ویروس دهید متحده و مکزیک برای محدود کردن مرز سفر

Category: توین سیتی No comments

توسط بن روباه و الیوت SPAGAT

واشنگتن (AP) — مکزیک و آمریکا جمعه اعلام کرد که آنها را منع همه “غیر ضروری” سفر خود را در سراسر مرز مشترک به عنوان بخشی از تلاش ها برای کنترل گسترش coronavirus.

هر دو کشور کانادا و همچنین توافق کردند بلافاصله به نوبه خود هر کسی در تلاش برای غیر قانونی عبور از مرز با مقامات ایالات متحده گفت که بدون کنترل ورود مردم از سراسر جهان به شمار یک خطر بالقوه به دلیل گسترش ویروس.

“اقدامات ما در حال گرفتن با ما در آمریکای شمالی شرکای خواهد شد صرفه جویی در زندگی های بی شماری” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اعلام این اقدامات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت و مکزیک, خارجه Marcelo Ebrard برشمرد محدودیت های مشابه به کسانی که در محل قرار داده در اوایل این هفته همراه آمریکا و مرز کانادا. این ممنوعیت را اعمال می شود به افرادی که صلیب برای گردشگری یا تفریح و سرگرمی و فعالیت های دیگر تلقی می شود “غیر ضروری است.”

“هر کس دیگری انتظار نمی رود به هر گونه مشکلات” Ebrard به خبرنگاران گفت: در مکزیکو سیتی. “ما در حال صحبت کردن در مورد بسته شدن آن است.”

این ممنوعیت که طول می کشد اثر در 11:59 بعد از ظهر جمعه را شامل نمی شود ترافیک تجاری و در محل باقی می ماند تا زمانی که مورد نیاز دولت مایک Pompeo گفت.

بدون در نظر گرفتن ترافیک تجاری از ممنوعیت دو دولت قابل ملاحظه ای نرم اثرات اقتصادی. همچنین کمتر از آمریکایی ها به سمت جنوب به دلیل یک ایالت اقامت در خانه سفارش در کالیفرنیا و وزارت خارجه هشدار مشاوره آمریکایی ها به سفر خارج از کشور.

هنوز محدودیت های عمده توسعه همراه ترین در جهان به شدت عبور از مرز. مکزیکی خریداران نیروی حیاتی برای کوچکتر ایالات متحده شهرهای مرزی و مشترک برای مردم در هر دو کشور برای عبور غالبا به دیدار خانواده و دوستان است.

عنوان خبر ممنوعیت گسترش افرادی مانند 68-year-old El Paso ساکن سیلویا Shadden با عجله به صلیب حتی اگر او دلیل می تواند با تعریف ضروری است. راه رفتن با چوب زیر بغل او در بازگشت از یک هفتگی ویتامین تزریق از یک پزشک در مکزیک, Ciudad Juarez که هزینه های کسری از آنچه در آن می کند در آمریکا

“من رفتم به سیوداد خوارس به دکتر مراجعه کنید و من تزریق” Shadden که دچار کمبود ویتامین است که باعث آتروفی عضلانی گفت: به عنوان او در بازگشت از مرز ایالات متحده پاسگاه.

اقدام آمریکا وزیر امنیت داخلی چاد گرگ خبرنگاران در کاخ سفید که محدودیت بودند با هدف از بین بردن غیر ضروری سفر که در سراسر مرز.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که محموله ادامه تجارت ادامه مراقبت از سلامت کارگران همچنان قادر به گذشتن از آن مرز” گرگ گفت. “اما گردشگری, برخی از فعالیت های تفریحی و چیزهای دیگر نیاز به توقف در طول این بحران است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مرز محدودیت ها و طرح بلافاصله پس از بازگشت هر کسی بازداشت در حالی که به طور غیرقانونی عبور در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس در بازداشتگاه به عنوان به خوبی به عنوان یک “جرم جهانی مهاجرت است که به شدت نایاب منابع مراقبت های بهداشتی مورد نیاز برای مردم ما است.”

اندازه گیری به سرعت به نوبه خود بازگشت مهاجران را شامل آن دسته از عبور غیر قانونی به ایالات متحده و همچنین به کانادا که در آن برخی از مردم و فرار آمریکا اجرای تلاش.

Ebrard در واکنش به گزارش هایی که ایالات متحده برنامه ریزی شده به مردم را از جاهای دیگر به کشور خود از جمله پناهجویان گفت: مکزیک را قبول بازگشت مهاجران از کشور خود و مرکزی امریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که ایالات متحده ارسال خواهد غیر مکزیکی “بازگشت به کشورهای خود به مکزیک است.”

گرگ نیز گفت: ایالات متحده ارسال خواهد مردم را به خودشان بود اما همچنین “کار با مکزیک برای ارسال اضافی جمعیت به عقب نیز وجود دارد.” وزارت امنیت داخلی به آدرس نیست این تناقض آشکار.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی مقامات می گویند یک لیست طولانی از “ضروری” کارگران خواهد بود بی ریا و از شغل خود از جمله کارگران مزرعه, رستوران و فروشگاه مواد غذایی کارکنان و رانندگان اتوبوس. مکزیک آماده می شد محدودیت های مشابه در بازدید از ایالات متحده است.

نگه داشتن جریان تجارت به عنوان ایالات متحده و کانادا نیز موافقت به انجام حاوی آسیب های اقتصادی. مکزیک و ایالات متحده بزرگترین شریک تجاری فقط جلوتر از کانادا. حساب های ایالات متحده در حدود 75 درصد از مکزیک-صادرات از جمله خودرو کامپیوتر و دستگاه های پزشکی.

حتی با این استثنا آن را ضربه ای بزرگ به مرز اقتصاد. به طور متوسط 40,000 اتومبیل وارد ایالات متحده روزانه از تیخوانا, مکزیک, در کشور شلوغ عبور در سن دیگو است که از تقاطع دوم که منتقل 19000 خودرو در روز است. حدود 30000 اتومبیل وارد ال پاسو روزانه از سیوداد خوارز, مکزیک.

وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه با صدور یک سفر جدید هشدار اصرار آمریکایی ها برای رفتن به خارج از کشور تحت هر شرایطی و برای بازگشت به صفحه اصلی اگر آنها در حال حاضر در خارج از کشور مگر اینکه آنها قصد دارند در خارج از کشور باقی می ماند. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت 40 میلیون نفر به ماندن در خانه محدود کردن حرکات غیر ضروری.

“مردم در حال عبور به هر حال” گفت: آبیلا است که در سن دیگو منطقه ای اتاق بازرگانی و معاون رئیس جمهور به صورت بین المللی در امور کسب و کار. “این است که کار درست را انجام دهید. اگر شما لازم نیست که برای عبور نیست.”

___

Spagat گزارش از سن دیگو. آسوشیتد پرس نویسندگان ماریا Verza در شهر مکزیک; سرو Attanasio در ال پاسو تگزاس; و جیل Colvin در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>