ویروس محدودیت های سفت و اخلال در زندگی روزمره عبادت

توسط جوزف ویلسون و GEIR MOULSON

بارسلونا اسپانیا (AP) — جدید محدودیت های مسافرتی و مرز تعطیلی چندمین بار در سراسر اروپا و فراتر از آن روز شنبه به عنوان زندگی روزمره به طور فزاینده ای به زمین را متوقف کند و به سعی کنید به نگه داشتن مردم از هم جدا و آهسته گسترش coronavirus. آمریکایی ها در بازگشت به خانه با آن مواجه هرج و مرج در فرودگاه ها به عنوان ضعف مرز عوامل سعی در صفحه ورود مسافران است.

اسپانیا از خواب بیدار شد به اولین روز از سراسر کشور شده است. در فیلیپین, سربازان و پلیس مهر و موم کردن پرجمعیت پایتخت مانیل از بسیاری از مسافران داخلی ، snarling ترافیک برای چک کردن مسافران برای تب. صدراعظم اتریش Sebastian Kurz اعلام کرد قصد دارد به منظور محدود کردن جنبش در سراسر کشور در مدت کوتاهی پس از تیرول استان به دنبال ایتالیا و اسپانیا در محرومیت مردم از ترک خانه های خود را جز برای کارهای ضروری و یا کار می کنند.

با عفونت های جدید رو به کاهش و در آسیا و اروپا تبدیل شده اصلی خط مقدم مبارزه با COVID-19. این ویروس نیز آلوده کرده است 156,000 نفر کشته و بیش از 5,800 اما تقریبا 74,000 مردم در حال حاضر از بهبود آن است.

مردم باید بیرون بروید “تنها به تنهایی و یا با افرادی که زندگی می کنند در آپارتمان خود گفت:” Kurz که کشور دارای 800 عفونت.

کسانی که نظرات تکرار شد امریکا یکی از برترین کارشناسان بیماری های عفونی.

“من فکر می کنم آمریکایی ها باید آماده شود که آنها در حال رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام’, Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.’

مسافران بازگشت به آمریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل گسترده منع مردم از ورود از اروپا مواجه ساعت-انتظار طولانی مورد نیاز برای پزشکی نمایش. ویدئوها و عکس ها در رسانه های اجتماعی نشان داد که بسته بندی شده, ورود به سالن ها و خطوط پیچ در پیچ.

جمعیت وادار فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر به صدای جیر جیر با عصبانیت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس و خواستار آن است که آنها اقدام به نشانی جمعیت.

“این غیر قابل قبول است معکوس و دقیقا مخالف آنچه ما باید انجام دهید برای جلوگیری از #COVID19,” ایلینوی بهداشت ، Tammy Duckworth توییتی.

ایالات متحده دیده می شود 61 کشته و بیش از 2900 عفونت. در سخت ضربه امور خارجه واشنگتن, مقامات گفت: بیماری فشار عرضه دنده محافظ در دسترس ارائه دهندگان خدمات پزشکی با وجود محموله از دولت فدرال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس خود را پزشک گفت.

ایتالیا بدترین آمار کشور اروپایی با بیش از 21,000 عفونت و 1400 مرگ سخت تر آن تقریبا هفته ای مستند و حتی بیشتر. وزارت حمل و نقل ممنوع مسافران از کشتی به جزیره ساردینیا و متوقف شبانه با قطار سفر, که در شمال تا به حال مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به خانه و خانواده در جنوب. بیمارستان ها غرق شد با بیمار است.

“این یک موج است. این یک سونامی,” دکتر گفت: Roberto Rona مسئول مراقبت های ویژه در مونتزا بیمارستان.

اسپانیا پیوست ایتالیا در مستند پس از آنکه دولت اعلام کرد یک هفته دو حالت اضطراری.

“از ما وارد یک مرحله جدید گفت:” نخست وزیر پدرو سانچز که دارای آزمایش مثبت است. “ما نمی خواهد درنگ در انجام آنچه ما نیاز داریم باید به ضرب و شتم ویروس. ما در حال قرار دادن بهداشت و درمان برای اولین بار.”

در بارسلونا افرادی که جرأت را در خیابان های آرام برای خرید نان در یک نانوایی تشکیل صف های طولانی با یک متر (حدود سه فوت) بين هر فرد برای کاهش خطر سرایت. پلیس گشت پارک و گفت: افرادی که نمی شد در نظر گرفتن سگ خود را در یک پیاده روی سریع به خانه بروم. لاس Ramblas تفرجگاه قلب شهر و توریستی آهنربا بود به طرز مرموزی خالی است.

وضعیت اضطراری “لازم است برای متحد کردن تلاش های ما بنابراین ما می توانیم همه در همان جهت” شهردار ادا Colau گفت. “اگر ما در نشان دادن همبستگی و فکر می کنم در مورد یکی دیگر از ما می توانید از طریق این.”

در حال حاضر تعدادی از موارد است که هنوز هم رو به افزایش شدت. اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: کشور ثبت کرده است 288 مرگ و میر ناشی از 136 روز شنبه. تعدادی از عفونت های رز به 7,753 از 5,700.

نزدیک مراکش به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی. ترکیه در عین حال در کنار قرنطینه تخت برای بیش از 10000 نفر از بازگشت از زیارت به اسلام مقدس در عربستان سعودی است.

در چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر کسانی که پس از رسیدن در خارج از کشور پرواز بودند روت به تبدیل مرکز نمایشگاه اولیه برای چک قبل از اینکه رفت به خانه های خود و یا دیگر مکان قرنطینه.

چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی و اسپانیا جهان ترین عفونت. برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

حتی به عنوان زندگی اجتماعی تا حد زیادی متوقف — پایتخت آلمان برلین بسته شد, کافه سینما و دیگر امکانات شنبه شب — برخی از تلاش در نگه داشتن زندگی عمومی همچنان ادامه داشت.

فرانسه که 4,500 عفونت و 91 و میر رفتم جلو یکشنبه با سراسر کشور انتخابات برای انتخاب شهرداران و سایر رهبران محلی با وجود سرکوب تجمعات. دولت دستور داد بی سابقه اقدامات بهداشتی در مراکز رای دهی که در آن سازمان تا به حال به نگه داشتن یک 1 متر (سه پا) شکاف بین مردم و ارائه صابون و یا عصاره آبی-الکلی ژل ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای رای گیری ماشین آلات. رای دهندگان گفته شد را به خود قلم.

در کشور همسایه آلمان که تا به حال گزارش شده نزدیک به 3,800 موارد و هشت مرگ و میر در سراسر کشور ایالت بایرن نیز رفت جلوتر با انتخابات شهرداری ها. مقامات محلی گفت: بیشتر مردم ظ پستی برگه های رای از پنج سال قبل و انتخابات کارگران عینک محافظ و دستکش.

برای دومین جمعه متوالی فرانسیس به او تحویل داده noon سخنان و برکت از داخل پاپ کتابخانه به جای از یک پنجره مشرف به میدان سنت پیتر. وی با تمجید از مردم که ممکن است خطر سرایت به کمک به فقرا و بی خانمان.

واتیکان گفت: تمام هفته دفاع مقدس مراسم با شروع از یکشنبه نخل در مارس 5. آن گفت که تا آوریل 12, زمانی که یکشنبه عید پاک را جشن گرفتند در این سال تمام به طور کلی مخاطبان در روز چهارشنبه و فرانسیس’ جمعه نماز ظهر را جاری می شود توسط واتیکان.

در میان محبوب هفته دفاع مقدس مراسم راه صلیب روز جمعه مشعل در صفوف منظم در رم کولوسئوم. هفته مقدس خدمات معمولا در قرعه کشی ده ها هزار نفر از مردم به رم اما با ایتالیا در کانون COVID-19 شیوع گردشگری از بین رفت.

بریتانیا که گرفته شده یک رویکرد متفاوت نیست و در عین حال محدود به فعالیت های روزمره گفت که قصد دارد به مجموعه ای از اورژانس قدرت این هفته از جمله به طور بالقوه نیاز به مردم بیش از 70 به خود منزوی تا چهار ماه و ممنوعیت تجمع جرم.

“ما را به انجام کار درست در زمان مناسب” وزیر بهداشت مت, Hancock, بی بی سی گفت. “ما منتشر خواهد شد این لایحه در هفته آینده.”

در خاورمیانه مسلمان مقامات اعلام کرد که بیت المقدس مسجد الاقصی, اسلام, را, سوم, مقدس, سایت خواهد بود بسته به طور نامحدود به دلیل نگرانی در مورد شیوع, با نماز, در ادامه به دستگیری وسیع گردشگاه خارج است.

دالیا Samhouri منطقه ای رسمی با سازمان بهداشت جهانی گفت: ایران و مصر دو از پرجمعیت ترین کشورها در خاورمیانه شد و به احتمال زیاد گزارش دهی موارد به دلیل آلوده مردم هنوز هم می تواند نشان می دهد هیچ نشانه قابل رویت. ایران می گوید که حدود 14000 ویروس موارد و 724, مرگ و میر, در حالی که مصر گزارش کرده است 110 موارد از جمله مرگ و میر.

“ما به راحتی می توانید می گویند که در حال حاضر ارقام کوچک شماری از ارقام واقعی,” او گفت:.

و فقط در سراسر رودخانه هادسون از شهر نیویورک و نیوجرسی شهر هابوکن که دارای یک خیابان اصلی به انتظارنشسته بودند با کافه ها و رستوران ها تحمیل 10 p. m.-5 صبح مقررات منع رفت و آمد.

___

Moulson گزارش از برلین. آسوشیتد پرس نویسندگان فرانسیس D’Emilio در رم, Iain سالیوان در مادرید سیلوی Corbet در پاریس Yanan وانگ در پکن اندرو تیلور در واشنگتن و جیم گومز در مانیل کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de