ویویان Howard ‘جایی جنوبی’ PBS سری بر ریشه و واقع گرایی در منطقه طبخ

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

ویویان هوارد ستاره “به یک آشپز و زندگی” Peabody, امی, و جیمز ریش برنده جایزه مجموعه تلویزیونی شما را متعجب خواهد کرد. تسکین دهنده خود لگدمال و جنوب, دختر خوشگل به نظر می رسد افترا پولادین اعتقاد.

وجود دارد یک لحظه در قسمت 2 از آخرین PBS نمایش “جایی در جنوب” که در آن مواد غذایی است که به سادگی پس زمینه برای یک متین بحث و گفتگو در مورد نژادپرستی در فرهنگ غذایی. در عین حال او نمی کند و از پرداختن به یک موضوع دشوار با آمریکایی های آفریقایی تبار است که کار در صنعت مواد غذایی.

در مصاحبه اخیر ما پرسید که چه صاحب او را به استقامت.

“از آنجا که بحث ما در اطراف آن در همه زمان ها و صحبت ما با افرادی که مانند ما که در هر دو طرف استدلال و ما بسیار ساکت و عصبی به بحث در مورد فیل در اتاق” او گفت:. “من خیلی عصبی بود که در آن میز من صدای تکان دادن بود و زمانی که من از تماشای با تیم ما صحبت در مورد ‘باید میزبان نشان می دهد دیده می شود که می خواهم ؟” و من فکر می کنم آن را واقعا مهم را نشان می دهد. ما نیاز به تبدیل شدن به OK با صحبت کردن در مورد این چیزها.”

در “جایی جنوبی” کارولینای شمالی بومی ویویان Howard گرفته در مورد نقش دانش آموز, راهنمای تور و روزنامه نگار ردیابی کردن چه سنتی و معاصر جنوب غذاهای آماده هستند. ویویان Howard نگه می دارد تا یک خربزه تلخ در یک فروشگاه مواد غذایی در کاری North Carolina. (حسن نیت ارائه میدهد از PBS)

که فقط یکی از بسیاری از صحنه های قانع کننده. کارولینای شمالی بومی Howard نویسنده نیویورک تایمز پرفروشترین کتاب آشپزی “عمیق ریشه اجرا: داستان ها و دستور العمل های از من در گوشه ای از جنوب” است معلوم می شود بیش از فقط یک سرآشپز مشهور. او را گرفته و در نقش یک دانش آموز و هدایت و در نهایت یک روزنامه نگار در مقابله با این سری است.

دوربین سفر با او در سراسر منطقه به فيلم تجارب مواد غذایی با جنوبی ها از بسیاری از زمینه های مختلف از جمله Geechee و Gullah نوادگان بردگان آفریقایی و Lumbee آمریکایی های بومی و همچنین کره پورتوریکو, Tex-Mex و دیگر آشپز با قومی را تحت تاثیر قرار.

هر نشان می دهد تمرکز بر روی ریشه و معاصر ترفند تزیین در جنوب محبوب ترین غذاهای سنتی از دست پای به کباب. ما در گفتگو با “هوارد” بنیانگذار رستوران آشپز و کشاورز اتاق دیگ بخار صدف بار در کینستن N. C. و بنی بزرگ زمان پیتزا فروشی در ویلمینگتون, N. C., برای پیدا کردن آنچه در فروشگاه در این پرماجرا نشان می دهد که بیشتر بلغور از زرق و برق.

س: شما خالق تهیه کننده و میزبان نشان می دهد پس چگونه این سری رسیده است ؟

یک: بیش از هفت سال علاقه من به عنوان یک حرفه ای و علاقه من به عنوان یک انسان واقعا تکامل یافته و ما می خواستیم به گسترش تعریف جنوب مواد غذایی است و مردم چالش مفروضات در مورد آنچه در آن به معنی.

س: هر قسمت بر روی یک ظرف خاص. آن را دشوار را به تصمیم می گیرید که آنهایی است ؟

یک: من از این فرض که وجود دارد تنها 20 ظروف در تمام جهان و من ساخته شده یک لیست از کسانی که غذاهای خواهد بود با این امید که ما را در چند فصل.

س: چگونه شما انجام تحقیقات خود را?

یک: آن را بسیار استراتژیک چیزی که با بسیاری از برنامه ریزی زیرا ما می خواستم به شامل انواع جوامع است. در “سبزها” قسمت ما صرف زمان با Lumbee سرخپوستان و ما می خواستیم به نمایندگی از جوامع هستند که جدیدتر به جنوب. بنابراین در هر قسمت ما سعی می کنیم برای دیدار با و یادگیری از سه یا چهار فرهنگ های مختلف…ما آغاز شده با کسی که تا به حال یک اتصال به هر یک.

س: چگونه می توانم شما می دانید که به کجا بروید ؟

یک: ما یک ترشی قسمت ما رفتیم به یک چو-چو جشنواره و ملاقات گروهی از جنوب آسیا سرآشپزها که یک سفر گروهی به نام قهوه ای در جنوب که در زمان ما به کنتاکی برای ملاقات با یک آشپز که سریلانکا. او به ما معرفی یک دوست و کسی که کار خیریه در hollers از آپالاچیا. ما فیلم و گاهی اوقات که به معرفی ما به جایی که ما به آینده است.

س: شما در حال صحبت کردن به جنوبی ها از اقوام مختلف. آنچه را که شما آموخته شده در مورد فیوژن پخت و پز ؟

یک: جالب است که چگونه این مواد غذایی سنت ما با ما در حال شکل محل ما زمین است. کارگران آمد از ایتالیا آورده و درمان محصولات گوشت خوک. بر اساس کار آنها بسیار هوشمند خانه دار نورد پپرونی در مخمر رول (رول پپرونی) بنابراین شوهر او می تواند به چیزی برای نگه دارید و غذا خوردن با یک دست در کار است. که چگونه مردم از ایتالیا, شکل, غرب ویرجینیا, فرهنگ غذایی.

در ترشی قسمت, یک آشپز به نام Cheetie کومار ساخت ترشی. در فرهنگ سنتی آن ساخته شده بود با انبه. اما او با استفاده از هندوانه پوست و طعم هند و آن می شود و این چیزی است که واقعا در جنوب.

س: شما صحبت در مورد چگونه کشور, پخت و پز نبود محترم برای مدت زمان طولانی و در حال حاضر آن را به خود آمدن. شما با افتخار به بخشی از آن ؟

یک: این یکی از بزرگترین منابع از غرور به درخشش نور و برجسته کردن بسیار فروتن مواد غذایی که خوشمزه است. جالب است که من تبدیل به یک روزنامه نگار. که یکی از دلایل من ساخته شده نشان می دهد. در ابتدا من پخت و پز در خط هر شب و تلاش برای پیدا کردن کارکنان. در حال حاضر من نوشته شده است 700 صفحه کتاب در جنوب مواد غذایی است. من عاشق داستان سرایی.

س: جواب شما رو هنگامی که شما شروع به صحبت کردن با یک گروه از آمریکایی های آفریقایی تبار در مورد غذای روح خیره کننده بود. آن را متوقف گفتگو سرد و سپس یک نفر توضیح داد که در فرهنگ غرب غذاهای بودند “شرور و اهریمن” برای مدت زمان طولانی.

یک: من فکر می کنم من آموخته زیادی وجود دارد. من هرگز فکر نمی کردم افرادی شرور و اهریمن مواد غذایی خود را. اما پس از آن آنها توضیح داد که هنگامی که آنها به این نام روح, مواد غذایی که مصرف مالکیت بیش از آن. من هرگز در تماس با مواد غذایی که من طبخ غذای روح چون در حال حاضر من درک می کنم بیشتر در مورد آنچه در آن است و آنچه در آن به معنی.

س: من به تماشای قسمت از “هیچ گذرنامه مورد نیاز” و مارکوس Samuelsson می رود به این همه قومی و محله ای که او را کاملا پذیرفته شده به عنوان یک اتیوپی صدای متولد سوئد-مطرح, سیاه آمریکا. اما هنوز هم وجود دارد تنش زمانی جنوبی می رود به برخی از جوامع در جنوب نیست وجود دارد ؟

یک: ما تا به حال بسیاری از مکالمات با تیم تولید در مورد آن را خوب است برای ویویان به انجام این کار ؟ و چرا شما فرد مناسبی برای گفتن این داستان ؟ من نه گفتن به آن است. من یک دانش آموز هستم در این نشان می دهد و من این پلت فرم از آنجا که من به دست آورده ام از اعتماد بیش از 4 میلیون بیننده.

س: من شیفته زمانی که شما صحبت در مورد افرادی که منشأ برخی از این غذاهای — بردگان آفریقایی و فرزندان خود را از دریا و جزایر تنظیم “ماهی خوراکی دندان دار و Bess.” شما گفت که شما تا به حال به طور کامل متوجه شدم و یا با توجه به احترام به این سنت است. که صادق باشید.

یک: من تنها خودم دیدم در آن و فقط با داشتن این گفتگو و گوش دادن آن را واقعا به من آموخت تاریخچه من تا به حال آموخته است. دریا و جزایر جدا شده و اجازه داده است که آنها را به نگه داشتن بخش هایی از فرهنگ خود و یا زبان محافظت و آشپز ضربه فیلم های پورنو کار دنیس است که داشتن آن و اعتلای آن است.

س: شما چگونه داخل مسیر ؟

یک: من چهره نشان می دهد اما این تیم پشت سر من و در کنار من آنها مانند همه مردم که ما فیلم با. ما تولید کننده Shirlette Tori او کار می کرد به ضربه فیلم های پورنو کار اعتماد و آن را به دلیل ارتباط ساختمان با تمام این مردم است.

Q: چگونه است که نشان می دهد تغییر شما و چگونه آن را تغییر خود را در پخت و پز ؟

یک: از آن ساخته شده من بیشتر با روح طبخ. من نمی ساخت غذای روح اما من پخت و پز با روح.

س: پس شما خود را شستشو زرد بلغور در حال حاضر مانند امیلی Meggett این مادر از Edisto Geechees?

A: بله. من خامه ای برخی از پوسته کردن (می خندد). و به نظر من خودم یک baller که آن را به بلغور!

‘جایی جنوبی’

زمان: اولین جمعه, مارس 27. تمام قسمت های هوایی در 9 بعد از ظهر جمعه در PBS تازه ها, برای تکرار زمانهای بازدید pbs.org.

قسمت:

“آمریکا به دست و پای” — جمعه, مارس 27

“فرنی برای روح” — جمعه, آوریل 3

“پیراشکی معضل” — جمعه, مارس 10

“چه شور” — جمعه, مارس 17

“این یک سبزی چیز” — جمعه, مارس 24

“چگونه می توانم شما ‘نشانه?” جمعه, مه 1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>