ویروس ترس بستن فرانسه, موزه لوور,

پاریس — گسترش coronavirus اپیدمی تعطیل فرانسه موزه لوور در روز یکشنبه با کارگران که گارد خود گنجینه ای از آثار ترس از آلوده شدن توسط موزه جریان از بازدید کنندگان از سراسر جهان است.

“ما بسیار نگران هستند چرا که ما بازدید کنندگان از همه جا” گفت: آندره Sacristin یک لوور کارمند و نماینده اتحادیه برای خود کارکنان.

“خطر بسیار, بسیار, بسیار عالی,” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی. در حالی که وجود دارد هیچ شناخته شده عفونت ویروس در میان موزه 2,300 کارگران “این تنها یک سوال از زمان” او گفت:.

بیانیه ای کوتاه از موزه لوور گفت: جلسه هیات مورد ویروس پيشگيري را متوقف موزه از باز کردن به عنوان برنامه ریزی شده صبح روز یکشنبه. می شود بازدید کنندگان هنوز هم در حال انتظار برای دریافت در داخل در بعد از ظهر یکشنبه.

خاموش به دنبال تصمیم دولت روز شنبه به ممنوعیت داخل سالن اجتماعات بیش از 5000 نفر است.

Sacristin گفت که اندازه گیری های جدید موجب تشدید ترس از موزه لوور کارگران است که آنها ممکن است در معرض خطر آلودگی به این دلیل که موزه استقبال دهها هزار نفر از بازدید کنندگان هر روز. همچنین نگرانی در کارکنان است که موزه کارگران از شمال ایتالیا در حال حاضر بازدید از موزه لوور. آنها آمده اند به جمع آوری آثار لئوناردو داوینچی است که قرض داده برای یک نمایشگاه بزرگ است.

یک جلسه در مورد ویروس پیشگیری است که برای برنامه ریزی روز شنبه بین نمایندگان اتحادیه و مدیریت موزه گفت: Sacristin که خواهد شد در نظر گرفتن بخشی.

او گفت: موزه بازدید کنندگان باید در معرض چک های بهداشتی برای محافظت از کارکنان و اگر موارد coronavirus آلودگی را تایید کرد “و سپس به موزه باید بسته شود.”

کارگران خواسته اند برای ماسک برای توزیع شود اما تا کنون داده شده است تنها یک الکل بر اساس راه حل برای ضد عفونی کردن دست خود را, او گفت:.

“که نیست لطفا با ما در همه,” او گفت:.

لوور کارگران اول خود برگزار شد جلسه در صبح روز یکشنبه و پس از آن خواستار مذاکره با مدیریت موزه, او گفت:, و برخی از کارکنان بودند امتناع از کار به دلیل آنها از ترس آلودگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im