می خواهید برای فرار از سیاتل در حالی که نیست ؟ اتمام این جریان زنده و آنلاین منابع از مکان ها در سراسر جهان

Category: سیاتل No comments

نگاهی به تور مجازی از آتشفشان هاوایی و دیگر پارک های ملی (مانند یوتا برایس کانیون و فلوریدا خشک Tortugas) از نیمکت خود را از طریق گوگل, فرهنگ و هنر. شاتر

در اینجا در سیاتل ما همه ممکن است با وسواس تماشای سمور دریایی و بندر مهر و موم شنا در اطراف adorably در سیاتل آکواریوم را کم زندگی می کنند (این فقط ما راست?), اما سالن های محلی نه تنها آنهایی که تعویض به مجازی و محتوای. در سراسر جهان, موزه ها, باغ وحش, تئاتر, پارک ها و سازمان های دیگر نیز شرکت در قابل توجه جریان زندگی می کنند و ساخت و محتوای دیجیتال به رایگان دسترسی داشته باشید. اگر شما اشتیاق برای تغییر محیط و انفرادی راه رفتن در اطراف محله خود را فقط برش آن ما وارد برخی از منابع عالی آنلاین در دسترس ذهن خود را گسترش داده و خود را تسکین اضطراب از یک تور از موزه لوور به شبانه rebroadcasts شهری اجرای اپرا به زندگی ویدئوها از سن دیگو حیوانات باغ وحش.


پرش به: موزه تورهای | مسافرتی | حیوانات و طبیعت | موسیقی را نشان می دهد | اجرای برنامه | آموزش و پرورش | تمرینات | جالب دیگر منابع


موزه تورهای

J. Paul Getty Museum (لس آنجلس)
معروف قرون وسطی خطی نورانی—و هنگامی که ارزش به عنوان غنی ترین موزه در جهان—گتی در دسترس است برای تورهای طریق گوگل نمای خیابان. این بدان معناست که شما می توانید لذت بردن از زمینه’ hypnotizing دایره باغ علاوه بر آن مجموعه ای از آثار هنری و مجسمه.

لوور (پاریس)
مشکل خود را نجات دهد از گرفتن یک عکس است که باعث می شود انگشت اشاره خود را به نظر می رسد دست زدن به نوک این تیز موزه و یک تور مجازی به جای. معروف پاریس سایت توریست ارائه می دهد پانورامای تعاملی از آن گالری d’Apollon و مصر عتیقه نمایشگاه, در میان دیگران.

Musée D’orsay (پاریس)
حتی اگر شما می توانید سفر به پاریس را از سمت چپ به بازدید از سابق ایستگاه راه آهن است که در موزه Musée d’orsay شما می خواهم پیدا کردن که آن را مانند بسیاری از موزه ها در سیاتل بسته است. خوشبختانه شما می توانید یک سایبر قدم زدن از طریق آن گالری به دیدن ون گوگ معروف خود-پرتره و دیگر امپرسیونیست و پست امپرسیونیست شاهکارهای.

Museu de Arte de São Paulo (برزيل)
Oggle کلاسیک و معاصر آثار هنری نصب شده هوشمندانه با بلوک های بتنی و شیشه ای در برزیل Museu de Arte de São Paulo از طریق گوگل نمای خیابان.

موزه ملی هنر مدرن و معاصر (سئول)
وجود دارد مقدار زیادی برای دیدن در سئول پاسگاه از این کره موزه پیچیده اما قطعا بررسی گذشته نگر از آثار کره ای مدرن و انتزاعی پیشگام Yoo Youngkuk. این Google Maps تور ارائه می دهد هر دو تعاملی از ویژگی های ویدئو و اسلاید با تمرکز بر انتخاب نمایشگاه.

کاخ ورسای (فرانسه)
یکی از مزایای عملا تور آینه به صف راهروها و باغ آراسته ورسای اصل محل اقامت خانواده سلطنتی فرانسه بین سلطنت لویی چهاردهم و لویی شانزدهم است که شما نمی خواهد از دست داده است.

اسمیتسونین موزه تاریخ طبیعی (نیویورک و واشنگتن دی سی)
شروع در میز جلو که در آن بن استیلر خود را نشسته در شب در موزهرا خود را در یک دیجیتال راه رفتن را از طریق موزه تاریخ طبیعی دائمی فعلی و گذشته نمایشگاه را با دانش جدید از زندگی ماقبل تاریخ.

Solomon R. Guggenheim Museum (نیویورک)
نیویورک موزه گوگنهایم طراحی شده توسط فرانک لوید رایت در نظر گرفته و یک کار مهم از 20 قرن, معماری خانه های آثار امثال پل سزان, Amedeo Modigliani, هلن Frankenthaler و وینسنت ون گوگ همراه با چرخش معاصر نمایشگاه. کشف مجموعه از طریق Google Street View است که دارای یک ویژگی است که به شما می گوید اطلاعات بیشتر در مورد برخی (اما نه همه) قطعات.

توکیو موزه ملی (توکیو)
دیدن آثار تاریخی و معروف کار می کند (مانند موج بزرگی در سواحل Kanagawa) از طریق گوگل نمای خیابان.

گالری Uffizi (فلورانس)
خانه را به هنر مجموعه ای از د’ مدیچی خانواده این موزه ویژگی های Botticelli را تولد ونوسکاراواجو را مدوزاو تعداد زیادی از گرانیت زیبا و راهروها است که شما باید تصور کنید که جمعیت با مردم در حالی که شما کشف از طریق صفحه نمایش کامپیوتر شما.

مشاهده بیشتر در اینجا.

سفر

دیوار بزرگ چین دیجیتال پیاده روی
کشش بیش از 3000 مایل در سراسر چندین استان از شمال چین دیوار بزرگ باستانی ساختار ارزش کاوش دیجیتالی تا سفر خارج از کشور امن است دوباره. این مجازی پیاده روی شما را از Jinshanling به Simatai هفت-ish-کشش مایل است که دارای برخی بسیار سرد views.

پارک ملی تورهای مجازی
پنج ما پارک های ملی (Hawai’i آتشفشان در آلاسکا را کنای Fjords جدید مکزیک حفرههای کارلزبد, یوتا, برایس کانیون و فلوریدا خشک Tortugas) را با همکاری گوگل, فرهنگ و هنر, بنابراین شما می توانید لذت بردن از کویر مناظر و برفی موقعیتهای از خانه.

مجازی دیزنی لند سواری
عملا تجربه فضای کوه و دیگر فیلم های کلاسیک دیزنی لند سواری در 4K, حسن نیت ارائه میدهد از افرادی که زده اند و آنها را در زندگی واقعی است.

حیوانات و طبیعت

باغ وحش آتلانتا پاندا مخفی
این باغ وحش آتلانتا خانه های بیش از پانداهای اما کرکی سیاه و سفید cuties تمام توجه خود را بر روی وب سایت خود را.

Audubon Puffin نقب زدن
این اطلس puffins عشق باید گرم و نرم. سازمان دیده بان آنها را به سالن و گاهی اوقات معاشرت در سواحل مین در نقب زدن به جایی که آنها جوان خود را بالا بردن.

بچه بز Livestream
تماشای کودکان و نوجوانان (به عنوان در نوزاد بز نه انسان) هاپ در اطراف یک قلم با خود شایان ستایش کلیپ clop ،

Bald Eagle Nest
اگر شما تنها تا کنون کشف یک عضو از گونه های در معرض خطر پرواز را از طریق هوا در اینجا شانس خود را برای دیدن آنها را در یک لانه و تماشای آسمان در شاخه.

گرجستان آکواریوم نهنگ بلوگا, کامره زنده
بزرگ نهنگ بلوگا موج خود را برازنده دم در ورزشهای آبی-آبی گستره در گرجستان آکواریوم.

برو در سیاحت اکتشافی در افریقا
خارج از خانه است و نه چیزی که ما قرار است انجام می شود مگر اینکه مطلقا لازم است اما وجود دارد بسیاری از outdoorsy مردمی که ممکن است خواندن و آرزو وجود دارد برخی از راه به slake خود سودای سفر به خارج. که در آن Twitch.tv در می آید! به طور معمول حرکت یا کشش ناگهانی است که در آن sub-کابل-دسترسی-سطح “استعداد” کسب میلیون ها نفر برای بازی افراد دیگر بازی های ویدئویی به عنوان با صدای بلند به عنوان امکان پذیر است, اما آن را نیز به WildEarth یک کانال که livestreams پیاده روی را از طریق یک ذخیره بازی در آفریقای جنوبی. این جریان نیست و همواره در همه زمان ها اما خوب است چرا که شما می توانید خود را برای کلیپ های ویدئویی بر روی تقاضا حیات وحش فقط دلسرد کننده است.

باغ وحش هوستون Livestream
Wach تگزاس زرافه, گوریل, فیل, کرگدن و حتی leafcutter مورچه ها در باغ وحش هوستون وب کم های زنده.

لانه مرغ مگس خوار
یک نگاهی از نزدیک در لانه مرغ مگس خوار. گاهی اوقات شما می خواهید به دنبال در تخم مرغ و گاهی اوقات شما باید به دنبال در یک بسیار زیبا long-beaked موجود نشستن در آن تخم مرغ است.

آکواریوم خلیج مانتری
سمور دریایی jellyfish و کوسه ها به طور یکسان از ثبت زندگی در معروف Monterey Bay Aquarium.

پارک های ملی حیات وحش کم
زیرچشمی نگاه کردن در داخل روزمره زندگی بروکس رودخانه خرس قهوه ای, Channel Islands, موجودات دریایی و عقاب طاس در خدمات پارک های ملی حیات وحش, وب کم.

باغ وحش سن دیگو, کامره زنده
یک تعداد انگشت شماری از شناخته شده باغ وحش 3,500 حیوانات در حال رفتن در مورد کسب و کار به عنوان معمول است. دیدن محل baboons, پنگوئن, پاندا, خرس های قطبی, میمون, koalas, زرافه و دیگر ساکنان خود را در طب مکمل و جایگزین زنده صفحه.

صخره های گرمسیری
Fishies از بسیاری از اشکال و اندازه های مختلف شنا در اطراف این صخره های گرمسیری نمایشگاه پس از مدل ساحل پلو.

Wolong گرو پاندا
سازمان دیده بان بزرگ کرکی خرس عمدتا نگاهی به چرت زدن در حیاط از Shenshuping Gengda پاندا مرکز در چین Wolong ولی از طریق کاوش خرس & گاومیش کوهان دار امریکایی را زنده cam.

موسیقی را نشان می دهد

کریستین و ملکه
فرانسوی, خواننده پاپ ترانه سرا کریستین و ملکه (با نام مستعار Héloïse Adelaïde Letissier) livestreams بحث و گفتگو و اجرای هر صبح امروز (و یا هر شب اگر شما در فرانسه) در Instagram.
مداوم

فرد Hersch
شروع صبح خود را با یک زندگی دیجیتال عملکرد از پیانیست جاز فرد Hersch در Facebook Live.
از طریق آوریل 11

Garth Brooks
موسیقی کشور افسانه Garth Brooks خواهد جریان “زنده از استودیو G” (با نام مستعار خود را در صفحه اصلی) در روزهای دوشنبه.
مداوم

عسل Badgers
دلاور-بر اساس عامیانه و راحت واسوده برندگان جایزه عسل Badgers خواهد آمد به شما از اتاق نشیمن خود را.
چهار شنبه, مارس 25

در اتاق من
سنگ نورد در حال راه اندازی یک جدید IGTV سری به نام “در اتاق من” که لگد کردن با یک عملکرد با ساحل پسران افسانه برایان ویلسون در کالیفرنیا خانه. دیدن قسمت های جدید هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه در ظهر. آنها را آشکار هنرمندان در Instagram صفحه به زودی قبل از هر قسمت.
مداوم

ینس Lekman
خواهید بود شخصا serenaded توسط سوئدی خواننده و ترانه سرا ینس Lekman? نوازنده بازی خواهد کرد درخواست آهنگ یکی اسکایپ تماس در یک زمان برای یک ساعت در روز.
مارس 23-29

جانی Gandelsman نقش باخ: Cello Suite No. 1 (arr. ویولن)
شما باید چندین شانس را به گوش کلاسیک روسی ویولونیست جانی Gandelsman بازی باخ Cello Suite No. 1 on Facebook Live.
از طریق مارس 30

تقاطع سه نفر: Conrad Tao, استفان Jackiw جی کمپبل
این گروه التقاطی تقاطع سه نفر تشکیل شده از استفان Jackiw در ویولن جی کمپبل در ویولن سل و Conrad Tao در پیانو—انجام خواهد شد دو شاهکارهای پیانو سه نفر مجموعه: Charles Ives’ “آمریکا Piano Trio” و بتهوون حماسه “آرشیدوک,” از طریق livestream.
سهشنبه, مارس 24

کاترین پرورش
بت آمریکایی دامپزشک کاترین فاستر (موسوم مکفی) و همسرش دیوید فاستر خواهد پیانو و آواز خواندن در Instagram پیوست توسط مهمانان ویژه.
مداوم

L Devine
انگلیسی خواننده و ترانه سرا L Devine را جایگزین او در شخص تور با “URL تور” در سایت های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی.
از طریق مارس 30

ریک مگوایر از شمع
خواننده از نشویل-بر اساس, خبرگزاری مستقل, پانک گروه شمع را hark در بازگشت به انفرادی خود را در روز با یک مجموعه زنده در صفحات رسانه های اجتماعی.
جمعه, آوریل 3

مجازی Exstatic رقص: 20 دی جی ها در 24 ساعت
بله این دی جی و رقص شروع می شود در ساعت 4 صبح اما آن طول می کشد برای 24 ساعت. بیست و دی جی ها را به نوبت منینگ عرشه مخصوص ماشینها ممنوع بنابراین شما می توانید لحن در هر زمان که شما نیاز به یک کمی پپ در گام خود را.
مارس 27-28

VirtualFestival
در پاسخ به برگزاری تعطیلی در سراسر آمریکا این موسیقی آنلاین جشنواره آغاز شده توسط آلن تامپسون و رادنی مک کارتی را به شما یک سری از livestreamed کنسرت با سیرا فرل (مارس 25), نعل اسب دست و نارنجک (28 مارس) و دیگر هنرمندان.
مارس 23-29

Wigmore Hall دوباره پخش
لندن Wigmore Hall گذشته livestreamed حوادث در حال حاضر در دسترس برای مشاهده در تقاضا. خود بتهوون رفع در اینجا.
مداوم

اجرای

برادوی HD Livestream
برادوی HD ارائه شده است و هفت روز تست رایگان برای بینندگان جدید به تجربه های کلاسیک و جدید موزیکال در وب سایت خود.
مداوم

Hampstead تئاتر Livestream
لندن Hampstead تئاتر خواهد جریان اجرای برنامه بر روی تقاضا برای یک هفته تمام در Instagram.
مارس 23-29

مرکز کندی دیجیتال
واشنگتن جان اف کندی مرکز هنرهای نمایشی را نشان می دهد اصلی آثار کلیپ جدید و میدارد از آرشیو خود را که شما می توانید مطالعه در شما خواهد شد. به علاوه اقامت هنرمند Mo ویلمز شما را دعوت به پیوستن به او در هر روز هفته به صورت مجازی ناهار doodling (که در سواحل غرب است که در اواخر صبح doodling در ساعت 10 صبح).
مداوم

خوانش زنده با تامی پیکو
در انتظار مارس audiobook انتشار کتاب طبیعت, شعر, Kumeyaay بروکلین مبتنی بر شاعر/ویرایشگر تامی پیکو را بخوانید گزیده ای در زندگی Instagram هر یکشنبه.
مداوم

شبانه Metropolitan Opera جریان
نیویورک شهری افسانه ای اپرا جریان رایگان encore از اجرای زنده خود را در سری HD از جمله واگنر زیگفرید (26 مارس), Götterdämmerung (مارس 27) Die Meistersinger von Nürnberg (مارس 28),
از طریق مارس 29

اپرای پاریس: ‘Manon’
لذت بردن از یک livestream از Jules Massenet پنج-قانون کمدی opera Manonجاست انجام شده توسط اپرای ملی پاریس در medici.tv.
چهار شنبه, مارس 25

خوانش توسط نویسندگان
هر دوشنبه و پنج شنبه خوانش توسط نویسندگان میزبان یک نویسنده در زوم از جمله Pam هوستون (26 مارس) پل Lisicky (2 آوریل), ربکا Solnit (مارس 16) و Garth Greenwell (4 ژوئن).
26 مارس-ژوئن 4

خانه اپرا رویال Livestreams
یاد Covent Garden در خانه اپرا را جریان اپرا و باله اجرای برنامه به عنوان به خوبی به عنوان پشت صحنه به نظر می رسد در آن فضای داخلی زیبا در Facebook و YouTube.
مداوم

Wiener Staatsoper روزانه Livestreams
وین دولت Opera باز است آن livestream آرشیو به صورت رایگان. لحن در rebroadcasts از Gioachino Rossini را لا Cenerentola (چهار شنبه, مارس 25), موتزارت Le nozze di Figaro (جمعه, مارس 27) و دیگر آثار بزرگ.
از طریق آوریل 2

آموزش و پرورش

آیوی لیگ دروس
نمی توانید به دانشگاه هاروارد? معتبر آیوی لیگ مدارس سراسر کشور ارائه نزدیک به 500 کلاس های رایگان آنلاین و در علوم کامپیوتر, برنامه نویسی, هنر و طراحی, و دیگر افراد است.

اسکولاستیک در خانه یاد بگیرید
از PreK به نهم کلاس مدرسی دارای چندین برنامه های آنلاین برای کمک به آموزش کودکان و نوجوانان در طول تعطیلی مدارس.

تمرینات

CorePower Yoga در تقاضا
استودیو های زنجیره ای ارائه می دهد که جریان عرق و savasana کلاس های کمک به مردم و نگه دارید تا عمل خود را با کلاس های آنلاین.

SoulCycle کردن دوچرخه
شما نمی نیاز به یک فانتزی ثابت دوچرخه ورزش برای شرکت در SoulCycle را infamously شدید چرخش کلاس.

YMCA 360
Ý ارائه می دهد آنلاین بهداشت و کلاس های تناسب اندام برای تمام سنین است.

جالب دیگر منابع

تعاملی نرم افزار اینترنت
سیستم عامل مانند زوم گوگل و Netflix در حال خدمت به عنوان ابزار برای “ما پیکربندی مجدد اجتماعی” به عنوان Vox آن قرار می دهد. به این مجازی hangouts رفتن برای ارتباط با عزیزان که قرنطینه می شوند در مکان های دور.

JSTOR دسترسی باز
کتابخانه ها بسته هستند اما در اینجا برخی از خبر خوب: پژوهش مورد علاقه خود را در پایگاه داده است که بیش از 6000 در دسترس کتابها و بیش از 150 مجلات است گسترش بسیاری از مواد آن به طور رایگان و در دسترس عموم است.

ناسا منابع دیجیتال
ناسا ساخته شده است که آن کل کتابخانه رسانه ها (که شامل بیش از 140 ، 000 تصاویر و فیلم) در دسترس عموم است. نه یک معامله بد اگر شما احساس می کنید نیاز به فرار از این سیاره در حالی که برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>