VR بازی طول می کشد بازیکنان را به داخل دیزنی لند Star Wars: کهکشان لبه

جدید واقعیت مجازی بازی در مجموعه جنگ ستارگان: کهکشان لبه مضمون زمین در دیزنی لند به شما اجازه بازیکنان کشف حومه سیاه Spire پاسگاه روستا در یک زندگی-خود-خود-تجربه ماجراجویی در حالی که آناهایم پارک باقی می ماند بسته میان COVID-19 بیماری همه گیر.

جدید Star Wars: قصه از کهکشان لبه واقعیت مجازی بازی طراحی شده است برای اتصال stay-در-خانه جهان بازی با دنیای واقعی پارک تجربه.

همچنین نگاه کنید به: چه دیزنی جهان را بازگشایی طرح می تواند برای دیزنی لند

“غنی سرایی در Star Wars: کهکشان لبه تعریف چه دیزنی پارک تجربه می شود و ما در حال هیجان طرفداران را یک فرصت برای کشف داستان های جدید و دیدار با شخصیت های جدید و کشف مناطق جدید از سیاره Batuu در Star Wars: قصه از کهکشان لبه” والت دیزنی Imagineering, خلاق, اجرایی اسکات Trowbridge در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر ما مهمان می تواند تجربه خود را در این داستان هر دو در داخل و خارج از پارک های ما.”

The twin Star Wars: کهکشان لبه مضمون اراضی در دیزنی لند در کالیفرنیا و دیزنی استودیوهای هالیوود در فلوریدا بسته باقی می ماند در میان coronavirus تعطیلی از پارک. دیزنی استودیوهای هالیوود است به بازگشایی در ژوئیه 15. هیچ تاریخ بازگشایی شده است برای دیزنی لند.

همچنین نگاه کنید: زمانی که دیزنی لند بازگشایی مرکز شهر دیزنی?

جدید اکشن ماجراجویی, بازی واقعیت مجازی است که یک پروژه مشترک بین لوکاس فیلم را ILMxLAB و Oculus Studios.

جدید VR بازی آشکار در حومه سیاه Spire پاسگاه در جنگ ستارگان سیاره Batuu تنظیم برای دو کهکشان لبه زمین در دیزنی پارک در کالیفرنیا و فلوریدا. گنبد به شکل استوانه ساختمان احاطه شده توسط spires قوی از درختان سنگ شده تعریف نگاه متمایز از راه دور پاسگاه در لبه بیرونی کهکشان.

مفهوم هنر برای VR بازی را نشان می دهد یک جاده پر پیچ و سیم پیچ از طریق یک دره پر از spires قوی. چند روستاهای کوچک خط جاده با آشنا گنبد بام ها دیده می شود در منار مخروطی پاسگاه. پانوراما چشم انداز نقطه چین توسط دندانه دار buttes یادآور باغچه خدایان در کلرادو اسپرینگز ،

همچنین نگاه کنید به: اولین کالیفرنیا پارک اهداف پست-coronavirus تاریخ بازگشایی

داستان اصلی خط پشت قصه از کهکشان لبه VR بازی بازیکن اجازه می دهد زندگی می کنند ماجراجویی خود را به عنوان آنها کشف سیاه Spire پاسگاه در جزئیات بیشتر در کنار جدید و کلاسیک شخصیت های جنگ ستارگان. سبک گیم پلی چند و تنظیمات دشواری طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به بازیکنان با طیف وسیعی از سطوح مهارت است.

“این عمل بسته بندی شده ماجراجویی و نه تنها صحبت می کند به وعده متصل و مکمل تجارب با گسترش این فرهنگ در اطراف سیاه Spire پاسگاه آن را نشان دهنده یک معنی گام در ILMxLAB تلاش برای گذار از داستان سرایی — یک راه ارتباطی به داستان زندگی که در آن شما در داخل یک دنیای ساخت متعاقب انتخاب درایو که تجربه خود را به جلو” ILMxLAB اجرایی ویکی دابز بک در بیانیه ای گفت.

همچنین ببینید: هیچ فریاد در زیر لیوانی غلتکی تحت coronavirus دستورالعمل

جدید Star Wars: قصه از کهکشان لبه VR بازی در دسترس خواهد بود بعد از این سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de