خارج, دست و پنجه نرم کردن با کمبود سکه می گوید: استفاده از کارت به جای

توسط جنی Surane بلومبرگ

اول آن شد کاغذ توالت و ماسک صورت و سپس آن گوشت است. آخرین کمبود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس? جیب را تغییر دهید.

خرده فروشان از جمله خارج شده و Kroger شرکت ، شرکت مادر Ralphs و مواد غذایی 4 کمتر در حال دست و پنجه نرم کردن با سراسر کشور کمبود سکه های که سمت چپ آنها را ارسال علائم در برخی از پرداخت خطوط هشدار به مشتریان در مورد مشکل و تشویق آنها به استفاده از کارت های اعتباری یا بدهکاری یا با پرداخت دقیق تغییر دهید اگر ممکن است.

“فدرال رزرو تجربه قابل توجهی کمبود سکه در سراسر ایالات متحده و در نتیجه کمتر از سکه ها در حال رد و بدل و صرف در طول Covid-19 همه گیر” سینسیناتی مبتنی بر فروشگاه های زنجیره ای Kroger گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “مانند بسیاری از خرده فروشان و کسب و کار ما در حال تنظیم به طور موقت کمبود در راه های مختلفی در حالی که هنوز پذیرش نقد است.”

تغذیه می گوید آن را موقت

فدرال رزرو صندلی جروم پاول در زمان یک سوال چهار شنبه در مورد چیزی که نمی آیند اغلب در جلسات کنگره در مورد سیاست پولی: سکه.

نماینده جان رز تنسی از حزب جمهوری خواه خواسته پاول اگر او آگاه از کمبود سکه های ناشی از این بیماری همه گیر است که او از شنیدن در مورد از بانک ها در منطقه خود را.

“با بسته شدن بخشی از اقتصاد جریان از سکه ها را از طریق اقتصاد واز همه — از نوع متوقف شد” پاول گفت: در جلسه قبل کمیته خدمات مالی مجلس.

“مکان های که در آن شما رفتن به سکه های خود را و اعتباری در فروشگاه و دریافت پول نقد — شما می دانید تاشو پول — آن شده اند مشغول به کار است. فروشگاه ها بسته شده اند. به طوری که کل سیستم به نوعی تا به حال به توقف,” او گفت:. “ما به خوبی از این آگاه است. ما در حال کار با نعناع و ما در حال همکاری با بانک مرکزی و اقتصاد بازگشایی ما شاهد سکه شروع به حرکت دوباره.”

پاول گفت به اعتقاد او این کمبود خواهد ثابت کند تنها به طور موقت.

شرکت های کارت بهره مند شوند

سکه کمبود می تواند مقدار به یک پیروزی کوچک برای شرکت های کارت های ویزا و مسترکارت که در حال حاضر با بهره گیری از مصرف کنندگان اجتناب از پول نقد بیش ویروس-انتقال ترس. در حالی که Kroger و خارج هنوز پذیرش, نقدی, ترویج استفاده از کارت در نقطه ای از فروش غیر معمول است برای بسیاری از فروشگاه ها. خرده فروشان باید علنا تاسف هزینه های آنها مجبور به پرداخت زمانی که مصرف کنندگان ضربه تند وشدید زدن کارت های خود را در پرداخت.

“آنچه که ما در حال دیدن یک احساس منفی نسبت به پول کمتری از مردم می خواهم به لمس نقدی” مسترکارت رئیس امور مالی Sachin Mehra گفت: سرمایه گذاران در یک کنفرانس در ماه گذشته.

هنوز مسترکارت و ویزا تلاش کرده اند به عنوان هزینه های خود را در کارت کاهش پیدا کرده است و با مصرف کنندگان ماندن در منزل و کسب و کار بسیاری باقی مانده توقیف به سرعت گسترش Covid-19.

نقدی است که هنوز هم پادشاه

در ایالات متحده پول نقد باقی مانده است یک راه محبوب برای پرداخت با پول کاغذی و سکه مورد استفاده در 26 درصد از تمام خرید با توجه به 2019 مطالعه توسط فدرال ریزرو است. آن را حتی بیشتر محبوب برای معاملات کمتر از 10 دلار حسابداری برای تقریبا نیمی از این پرداخت.

در حالی که پول کاغذی باقی مانده است آسان به آمده توسط — خود پرداز هستند و تقریبا در همه جا — سکه یک مشکل بزرگتر با بسته شدن فروشگاه ها و شعب بانک فشردن لوازم. در حالی که وزارت خزانه داری ایالات متحده قرار می دهد مجموع ارزش سکه های در گردش در حدود 47.8 میلیارد — از یک سال پیش — کندتر از گردش به معنی تغییر نیست همیشه تا جایی که مورد نیاز است.

این ماه, تغذیه برنامه ریزی برای تشکیل ایالات متحده سکه نیروی کار با شرکت کنندگان از جمله نمایندگان از نعناع بانک ها و اتحادیه های اعتباری خرده فروشان و حامل زرهی برای کاهش کمبود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de