ویروس پاسخ شده است افتضاح

Category: لاس واگاس No comments

در مارس 16 نامه “بود افتخار ما پاسخ” نویسنده می گوید که قوه مجریه به حال یک “برجسته پاسخ به” کروناویروس.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اعتبار با دروغ گفتن به مردم آمریکا بیش از 16,500 بار پس — که یکی از آنها در ابتدای شیوع کروناویروس زمانی که او گفت: این بیماری در اینجا خواهد بود و امروز و فردا رفته.

برجسته پاسخ ؟ آن را در آوریل سال 2018 که برگ برنده ما خیلی بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس با انحلال کاخ سفید شورای امنیت اداره بهداشت جهانی امنیت و Biodefense توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما پس از شیوع بیماری ابولا. که همان ماه تهمت اخراج میهن خود مشاور امنیت تام Bossert پس از Bossert به نام جامع biodefense در برابر بیماری های همه گیر و حملات بیولوژیکی.

اولیه ولرم مقدار تست برای کروناویروس نبود برجسته پاسخ. چند هفته پس از اولین جامعه انتقال این ویروس در ایالات متحده مورد آزمایش قرار 16000 نفر در این دوره از یک هفته. در مقایسه با کره جنوبی در یک هفته تست شده 66,000.

ایلین Kamarch یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز به حال یک نظر متفاوت در مورد تهمت پاسخ به کوروناویروس. او گفت: “او یک ادم سفیه و احمق او را به کار گرفته و آن را به طرز وحشیانه ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>