Image

استیو مارکوس

UNLV شورشیان به جلو ویتالی Shibel (22) میسازد تا توپ گذشته San Jose State Spartans به جلو رالف ایجی (35) در نیمه دوم یک بازی در Thomas & Mack Center چهارشنبه ، !در 5 سال 2020 است.

UNLV نگهبانان دریافت بیشتر از اعتبار برای UNLV پیروزی در مکزیک جدید در روز شنبه به عنوان برایس همیلتون Amauri هاردی ماروین کلمن و الیاس Mitrou-طولانی همراه به نمره 66 امتیاز در شورشیان 78-73 پیروزی در گودال. اما آنها نمی توانست در موقعیت به نفع خود اگر آن را تا به حال شده است برای یک مرد بزرگ که به ثمر رساند دو امتیاز.

پشتیبان مرکز ویتالی Shibel ارسال کنید خیلی آمار خط — 1-از-5 تیر 0-از-1 از 3 نقطه محدوده — اما او با بازی ارزشمند نقش مهمی در گرفتن UNLV به خط پایان. به دلیل دانی Tillman آسیب و اوایل ناپاک مشکل برای جلو نیک بلر شورشیان باقی مانده بودند با تنها دو bigs به پوشش حدود 36 ساعت از زمان بازی. شروع مرکز Mbacke Diong وارد 22 دقیقه و Shibel برداشت بقیه از شل بازی نزدیک به 17 دقیقه کامل در ترکیب اولیه توپ.

در 16:39 Shibel شد در طبقه UNLV نگه داشته و همگام با جدید مکزیک به عنوان تیم بازی به 34-34 بست.

به عنوان شورشیان سر به بسته شدن کشش از فصل خود را در ترکیب اولیه شکل به کوچکتر است. این بدان معناست که سر مربی T. J. Otzelberger نیاز Shibel به ادامه دادن این تیم ثابت حضور هنگامی که او تنها مرد روی زمین است.

پس از تمرین روز دوشنبه Otzelberger گفت Shibel می دهد شورشیان یک نگاه متفاوت نسبت به Diong که دارای سنتی مجموعه ای از مهارت های.

“او واقعا در حال توسعه” Otzelberger گفت. “او یک مایع بیشتر رویکرد در محیط که در آن او می تواند دریبل handoff او می تواند با ضربت بزمین کوبیدن عکس, او می تواند حرکت بسکتبال. او شده است برای ما خوب حمله تخته نگه داشته و برخی از اموال زنده, پس از آن یک سلاح برای ما که در آن او شده است قادر به کشش دفاع کمی بیشتر در زمانی که او در آن وجود دارد.”

Shibel با ارزش ترین توهین آمیز ویژگی است که خارج خود را لمس کنید. هر چند او تیراندازی فقط 30.4 درصد از 3 نقطه محدوده در فصل 6-پا-9 به جلو متصل در یک 38.5 درصد کلیپ در غرب کوه بازی. که باعث می شود او UNLV دقیق ترین راه دور تیرانداز در کنفرانس.

بهترین عملکرد آمد در برابر Fresno State on Feb. 8 زمانی که او 19 دقیقه به ثمر رساند و 13 امتیاز در یک بازی Rebels برنده 68-67. Shibel کامل بود در روز تیر اندازی 4-از-4 از میدان 2-از-2 از خط پرتاب آزاد و 3 از 3 از فراتر از arc.

اوکراین بومی گفت: او متعهد به تیراندازی زمانی که مخالفان او را ترک باز است.

“من اعتماد به نفس” Shibel گفت. “بچه ها به من ایمان آنها همیشه می خواهید به من شلیک کنید. مربی معتقد است که در من. آن را می دهد به من خیلی اعتماد به نفس. توانایی به فضای كف آن کمک می کند تا بچه ها مثل Amauri و برایس دریافت سراشیبی.”

زمانی که Shibel است که در مرکز احاطه شده توسط سپاه پاسداران توانایی های خود را به مرحله فراتر از قوس و کشیدن یک مدافع با او کلیدی است برای باز کردن خطوط رانندگی.

همیلتون چشم گسترده ای هنگامی که او می بیند تیم مقابل بزرگترین مدافع تخلیه رنگ به منظور اقامت نزدیک به Shibel در محیط.

“این فقط به ما می دهد گزینه های بیشتر” همیلتون گفت. “دفاع است که احتمالا هنوز هم به در بسته به اما است که به ما می دهد گزینه های بیشتر زمانی که طبقه spaced است. دفاع به احترام او به دلیل یک تیرانداز خوب تا زمانی که او میآید دفاع او را احترام می گذارد و طبقه بسیار باز برای ما به رانندگی کنید.”

با توجه به در جریان بازی Shibel ممکن است یک تن از زمان بازی برابر ایالتی کلرادو در روز سه شنبه به عنوان قوچ مرکز نیکو Carvacho اندازه کامل محوری که احتمالا نیاز به UNLV برای مقابله با Diong. اما وجود دارد مطمئن می شود دیگر ترکیب هیرو — شاید حتی در مهم ترین بازی های سال — که در آن Shibel خواهد بود به نام بر لنگر یک صف.

بیش از 26 بازی فصل UNLV استفاده Shibel به عنوان مرکز در چهار گارد ترکیب تیم برای 24 دقیقه و 27 ثانیه و نتایج خوب بودند: شورشیان outscored مخالفان در آن زمان 46-37. اضافه کردن خود را از 17 دقیقه در برابر مکزیک و آن را به نظر می رسد مانند Shibel است قادر به نگه داشتن شورشیان رقابتی زمانی که آنها کوچک است.

Shibel پنجم-سال ارشد که از انتقال ایالتی آریزونا در offseason است به طور متوسط 2.8 امتیاز و 2.6 ریباند در 11.9 دقیقه در هر بازی.

هر چند ممکن است بیشتر قابل توجه زمان بازی در آینده ای نزدیک Shibel نگه داشتن همان طرز فکر از ابتدای فصل زمانی که او آغاز شده توسط چیدن DNPs در سه بازی اول.

“من آن نگاه نکنید به عنوان یک تغییر بزرگ” Shibel گفت. “مربی به من می گوید به انجام چیزی و من بهترین من برای کمک به تیم است.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im