Walz نشانه لایحه اجازه می دهد takeout گزینه برای آبجو و شراب hard cider

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز شنبه با امضا کردن یک طرح اجازه دهید به رستوران پیشنهاد شراب و آبجو و شراب با takeout سفارشات در میان coronavirus همه گیر teeing تا گزینه برای این آخر هفته.

بر اساس این طرح که خود را نهایی قانونی OK از خانه زودتر جمعه, رستوران ها می تواند به فروش شش بسته آبجو سخت seltzer یا سیب و یا یک بطری شراب با takeout دستور غذا. آن را نمی شود به و تحویل سفارشات و مشتریان چیدن سفارش خود را باید 21 ساله یا مسن تر.

این اقدام نیز مانع نوشیدنی مخلوط و یا مشروب سفارشات برای رفتن خسته کننده برخی از صاحبان رستوران که امیدوار بود برای heftier جریان درآمد در طول بیماری همه گیر. Rep. لوری Halverson DFL-Eagan که صندلی ها خانه و تجارت کمیته گفت: رستوران و ابراز نگرانی در مورد مسئولیت برای خدمت کوکتل و یا دیگر نوشیدنی های الکلی که نمی آمد آماده.

شهرستانها خواهد بود قادر به انتخاب کردن از ارائه و نوشیدنی الکلی carryout گزینه تنها درخواست تا زمان صلح و اضطراری ناشی از COVID-19 فروکش.

Walz ماه گذشته توقیف میله و ناهار خوردن در رستوران ها به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. از جمعه, دولت, وزارت بهداشت گزارش داد که 2,017 Minnesotans تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری و 111 مرده بود از COVID-19 و عوارض ناشی از آن.

مجلس این لایحه را تصویب 129-1 در روز جمعه. سنا سبز روشن به اندازه یک روز پیش از آن.

یک تعداد انگشت شماری از نمایندگان نگرانی در مورد این طرح انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به صدمه زدن به کافه ها و رستوران ها و آنها فشرده برای سریعتر تلاش برای بازگشایی بیشتر کسب و کار در مینه سوتا است.

“درد است که رستوران ها احساس حال حاضر است چرا که دولت انجام داده است و این به آنها” گفت: Rep. جرمی Munson, R-دریاچه کریستال. “ما باید همه چیز را گرفته است از رستوران و ما در حال دادن به آنها این کوچک متوسط ارائه شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de