Walz به همه MN رستوران ها و کافه ها به

رژیم صهیونیستی. تیم Walz در روز دوشنبه بود و انتظار می رود به همه مینه سوتا رستوران ها و کافه ها به مردم در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

انتظار 5:30 بعد از ظهر اعلام می آید یک روز پس از Walz اعلام کرد تمام مدارس باید روز چهارشنبه برای یک هفته و نیم ساخته شده بود در آستانه پیش بینی روز سنت پاتریک عیاشی. هنگامی که بسته شدن آغاز خواهد شد هنوز اعلام کرد هر چند انتظار می رود به زودی.

شبح سبز-آبجو-نوشیدن کثیری — صحنه های که به ثمر رسید در شهرستانها مختلف در سراسر کشور — تا به حال مقامات بهداشت عمومی و مرتعش به عنوان COVID-19 بیماری در حال گسترش در میان جامعه در مینه سوتا و جوان, بزرگسالان در حال ساخت یک بخش قابل توجه از موارد جدید.

اخبار آخرین تشدید در یک به طور مداوم افزایش سری از اقدامات در نظر گرفته شده به سرعت گسترش به طور مداوم گسترش ویروس. آمد آن ساعت پس از مقامات فدرال شنبه توصیه می شود در برابر هر گونه تجمعات بزرگتر از 10 نفر است.

در حالی که سوتا تعداد کل افراد آلوده رشد کرده بود به 54 بعد از ظهر دوشنبه توسط کارشناسان پزشکی ردیابی این بیماری همه گیر را گسترش گفت: آنها بر این باورند که برای هر مورد شناخته شده وجود دارد به احتمال زیاد 5 تا 10 بیشتر احتمال خفیف تر موارد, که در حال رفتن غیر قابل تشخیص است.

در ساخت این اطلاعیه که Walz گفت: او فکر مینه سوتا می پیوندد یک میزبان از کشورهای دیگر از جمله ایلینویز و اوهایو در به طور موقت ممنوع ناهار خوری.

منظقه وانت و تحویل مجاز در ایلینوی و بسیاری از رستوران ها در اینجا انتظار داشتند همان چیزی که در مینه سوتا است.

بسیاری از صاحبان کسب و کار بودند پیش بینی عمل است.

جو Giambruno شرکت مالک از آب و هوای بد دم در سنت پل گفت: اکثر شرکت درآمد حاصل از taproom فروش.

“این چیزی هوشمند برای انجام,” او گفت: قبل از فرماندار اعلام. “اما پس از آن شما مبارزه با وجود همه این کارگران — حذفی, آشپز, آشپز — چه کسی خواهد بود ، آن را دشوار است زمانی که شما متوجه چقدر شکننده این چیز تمام شده است.”

مانند فرمانداران از کشورهای دیگر Walz قدرت به ایجاد چنین یک جانبه تصمیم گیری های بیش از شرکت های خصوصی تحت جارو اورژانس قدرت است که بسیاری از ایالت ها اجازه می دهد تا برای شرایطی مانند این. مقامات بهداشت و پزشکان با اشاره به کشورهایی مانند ایتالیا که پیچیده سیستم مراقبت های بهداشتی تبدیل شده غرق منجر به ملی مستند در این استدلال که ایالات متحده نمی زیاده.

استراتژی — تنها استراتژی در این نقطه است که برای افرادی که هیچ شناخته شده ایمنی به coronavirus به فاصله خود از یکدیگر است. این را محروم جوانه توانایی به گسترش است. این ویروس گسترش می یابد از طریق قطرات در سرفه و عطسه و میکروب ها می تواند زنده ماندن در سطوح مانند نوار شمارنده شام جداول و منوها.

در حالی که گسترش هنوز هم اجتناب ناپذیر کند که بسیار مهم است به دلیل یک انفجار ناگهانی در موارد خواهد پایمال بیمارستان و منجر به بیشتر مردم در حال مرگ که در غیر این صورت می تواند ذخیره شود.

در حالی که بسیاری از افرادی که بیمار قادر خواهد بود به ماندن در خانه و بازیابی از سرفه های خشک و تب است که معمول ترین شاید 15 درصد از کسانی که آلوده خواهد شد و نیاز به توجه پزشکی معمولا از ابتلا به مشکلات تنفسی از ذات الریه. یک زیر مجموعه از آن — به خصوص افراد مسن و کسانی که سیستم ایمنی ضعیف — را جدی رنج می برند مشکلات تنفسی و نیاز به مراقبت های ویژه. به عنوان بیماری عفونی کارشناسان هشدار داده اند برای چندین دهه هیچ جایی در امریکا و یا احتمالا جهان است که بخش مراقبت ظرفیت برای رسیدگی به یورش درصد بالایی از جمعیت بیمار شدن در یک بار.

کارشناسان توصیه می کنند هر کسی که بیمار است — با هر چیزی — به ماندن در خانه. حتی شناخته شده بیماری های عفونی مانند آنفلوآنزا است که رفتن در اطراف در حال حاضر باید quelled به عنوان آنجا که ممکن است به دلیل آن بیماری نیز نیاز به همان خدمات پزشکی.

جس فلمینگ و مارا H. Gottfried کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im