می خواهید به Demilitarize پلیس ؟ بگویید Rep. آدام اسمیت به اصلاح 1033 برنامه

Category: سیاتل No comments

Rep. Smith will be the first to tell you that he has lots of power in Congress.

سیاتل تشکر. آدام اسمیت خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که او دارای مقدار زیادی از قدرت در کنگره است. کارن DUCEY / گتی ایماژ

Annelle Sheline بیش از مسئول Statecraft است یک ایده خوب برای کسانی از ما علاقه مند به demilitarizing پلیس: به سیاتل تشکر. آدام اسمیت به اولویت بندی 1033 برنامه اصلاحات در دفاع ملی مجوز عمل ( ☀ ) و به او بگویید نه به تکان دادن زمانی که جمهوری خواهان ناچار تهدید به تصویب یک “لاغر” نسخه ای از این لایحه به عنوان آنها سعی به انجام این کار در سال گذشته است.

حمایت

به عنوان Sheline توضیح می دهد 1033 برنامه ارائه می دهد مازاد تجهیزات نظامی—مواد منفجره معدن-مقاوم در برابر وسایل نقلیه, تفنگ, آثار—به سازمان های اجرای قانون محلی در سراسر کشور است. (دولت واشنگتن سیم دارای یک پست خوب در شهرستان در واشنگتن که availed اند خود را از این تجهیزات است.)

به عنوان نظامی نیروهای پلیس خود را ادامه خواهد داد وحشیانه پاسخ به خشونت پلیس تظاهرات یک زن و شوهر قانونگذاران در مجلس نمایندگان و سنا باید اصلاحات پیشنهادی به برنامه در ☀ که منع انتقال از “درجه نظامی سلاح و مواد منفجره و وسایل نقلیه” به این بخش در حالی که اجازه می دهد “non-تجهیزات نظامی از قبیل رایانه و ضد گلوله جلیقه” را از طریق رفتن با توجه به صورتحساب مربوطه و اصلاحات.

تشکر. اسمیت خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که او دارای مقدار زیادی از قدرت در کنگره است. که تا حدودی به این دلیل او باعث می شود بسیاری از بازی تاج و تخت مراجع هنگامی که او تلاش می کند به توضیح سیاست به مردم که هر کس می یابد بسیار relatable و سرد و تا حدودی به دلیل موقعیت خود را به عنوان رئیس کمیته خدمات مسلح باعث می شود او منجر مذاکره از ☀ برای آمریکا.

(خوب من اعتراف اسمیت تنها با استفاده از یک رو مرجع با من یک بار در حالی که توضیح مذاکرات در آخرین ☀ اما من به معنای آن نیست اولین بار او می رسید برای یک خط از تلویزیون اقتباس از George R. R. Martin حماسه فانتزی برای توصیف معاملات خود را با لابی و جمهوری خواهان.)

به هر حال ☀ است که به اصطلاح “باید با تصویب” قانون است که اجازه پنتاگون staggeringly بزرگ بودجه هر سال است. چرا که ما در یک جهنم, جهان, تنها راه برای به دست آوردن یک تکه مناسب و معقول از قانون از طریق کنگره است که لغزش در آن وجود دارد. دوباره اسمیت خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که او با استفاده از سال گذشته ☀ به عنوان وسیله نقلیه به نمره یک دسته از عمده دموکراتیک برنده همه به این دلیل که جمهوری خواهان و متوسط دموکرات نمی خواهید به گرفتار شدن نیست رای به صندوق نیروهای ما.

پشتیبانی غریبه

در این سال ☀ را به مجلس نمایندگان و سنا طبقه در هفته آینده و بنابراین در حال حاضر زمان به او بگویید به مبارزه برای 1033 برنامه اصلاحات که فرستاده شده برای گنجاندن در بسته. امتیاز جایزه اگر شما شامل بازی تاج و تخت مرجع در درخواست شما.

در اینجا ایمیل خود را در فرم.

در اینجا او سی دفتر تلفن: 202-225-8901

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>