب میخانه و غیره.), و Edouardo اردن (JuneBaby, Salare و غیره.) در میان آنها — است که شما درخواست برای امضای طومار برای کمک به رستوران های کوچک جستن به عقب از COVID-19 تعطیلی.

بهره گیری: کارگران و خانواده و دیگر اعضای جامعه نیاز دارند.

سیاتل جامعه آشپزخانه جمعی
چراغ تپه محبوب فیلیپینی, رستوران Musang همکاری با قهوه ای که دختر آشپز چریکی پیتزا و خوراک مردم سیاتل به آماده سازی غذا برای کسانی که نیاز دارند (از جمله کودکان و نوجوانان فاقد مدرسه ناهار) از طریق “جامعه آشپزخانه” برنامه. شما می توانید کمک مالی از طریق آشپز ملیسا میراندا Venmo (@melmir).

روح غذاهای x تغذیه مردم سیاتل
آشپز Tarik عبدالله با روح غذاهای صاحب Jimaine میلر و دیگر سرآشپزها محلی در حال کمک به آماده سازی وعده های غذایی رایگان برای افراد نیازمند است. آنها باز برای بایگانی اطلاعات و تحویل است که سازمان از طریق آشپز Tarik عبدالله عبدالله Instagram DMs.

سیاتل مواد غذایی کمیته
سیاتل مواد غذایی کمیته نشان دهنده 27 محله مواد غذایی بانک ها از جمله در دانشگاه های منطقه و بالارد که منابع ضروری برای خانواده های کم درآمد.

سیاتل بنیاد COVID-19 پاسخ صندوق
کارگران محلی و خانواده های آسیب دیده از COVID-19 بحران—از جمله بدون بیمه کسانی که با comprimised سیستم ایمنی بدن افرادی که دچار بی خانمانی و مستند نشده کارگران—بهره مندی بیشتر از این سیاتل بنیاد-صندوق قرار دارد. آنها مطرح $14.3 میلیون و پذیرش کمک های مالی برای گسترش برنامه های خود را.

Seattle Sounders FC صندوق امداد
محلی طرفدار تیم ملی فوتبال اعلام, جامعه, صندوق امداد در مارس 25, که jumpstarted با یک سرمایه گذاری اولیه $500,000 از رونالدینیو صاحب Adrian Hanauer. در یک مصاحبه مطبوعاتی این تیم می گوید که این صندوق را حمایت از افراد غیر انتفاعی و کسب و کارهای کوچک در محله های اطراف سنچریلینک درست “بوده که منفی نهفته تعویق 2020 MLS فصل با توجه به زمان بحران بهداشت عمومی.” هدف آنها این است که برای توزیع همه چیز را از مواد غذایی به اجاره کمک های پولی و بسته.

راه متحده King County Community صندوق امداد
هنگامی که شما به کمک به این سازمان شما می تواند به طور مستقیم خود را از دلار به مواد غذایی تسکین اجاره کمک یا “که در آن نیاز است بزرگترین” است که اختصاص داده شده به “افرادی که خواهد شد و نیاز به” در طول این بحران است.

موسیقی و عملکرد

بهره گیری: نوازندگان, نوازندگان, و سالن های عملکرد.

ArtsFund
ArtsFund پشتیبانی از منطقه غیر انتفاعی هنر بخش از طریق کمک های مالی و رهبری و حمایت از برنامه های. آنها همچنین ارائه یک لیست از منابع برای هنرمندان به نوبه خود در طول COVID-19 بحران است.

هنرمند اعتماد صندوق امداد
با اهدای اینجا شما کمک می کند کار هنرمندان ساکن در ایالت واشنگتن که معیشت بوده است نهفته COVID-19 (به عنوان مثال مولد فردی هنرمندان و یا “کسانی که مؤلف از آثار هنری”).

PNB اضطراری صندوق امداد
پس از اینکه مجبور به لغو تمام اجراهای طریق پایان ماه آوریل the Pacific Northwest Ballet رسیدن به جامعه است. آنها نوشتن “با کمی به هیچ درآمد در آینده PNB از دست خواهد داد بیش از یک میلیون دلار در این ماه می ایستد و به از دست دادن بیش از $1.5 M در مه اگر این ممنوعیت همچنان ادامه دارد.” شما می توانید کمک مالی خود را به صندوق اضطراری در وب سایت خود.

سیاتل هنرمندان امداد
در همکاری با LANGSTON, kronda, نویسنده , بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد مسابقه ؟ , آغاز شده GoFundMe برای هنرمندانی که حوادث لغو شده است که تعارف شهردار Durkan $1 میلیون هنرهای بازیابی بسته است. Oluo می نویسد: “بسته به بودجه سطح و میزان درخواست اولویت ها ممکن است به هنرمندان از جوامع شده اند که در طول تاریخ و سیستمیک از لحاظ اقتصادی محروم در منطقه سیاتل: BIPOC هنرمندان زن نما & nonbinary هنرمندان و معلول هنرمندان است.”

سیاتل نوازندگان دسترسی به بهداشت و درمان پایدار
این غیر انتفاعی اختصاص داده شده به “نگه داشتن موسیقی ما جامعه پر رونق” و با اتصال نوازندگان محلی به, بهداشت و درمان, خدمات دندانپزشکی و سلامت آموزش و پرورش است. آنها همچنین ارائه تعدادی از منابع برای مبارزه نوازندگان به اتمام, از اجاره پشتیبانی از مجازی فرفره فرصت.

سیاتل اساتید موسیقی صندوق
سازمان های محلی و نوازنده بیس و آهنگساز Nate Omdal این GoFundMe به رسمیت می شناسد که بخش بزرگی از سیاتل نوازندگان که در آموزش درس به را تشکیل می دهند بخش قابل توجهی از درآمد خود را — و که معیشت سقوط کوتاه از الزامات دولت برای درآمد دولت برنامه هایی مانند از کار افتادگی و یا جبران خسارت کارگران.

P. S. ما نیز پذیرش کمک های مالی! اگر دوست دارید این لیست, لطفا در نظر اهدا به غریبه بنابراین ما می توانیم نگه در نگه داشتن شما مطلع است. از طریق آوریل 1, ما خواهد شد و ما مطابقت خوان سهم دیجیتال اعتبار آگهی برای مقام های محلی در سازمان (سیاتل Chinatown بین المللی و منطقه حفظ و توسعه اقتدار غرب برداشت و El Centro De La Raza) کمک های خود را توسعه. با تشکر از شما!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de