می خواهید Takeout از برخی از سیاتل بهترین رستوران? در اینجا چگونه برای پیشسفارش در پیشبرد

شده است در حال مرگ را امتحان کنید JuneBaby را مرغ سرخ شده ؟ آن را در دسترس برای بایگانی اطلاعات در روزهای یکشنبه اما شما باید برای پیشسفارش روز جلوتر از زمان خود را برای گرفتن نقطه پس از عمل سریع! Junebaby از طریق Instagram

به عنوان takeout تبدیل به هنجار در سیاتل بیش از چند هفته گذشته بسیاری از مشخصات بالا رستوران ها که به طور معمول ناهار خوردن در تنها سرمایه گذاری را آغاز کرده اند که ارائه این خدمات به صورت محدود. با توجه به خود وفادار موارد زیر که اغلب بدان معنی است که این رستوران از فروش خود را عرضه می کنند روز جلوتر از زمان خروج شما در تلو تلو خوردن اگر شما فقط کشیده رستوران مورد علاقه خود را در وب سایت و شما گرسنه در حال حاضر. خوشبختانه هر چند وجود دارد یک راه در اطراف این: Preordering در پیشبرد. در زیر ما گرد بالا سیاتل رستوران ها که شما باید به منظور از حداقل یک روز اگر نه چند روز جلوتر از زمان. نه همه از این رستوران رسمی مهلت سفارش—برخی فقط شده اند در معرض ابتلا به فروش به سرعت—اما ما شامل کسانی که در آن مرتبط است. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای به دست آوردن همه چیز از طبخ در خانه پاستا از سن فرمو به مرغ سرخ شده از JuneBaby به سه دوره منوها از Canlis و (ما هیجان زده می شود قادر به این می گویند دوباره) مبارک برنامه ریزی!

addo
ارائه: نوآورانه “انکوباتور” در حال حاضر ارائه می دهد چندین ناهار خوری منحصر به فرد “تجارب” را از جمله-و-پخت راحتی کلاسیک است که می تواند تغذیه, جمعیت, فست فود به سبک ناهار یک “پرنده زود هنگام” منو و قیمت مناسب برای دو نفر, پورتوریکو, شام, و هر چیز دیگری آشپز اریک ریورا فکر می کند ، نیز وجود دارد گزینه های اساسی شربت خانه, شراب و گوشت و ماهی است. اگر شما برخی از پول اضافی برای خرج کردن و شما به دنبال یک قرنطینه تاریخ شب ایده شما همچنین ممکن است در نظر گرفتن همهجانبه “سفر از خانه” سری: شما یک مضمون شام منو که تداعی محل شما احتمالا نمی تواند سفر به راست, در حال حاضر, نوشیدنی, موسیقی و لیست پخش ویدئو و دیگر ساز به مجموعه ای از خلق و خوی. تم برای مارس 26 توسط “کمپینگ” پس از تحویل شامل دو فرد چادر, دنباله, مخلوط, قارچ وحشی, خورش یک s’mores کیت Rainiers و “عطر کاج.”
پیشسفارش اطلاعات: Takeout تجارب موجود به کتاب در تاک از هم اکنون از طریق ممکن است
چگونه آن را دریافت کنید: بستگی به تجربه برخی از وانت و تنها برخی از گزینه ای برای تحویل نیز

نوار del Corso
ارائه: بیکون هیل همیشه محبوب چوب اخراج پیتزا فروشی متوقف ساخت پیتزا برای زمان حال و به جای آن روشن است به تمرکز بر “چه فصلی است و آسان به آماده شدن برای دور خوردن بعد.” آنها پذیرش سفارشات برای غذاهای ایتالیایی مانند ماکارونی focaccia و سنتی کوکی ها همراه با کوکتل کیت و گل از کشاورزان محلی.
پیشسفارش اطلاعات: سفارشات باز و در ساعت 5 بعد از ظهر روز قبل از
چگونه آن را دریافت کنید: وانت موجود شنبه–پنج شنبه 1-3 pm

کافه Juanita
ارائه: Kirkland شمالی, ایتالیایی, گوهر است “در کافه Juanita” برنامه ای است که شامل یک چرخش انتخاب پاستا و نان و سالاد و دسر و شراب.
پیشسفارش اطلاعات: حداقل 24 ساعت اطلاع مورد نیاز
چگونه آن را دریافت کنید: وانت موجود شنبه–جمعه, 2:30-4 pm

Canlis
ارائه: سیاتل خوب ناهار خوری موسسه ارائه می دهد تحویل از وعده های غذایی خانواده جعبه که با یک بطری شراب, دسر, نان و یا طرف دیگر ظرف و برجسته دوره اصلی که نشان دهنده Canlis’ مجلل احساسات مانند پخت و پز خرگوش لازانیا یا cote de boeuf. منوها معمولا مقرون به صرفه ترین در روزهای دوشنبه و به تدریج گران تر تا جمعه. CSA جعبه های محلی تولید و کوکتل کیت نیز در دسترس هستند.
پیشسفارش اطلاعات: سفارشات قرار می گیرد باید حداقل یک روز جلوتر از زمان و باز در روزهای چهارشنبه در 1 ساعت برای هفته بعد.
چگونه آن را دریافت کنید: هفته تحویل در دسترس

Copal
عرضه: آوریل 17, مت دیلون مجلل, رنگارنگ, آمریکای لاتین نقطه در حال حاضر جمعه شب از وعده های غذایی (برای دو معمولا تاکو اتصالات) و کوکتل کیت (بازده 15, نوشیدنی, با گزینه های از جمله margaritas و کوبا لیبرس). شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای اضافه کردن در بطری تکیلا mezcal آبجو و الکل است.
پیشسفارش اطلاعات: هفتگی سفارشات باز در روز دوشنبه و چهارشنبه شب و یا زمانی که منابع را اجرا کنید.
چگونه آن را دریافت کنید: No-تماس با وانت موجود در دوشنبه شب از 4 تا 7 ساعت

Coyle نانوایی
ارائه: برای عید, راشل Coyle بازگشایی شد او قبلا بسته گرینوود نانوایی به صورت محدود takeout منو از اقلام مانند نان داغ متقابل و پخت در خانه scones. پس از فروش موفقیت که آخر هفته او را در حال حاضر تاسیس یک الگوی باز کردن فروشگاه برای چند ساعت در روزهای شنبه برای مشتریان را انتخاب کنید تا preorders از موارد مانند scones کروسانت, نان, quiche, خمیر ترش, استارت و چند کل کیک.
پیشسفارش اطلاعات: منوها به صورت زنده از Facebook و Instagram در ظهر روز چهارشنبه
چگونه آن را دریافت کنید: وانت موجود در روزهای شنبه از 10 am-2 pm

بهشت هیل
ارائه: آشپز Maximillian خرده آوانگارد رستوران آمریکایی جدید بسته شده است برای چند هفته گذشته تلاش های خود را به جای تمرکز بر خود spinoff رستوران بهشت هیل مقررات ارائه می دهد که محدود بر روی تقاضا takeout منو از همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده و دیگر به راحتی مواد غذایی همراه با یک هفتگی شام جعبه اشتراک که شامل شام برای چهار یک بطری شراب و اساسی شربت خانه. در مارس 18, هر چند بهشت هیل مناسب اعلام کرد که آنها همچنین در حال حاضر باز برای یک شب خرید های از پیش تنظیم جعبه شام در تعطیلات آخر هفته تنها. آنها در نوشتن است که “در حالی که ما مزه منو تجربه نمی تواند دوباره ایجاد شده را برای ما نگاه به جلو به ارائه مراقبت به همان اندازه توجه به جزئیات و خلاقیت برای بسته بندی وعده های غذایی به عنوان فرد در ناهار خوری.”
پیشسفارش اطلاعات: برو سفارشات برای هفته اول (آوریل 24-25) در حال حاضر به فروش می رسد در تاک, اما بعدا بررسی این هفته برای هفته آینده منو.
چگونه آن را دریافت کنید: وانت و تحویل در دسترس در روزهای جمعه و شنبه

برداشت تاک
ارائه: Madison دره باسک-رستوران الهام گرفته از بازگشت از وقفه موقت با 40 دلار takeout شام کیت برای دو و همچنین به عنوان فردی آیتم های منو مانند paella و چغندر سالاد.
پیشسفارش اطلاعات: روزانه منوهای ارسال شده در برداشت واین سایت در ظهر برای روز بعد. سفارشات قرار می گیرد باید قبل از 10 صبح روز وانت در آخرین اما چند مورد (از جمله paella) به فروش می رسد در نیم ساعت.
چگونه آن را دریافت کنید: وانت موجود شنبه-پنج شنبه از 2-5 pm

JuneBaby
ارائه: Edouardo اردن buzzy جیمز ریش برنده جایزه رستوران چرخش شام منوهای مختلف جنوب-تاثیر فوق العاده در دسترس هر شب مثل مرغ سرخ شده در روزهای یکشنبه. هر منو شامل سه دوره و شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای اضافه کردن بر طرف مانند برگ کلم برگ یا Creole بامیه, شربت خانه, اقلام مانند منجمد نپخته بیسکویت و نان ذرت مخلوط و نوشیدنی مانند آبجو و شراب و چای شیرین.
پیشسفارش اطلاعات: هفتگی takeout منوها باز ساعت 9 صبح روز دوشنبه. اگر آنها در حال حاضر به فروش می رسد روز-سفارشات پذیرفته شده و تا ظهر حاضر و با شروع از 2 ساعت از طریق تلفن.
چگونه آن را دریافت کنید: وانت موجود شنبه–دوشنبه 3-7 pm

شوخی
عرضه: “صنعتگر متمرکز” رستوران ارائه چند متفاوت سه دوره شام جعبه هر هفته با انتخاب بین یک گیاه خوار یا گوشت متمرکز است ، هر یک شامل مقدار زیادی از محلی و فصلی (مانند ماهی آزاد coho یا ترشی ریواس) نان و کره و دسر. برای یک بودجه-دوستانه طعم شوخی قرار داده و در یک پیشسفارش برای خود “شیدایی برگر” پنج شنبه ها: $20 می شود شما یک Carman گوشت گاو در مرتع پرورش احشام patty با کهنه پاک کردن پنیر و یک طرف سیب زمینی سرخ کرده در دسترس برای وانت در آشپز جان Sundstrom را spinoff رستوران دال درب بعدی.
پیشسفارش اطلاعات: هفتگی منوهای اعلام کرد روز دوشنبه این هفته آنها در دسترس است (و غالبا در روز شنبه یا یکشنبه تعطیلات آخر هفته قبل—عضویت در خبرنامه خود را برای به روز رسانی). سفارشات باید بر روی تاک حداقل 24 ساعت در پیشبرد.
چگونه آن را دریافت کنید: شام جعبه وانت موجود شنبه–چهار شنبه, 4:30-6:30 pm; شیدایی برگر وانت 11 am-2 pm در پنج شنبه ها در دال. (توجه: Sundstrom پیتزا مشترک Southpaw نیز باز برای بایگانی اطلاعات و تحویل پیشبرد preorders لازم نیست.)

Maximilien
ارائه: این Pike Place Market رستوران معروف است و بخشی از آن جارو مشاهده Puget صدا اما شما فقط باید تصور کنید که در حالی که شما در حال خوردن پای کیش boeuf bourguignon و یا یکی دیگر از کلاسیک فرانسوی ظرف در دسترس از طریق Maximilien را “لو وعده غذایی کیسه” شام برنامه. در علاوه بر این به از پیش تنظیم دوره اصلی که تغییرات روزانه در هر وعده غذایی کیسه معمولا شامل نان, کره, La Croix و دیگر مخلفات و شما می توانید انتخاب کنید برای اضافه کردن دسر و نوشیدنی های الکلی. آنها همچنین باید آخر هفته لازم است.
پیشسفارش اطلاعات: هر روز منو اعلام شده است و در دسترس برای پیشسفارش روز قبل معمولا در بعد از ظهر.
چگونه آن را دریافت کنید: وانت موجود است دوشنبه و سه شنبه در تعیین جلسه نقاط مختلف محله. بسته به جایی که شما زندگی می کنند وانت بار معمولا 15 دقیقه ویندوز بین 12:45-4:15 در روزهای هفته و 10 am–1:15 بعد از ظهر در روزهای شنبه.

میلی بار
ارائه: جدید آمریکایی مورد علاقه میلی بار است که در حال حاضر ارائه منظقه وانت و تحویل در دو وعده غذایی بسته: $40 شب تاریخ گزینه ای که شامل اشتراک گذاری مانند غذاهای سوخته اختاپوس ceviche و بهار نخود حموس با نان پیتا و $30 rooftop grill بسته که شامل چیزهایی مانند کبابی بهار سبزیجات با Calabrian فلفل قرمز و روغن ماهی قزل آلا یا Halloumi غذای اصلی.
پیشسفارش اطلاعات: در 15 آوریل میلی بار منتشر شد preorder تاریخ تاک طریق ممکن 2
چگونه آن را دریافت کنید: تحویل در دسترس در چهار شنبه–پنج شنبه, 4-8 pm

نیروی دریایی مقاومت
ارائه: برنده جایزه ماورا مشترک تبدیل شده است و معروف برای بایگانی اطلاعات کوکتل کیت (به واشنگتن پست حتی به آنها ترجمه شده اخیرا!). شما می توانید مواد تشکیل دهنده را به نسخه خود را از یکی از مورد علاقه خود را sippers مانند زحل (ساعتی orgeat آب لیمو falernum) و یا رمز و راز یارو (زغال اخته و لیمو و زنجبیل) و یا بسته های مختلف برای گزینه های بیشتر.
پیشسفارش اطلاعات: منوهای نوشته شده بارگیری در این هفته در نیروی دریایی قدرت رسانه های اجتماعی
چگونه آن را دریافت کنید: وانت در دسترس جمعه–شنبه, 3:15-6 pm

شربت خانه
ارائه: در حالی که پخت و پز مدرسه تا به حال برای قرار دادن یک نگه خود را به طور منظم ارائه شده و آنها را دگرگون محبوب ترین کلاس به takeout “پاپ آپ” با برجسته خانواده-سبک منوها برای دو نفر تهیه شده توسط شربت خانه را سرآشپزها و مدرسان—بدون پخت و پز مورد نیاز است! باقی مانده منوها برای مارس شامل جزایر یونانی, spotlight, حیاط خلوت پیک نیک و مواد غذایی راحتی از جنوب هند مکزیک و معاصر رقم. شما همچنین می توانید اضافه کردن شراب.
پیشسفارش اطلاعات: Pop-ups در دسترس برای رزرو از طریق 30 آوریل
چگونه آن را دریافت کنید: وانت موجود روزانه از 5-7 pm

رنه اریکسون رستوران (Bateau, Willmott شبح و نهنگ برنده)
ارائه: رنه اریکسون تا به حال به چند تا از رستوران اما بسیاری دیگر همچنان باز و در حال پذیرش preorders. تماس با Bateau به سفارش یک را-در-خانه برگر کیت یا Boeuf جعبه (“انتخاب فربه مقررات و استیک سرپرستی خدمه ما برای شما برای آماده سازی در راحتی از خانه خود را”) و یا تماس های آینده تا نیم ساعت قبل از زمان بسته شدن هر شب به محل سفارش برای یک Willmott شبح پیتزا. پیشبرد preorders به خصوص تشویق برای نهنگ برنده است که ارائه بارگیری در این هفته سه دوره شام منو برای بایگانی اطلاعات با گزینه کلاسیک مانند مرغ سرخ شده و گوشت خوک. برای چند هفته گذشته آنها نیز همکاری با غذاهای محلی purveyors مانند حما حماة صدف به ارائه یک جداجدا سفارش داده شده از صدف, صدف, و رندولف خرچنگ کیت که فروش سریع (به عنوان از آوریل 21, رندولف خرچنگ کیت دیگر در دسترس نیست). شراب و کوکتل کیت نیز می تواند اضافه شده به سفارش خود را در Willmott شبح و نهنگ برنده است.
پیشسفارش اطلاعات: برای نهنگ برنده هفتگی منوهای اعلام کرد و وانت شکافها در روزهای دوشنبه. سفارشات برای شام جعبه پذیرفته آنلاین تا 3 بعد از ظهر روز اما غذاهای دریایی سفارشات به طور کلی در چهارشنبه. Bateau سفارشات پذیرفته شده و تا 3 بعد از ظهر به بعد-وانت و Willmott شبح سفارشات می تواند قرار داده تا نیم ساعت قبل از زمان بسته شدن.
چگونه آن را دریافت کنید: نهنگ برنده شام منوها در دسترس هستند برای تحویل و وانت چهار شنبه–پنج شنبه, 4:30-7; غذاهای دریایی در دسترس برای تنها وانت جمعه–شنبه, 4:30-7. Bateau باز است سه شنبه-چهار شنبه, 4 تا 7 ساعت برای منظقه وانت. Willmott شبح باز است 2-8 pm سه شنبه-جمعه.

San Fermo
ارائه: بالارد گوهر پنهان از یک رستوران ایتالیایی است و یک هفتگی pop-up بازار با برخی از محبوب ترین غذاهای در گرفتن و رفتن کیت برای خانه پخت و پز. شما همچنین می توانید اضافه کردن بر روی بطری شراب, کوکتل, کیت, نان, گل و مقررات دیگر. سفارش جلوتر از زمان را به مطمئن شوید که برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید.
پیشسفارش اطلاعات: Preorders پذیرفته شده از طریق تلفن پنج شنبه–جمعه 12-4 pm
چگونه آن را دریافت کنید: منظقه وانت موجود شنبه–دوشنبه 12-4 pm

سه کیسه پر
ارائه: پایداری متمرکز pop-up در حال آماده سازی هفتگی وعده های غذایی خانواده برای وانت با بخشی از فروش خود را کنار بگذارند به نفع محلی برنامه های امداد رسانی و بانک های مواد غذایی. هیچ از پیش تنظیم منو بنابراین شما می توانید انتخاب کنید یک جداجدا سفارش داده شده موارد بسته به نوع سلیقه خود مانند آهسته پخته شده گوشت گاو شانه کوینولا و گندم سیاه پلو و کلم کبابی raab به همراه خمیر ترش نان فصلی دسر و شراب.
پیشسفارش اطلاعات: جدید منوهای ارسال شده در روز یکشنبه و برای هفته بعد. هیچ مهلت تعیین شده اما آنها بوده است فروش به سرعت.
چگونه آن را دریافت کنید: وانت بین 4 تا 6:30 بعد از ظهر در روزهای چهارشنبه (در لا مدوزا در شهرستان کلمبیا) و پنج شنبه ها (در جزر و شرکت در شمال شرق سیاتل).

Wataru
ارائه: تحسین راونا رستوران سوشی با ارائه 10 قطعه takeout omakase شام و chirashi کاسه برای 40 دلار در هر عنوان به خوبی به عنوان $30 futomaki نمونه و بطری خاطر.
پیشسفارش اطلاعات: رزرو باز کردن در تاک برای هفته بعد در روزهای یکشنبه
چگونه آن را دریافت کنید: وانت موجود شنبه–دوشنبه 5-8 pm

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de