هر هفته از نشریات به جنوب کالیفرنیا اخبار گروه 11 خواص (اورنج کانتی ثبت نام L. A. روزانه اخبار مطبوعات-شرکت San Gabriel Valley Tribune, ساحل طولانی Press-Telegram روزانه نسیم سان برناردینو خورشید بولتن روزانه راند روزانه آمار, آمریکا, اخبار روزانه و پاسادنا-ستاره نیوز) معرفی ورزشکاران این هفته برای منطقه مربوطه خود را.

هر نامزد وارد شده است به طور کلی جنوب کالیفرنیا ورزشکار این هفته شهرستان گسترده رای دادن.

با کلیک بر روی لینک های زیر کلیک کنید روزنامه ورزشکار نام به عنوان خوانده شده در مورد عملکرد خود را از هفته گذشته و پس از آن رای که شما فکر می کنم که بهترین ورزشکار این هفته است.

خوانندگان مجاز به رای دادن چند بار. رای گیری نیمه شب به پایان رسید اما نهایی بالغ نیست همیشه بلافاصله منعکس شده با توجه به پردازش.

پسران ورزشکار این هفته رای گیری

کلی برنده اعلام خواهد شد در روز جمعه ، 14

رای گیری و نظرسنجی در پایین صفحه.

این کاربر Iriafen دانشگاه هاروارد-Westlake: Iriafen کمک Wolverines برنده شدن در این ماموریت لیگ قهرمانی آشکار با پیروزی بر Chaminade و مارلبرو. در برابر Chaminade 6-پا-3 junior شمارش 20 امتیاز و 18 ریباند قبل از کمک 27 امتیاز و 13 ریباند در برابر مارلبرو. دانشگاه هاروارد-Westlake شماره 1 دانه در CIF جنوبی بخش بخش 1 پلی آف. این در دور اول خداحافظ در روز پنج شنبه و شما را در برنده هانتینگتون بیچ-آلیسو Niguel در شنبه 7 p. m.

Alex barreto Kennedy, Etiwanda: Orji به طور متوسط 12 امتیاز و نه ریباند در برنده بیش سنت لوسی و چین هیلز به عنوان عقاب خود ادعا 20th متوالی عنوان قهرمانی لیگ. Etiwanda که موفق به کسب 99 پایه مستقیم بازی های لیگ است و کشت پنجم در بخش CIF-اس اس آف. عقاب بازی در شماره 4 دانه سانتا آنا مادر Dei در استخر-بازی بازی شنبه.

دومینیک Saxey-Santillo سان پدرو: Saxey-Santillo گل هشت گل در هفته گذشته برای کمک به دزدان دریایی بروید شکست نخورده (10-0) در حالی که پیروزی در لیگ دریایی عنوان شده است. او تا به حال چهار گل در یک 10-0 برنده بیش از Gardena, سه در یک 6-0 برنده بیش از کارسون و یکی در یک 4-0 برنده بیش از ممنوعیت. او به ثمر رساند حداقل یک گل در هر بازی لیگ در این فصل است. او 18 اهداف این فصل است.

Rayah مارشال, لینوود: مارشال بود یکی از چهره های کلیدی به عنوان شوالیه پیچیده کامل San Gabriel Valley لیگ کمپین با پیروزی بر داونی و Dominguez. مارشال به ثمر رساند 25 امتیاز برداشت هفت ریباند ساخته شده پنج دزد و گود کردن چهار گلها در برابر داونی و شمارش 16 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و شش دزد در برابر Dominguez. لینوود (21-5) آغاز می شود و گروه بازی در CIF-SS باز کردن بخش های حذفی روز شنبه در سیرا دره عمیق و باریک.

ایزابل Avalos, Buena پارک: گارد ساخته شده اورنج کانتی-رکورد 13 3-اشاره گر در مسیر به یک مدرسه-رکورد 39 امتیاز در یک 72-39 پیروزی برابر فولرتون در شغالها’ بازی نهایی. “این دیوانه را 13 3s در یک بازی” Avalos گفت. “من نمی توانستم آن را انجام داده اند بدون تیم است.” Avalos ساخته شده 13 21 3-اشاره گر. او لبه سابقه شهرستان از 12 مجموعه سابق تیخوانا, Olinda, گارد استفانی لی در سال 2018 است.

Makenna Dominguez, فلینتریج دبستان: Dominguez, به عنوان یکی از برترین دختران فوتبال بازیکنان برای 2021 کلاس در ایالات متحده تحویل یک عملکرد بزرگ در شورشیان 8-0 برنده بیش از Westridge. تازه وارد گل به یک تیم بالا چهار گل و دو پاس گل. دمینگوز آگهی های این تیم در گل به ثمر رساند (39) و کمک می کند (27). او متعهد است که در دانشگاه کارولینای شمالی.

جنیفر سیلوا Jurupa دره: سیلوا ارشد مهاجم و co-کاپیتان به ثمر رساند هدف تنها در یک 1-0 برنده بیش از هیلکرست یک پیروزی است که به کمک پلنگ پرچ اولین دره رودخانه لیگ قهرمانی پس از سال 2014. سیلوا که رهبری به رحمت کالج دارای شمارش 12 گل و 11 پاس گل در این فصل است. Jurupa دره میزبان سان دیماس در دور اول بخش 5 پلی آف پنج شنبه.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im