ویروس ترس نزدیک برخی از نوادا دادگاه هیچ کس جولای 4 آتش بازی نشان می دهد

Nevada Legislature

کریس Kudialis

نوادا در ساختمان دادگاه عالی است تصویر در جمعه 2 ژوئن 2017.

رنو — بزرگترین چهارم جولای جشن در ساحل شمالی دریاچه تاهو لغو شده است, دولت, دیوان عالی کشور است ممنوعیت بازدید کنندگان و دادگاه در حال بسته شدن به مدت دو هفته در یک روستایی جنوب نوادا شهرستان پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus.

شهر اینکلین ویلیج در نوادا در کنار دریاچه کوهستانی است که سابقه حضور در کالیفرنیا — نوادا خط تعیین می شود آن را بیش از حد خطرناک برای حرکت رو به جلو با فروشنده قرارداد که نیاز به امضا می شود در این زمان به صورت سالانه آتش بازی و فعالیت های دیگر.

“من نمی بینم یک سناریو که در آن ما می توانید ببینید 8,000 مردم در ساحل” ایندرا Winquest موقت, مدیر محلی بهبود عمومی منطقه گفت: Tahoe Daily Tribune.

سازمان از PGA Tour Barracuda قهرمانی است که در حال حرکت از رنو به تاهو منطقه در تابستان امسال برای اولین بار در 20 سال گذشته اعلام کرد در هفته گذشته چهار روز مسابقات برنامه ریزی شده برای چهارم جولای آخر هفته خواهد بود به تعویق افتاد. آن را در حال حاضر مجموعه ای برای ماه ژوئیه 30-Aug. 2 در Truckee, کالیفرنیا.

در انتهای جنوبی تاهو چهارم جولای جشن هنوز هم برنامه ریزی شده. دهها هزار نفر از مردم به طور معمول جمع آوری در جنوب دریاچه تاهو در کالیفرنیا و هتل-کازینو در کشور همسایه Stateline شده اند که پس از توقیف نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak شامل آنها را در بسته های غیر ضروری کسب و کار در سطح ایالت در ماه گذشته.

دادگاه عالی ایالت روز دوشنبه خود را بسته courthouses در شهرستان کرسن سیتی و لاس وگاس به بازدید کنندگان افرادی که در سفر خارج از ایالات متحده در طول دو هفته گذشته و هر کسی که مبتلا یا در معرض کسی با COVID-19.

مرتبط با سفارش توسط رئیس دادگستری Kristina Pickering گفت: دیوان عالی کشور و دادگاه تجدید نظر برگزار خواهد شد بحث تلفنی و ویدئو کنفرانس با اقدامات بصورت زنده در دادگاه سایت.

در شهر روستایی از, Pahrump, در دادگاه بسته خواهد شد برای حداقل دو هفته به طوری که آنها می تواند مقادیر پس از یک کارمند آزمایش مثبت و دیگر کارگران در معرض ویروس. در دادگاه سفارشات دوشنبه قضات ممنوع فرد در جلسات و جنایی و مدنی محاکمه به مدت حداقل 14 روز.

پهرومپ عدالت قضات دادگاه ادامه خواهد داد به انجام اولیه ظاهر وثیقه جلسات و arraignments با بازداشت شدگان و وکلای ظاهر می شود تنها از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس. برنامه های کاربردی برای دستورات حفاظتی را می توان ساخته شده توسط اینترنت و یا در نای شهرستان کلانتر دفتر. دولت دادگاه بسته خواهد شد حداقل از طریق 30 آوریل و دیوان عدالت تنظیم مارس 4 بازگشایی تاریخ.

شهرستان مقامات گزارش داده اند که حداقل 23 مورد از COVID-19 در پهرومپ یک جامعه از حدود 40 ، 000 نفر و شش مورد در بخش دیگر از آلاینده نای شهرستان است. هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: بیش از 3,800 مردم باید آزمایش مثبت برای ویروس ایالت با 158 مرگ و میر. بیش از 32000 نفر آزمایش شده است.

اکثر افراد مبتلا به این ویروس را تجربه علائمی مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود می تواند در صورت بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

همچنین دوشنبه:

— رهبران جمهوری خواه در مجلس ایالتی به نام Sisolak برای پیوستن به یک West Coast پیمان که شامل کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن برای همکاری در برنامه های اقتصادی برای خروج از این بیماری همه گیر. “زمان در حال حاضر به شروع روند بازگشایی نوادا” مجمع حزبی جمهوریخواه در بیانیه ای گفت ایمیل به حامیان و پست شده در رسانه های اجتماعی. این خواست فرماندار برای پیوستن به یک طرح منطقهای برای تغییر نوادا تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات مطابق با توصیه های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Sisolak را رد کرده است یک اتحاد منطقه ای گفت که او در نظر دارد تا با تکیه بر مشاوره نوادا کارشناسان پزشکی به نمودار یک مسیر رو به جلو است.

— Washoe شهرستان های بهداشتی منطقه افسر کوین در رنو گفت: او فرستاده توصیه به Sisolak در جمعه اصرار او مختلفه به عنوان الزامات دستورالعمل او صادر شده قبل از آن برای فروشگاه های مواد غذایی از جمله حصول اطمینان از تمام کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی و ارسال علائم ترغیب خریداران به پوشیدن پارچه صورت پوشش. دیک گفت: رهبران محلی اتاق بازرگانی باید ذکر شده در فروشگاه های مواد غذایی میان خود رئیس و نگرانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de