صبر کنید چرا جهنم می کند سیاتل یک Confederate Monument?

Category: سیاتل No comments

This is the monument that was toppled over the weekend.

این بنای تاریخی که سرنگون شد بیش از آخر هفته. عکس جو مابل

در برخی از نقطه در چند روز گذشته کسی زدم بنای تاریخی به مؤتلفه سربازان در Lakeview گورستان در انتهای شمالی داوطلب پارک.

البته این عمل را افزایش می دهد مقدار زیادی از سوالات در میان آنها بود که مسئول است ؟ چگونه آنها را مدیریت برای سرنگونی چنین ساختار محکم? و همچنین: چه تماشا بود آن را به انجام این کار وجود دارد در وهله اول ؟

یادبود (نه یک قبر وجود دارد جسد مدفون در زیر آن) ساخته شد و در اواسط دهه 1920 توسط سیاتل فصل از ایالات دختران کنفدراسیون (UDC). آن را ساخته شده از گرانیت از گرجستان, سنگ, کوه, زادگاه مدرن KKK و آن را مدت طولانی است که هدف از کمپین برای حذف آن. شاید در حال حاضر که آن را دروغ شکست در قطعات ما ممکن است در نهایت خلاص شدن از شر آن در گذشته است.

سیاتل فصل UDC به نظر می رسد رفته اند خفته در برخی از نقطه در دهه گذشته — وب سایت خود را آخرین به روز رسانی در سال 2013 با توجه به Wayback Machine. اما نسخه cache شده از خود “تاریخچه” صفحه ذکر شده است که این بنا ساخته شد, تا حد زیادی به لطف سیاتل پیوند به نام خانم مه اوری ویلکینز که پدر یک سرهنگ در مؤتلفه ارتش مبارزه برای رعایت میكنند.

(کش سایت هم لیست فصل های محلی افسران در مورد شما می خواهم به می دانم که از همسایگان خود بودند بخشی از این سازمان است.)

آن را کمی معلوم نیست چه کسی به اتهام این بنای تاریخی (یا چه مانده از آن) در حال حاضر. در گذشته دریاچه است گفت: آن را مسئولیت خود و هنگامی که به نام برای اظهار نظر امروز یک chagrined جلو میز منشی می تواند تنها می گویند: “هیچ کس می خواهد به بحث در حال حاضر.”

اغلب ملی UDC سازمان می پردازد برای نگهداری از بناهای تاریخی مثل این یکی. (ما به نام رفتم ولی به پست صوتی.) سپس دوباره آن را می شود کاملا غیر منطقی برای آنها به دنبال در یک بنای یادبود است که هیچ جغرافیایی اتصال به تاریخ خود در یک شهر که در آن همه از آن متنفر و فکر می کنم “شما چه می دانید شاید آن را به ارزش آن است.”

پشتیبانی غریبه

بنابراین با گورستان آرزوی هر کس را متوقف صحبت کردن در مورد آن محلی فصل بر باد رفته و ملی فصل شاید نه مشتاق به اختصاص منابع به این خاص باعث از دست داده چه برای تبدیل شدن به این نژادپرست شمع از قلوه سنگ?

اگر نقطه که در آن یک بار ایستاده بود تمیز می شود تا شاید آن زمان برای یکی دیگر از یادبود. واشنگتن مسیر 99 استفاده می شود به نام (غیررسمی) برای Jefferson Davis; در حال حاضر آن را به نام William P. استوارت, سیاه جنگ داخلی پیشگام که بعدها ساخته شده راه خود را از غرب است.

در راه همان, اگر ما می خواهیم به همه ما می تواند فشار برای قطعه زمین که یک بار افتخار نژادپرستانه ارتش به بهبود با یک بنای یادبود که به افتخار کسی که با شما می دانید افتخار است.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>