ویروس’ اثر بر اقتصاد جهان رشد می کند پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق

Category: لاس واگاس No comments

Yonhap via AP

Kim Hyun-تای

سربازان ارتش با پوشیدن لباس محافظ اسپری ضد عفونی کننده برای جلوگیری از گسترش جدید کروناویروس در Dongdaegu ایستگاه قطار در دائگو کره جنوبی روز شنبه, فوریه. 29, 2020.

توکیو — coronavirus شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد جهان رشد بیشتر نگران کننده در روز شنبه حتی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد انتقاد از خود و پاسخ به تهدید به عنوان یک “جعل” پخته سیاسی خود را دشمنان.

چین تولید فرو در فوریه و حتی گسترده تر از حاشیه رود پس از تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس تعطیل بسیاری از نقاط جهان به دومین اقتصاد رسمی نظرسنجی نشان داد.

بررسی آینده به بازارهای جهانی سهام سقوط به شدت در ترس است که این ویروس گسترش در خارج از کشور می افزاید: برای نصب شواهد گسترده هزینه های این بیماری است که ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر و تاثیر اقتصادی آن در سراسر جهان است.

ماهانه شاخص مدیران خرید صادر شده توسط چینی ها سازمان آمار و صنعت گروه کاهش یافت و به 35.7 از ژانویه 50 در یک مقیاس 100 نقطه که در آن تعداد زیر 50 نشان می دهد فعالیت های پیمانکاری.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اعلام کرد که 270 میلیارد ین ($2.5 میلیارد دلار) اضطراری بسته اقتصادی برای کمک به مبارزه با این ویروس به عنوان او به دنبال عمومی را برای حمایت از دولت خود را مبارزه با شیوع. آبه گفت: در یک کنفرانس خبری که ژاپن در مقطع بحرانی برای تعیین اینکه آیا این کشور می تواند در حفظ و شیوع بیماری تحت کنترل جلوتر از توکیو بازی های المپیک تابستانی.

آبه که اعلام این هفته از یک برنامه به تمام مدارس برای بیش از یک ماه از طریق پایان از سال تحصیلی موجب انتقاد عمومی گفت: اورژانس بسته شامل حمایت مالی برای پدر و مادر و کارفرمایان خود را تحت تاثیر تعطیلی مدارس.

“رک و پوست کنده صحبت کردن در این نبرد نمی توان به دست آورد تنها با تلاش های دولت” آبه روز شنبه گفت. “ما نمی توانیم این کار را بدون درک و همکاری هر یک از شما از جمله موسسات پزشکی و خانواده ها و شرکت ها و دولت های محلی است.”

ایران در حال آماده سازی برای امکان “دهها هزار نفر” از مردم گرفتن تست شده برای این ویروس به عنوان تعدادی از تأييد موارد مشخصی دوباره شنبه یک مقام رسمی گفت: تأکید ترس هر دو در خانه و خارج از کشور بیش از شیوع این بیماری در جمهوری اسلامی است.

ویروس و COVID-19 بیماری باعث کشته شدن 43 نفر از 593 موارد تایید شده در ایران, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت. جدید تلفات نشان دهنده یک پرش از 205 موارد — 150 درصد افزایش از 388 گزارش روز قبل از.

در اوایل روز شنبه, بحرین, تهدید به پیگرد قانونی در برابر مسافرانی که از ایران و تا به حال تست شده برای این ویروس و همچنین منع تجمعات عمومی به مدت دو هفته.

عربستان سعودی گفت: این امر بار شهروندان از شورای همکاری خلیج فارس از, اسلام, مقدس ترین سایت در مکه و مدینه بیش از نگرانی درباره ویروس ” گسترش یافته است. شورای همکاری خلیج فارس است که شش کشور از جمله بحرین کویت عمان قطر عربستان سعودی و امارات متحده عربی.

در روز پنج شنبه عربستان سعودی بسته عتبات برای زائران خارجی بیش از coronavirus اخلال در سفر برای هزاران نفر از مسلمانان در حال حاضر رهبری به پادشاهی و به طور بالقوه مؤثر بر قصد دارد بعد از این سال برای میلیون ها نفر بیشتر جلوتر از روزه ماه رمضان و مراسم حج.

با وجود نگرانی در مورد شیوع گسترده تر در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از اقدامات انجام شده و شدت انتقاد کرد جمعه در حزب دموکرات است که سوال خود را از دست زدن به تهدید خود را فراخوانی نقد جدید “جعل” در نظر گرفته شده برای تضعیف رهبری خود را.

مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت می کنند, مقامات بهداشت تایید یک مورد دوم از کروناویروس در آمریکا در یک فرد که نمی سفر بین المللی و یا تماس نزدیک با هر کسی که تا به حال ویروس.

فهرست کشورهای لمس توسط ویروس به صعود نزدیک به 60. بیش از 85000 نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند این ویروس با مرگ و میر شکوه از 2900.

حتی در جدا تحریم-آمار کره شمالی ” کیم جونگ سازمان ملل متحد به نام برای قوی تر anti-virus تلاش برای محافظت در برابر COVID-19 گفت: وجود خواهد داشت “عواقب جدی” اگر این بیماری به کشور است.

چین شاهد یک رکود در عفونت های جدید و در صبح روز شنبه گزارش 427 موارد جدید طی 24 ساعت همراه با 47 اضافی مرگ و میر. این شهرستان در کانون شیوع ووهان اختصاص بخش عمده ای از هر دو. حزب حاکم در تلاش برای بازگرداندن عمومی و کسب و کار, اعتماد به نفس و جلوگیری از عمیق تر شدن رکود اقتصادی و به لحاظ سیاسی خطرناک زیان کار پس از دو هفته وقفه به دلیل شیوع ویروسی.

کره جنوبی دوم سخت ترین ضربه های کشور گزارش شده 813 موارد جدید در روز شنبه — بالاترین روزانه پرش پس از تایید آن بیمار برای اولین بار در اواخر ماه ژانویه و افزایش آن در مجموع به 3,150.

خیابان های متروک در شهر ساپورو در ژاپن شمالی اصلی جزیره هوکایدو که در آن یک وضعیت اضطراری صادر شد تا اواسط ماه مارس. هفتاد موارد — بزرگترین از یک استان در ژاپن — تشخیص داده شده اند در این جزیره ریاست.

اسقف اعظم پاریس خواسته همه از فرانسه در پایتخت کشیش اهل محله به تغییر راه آنها اداره و همدلی برای مقابله با گسترش coronavirus.

اسقف میشل Aupetit دستور داده است که کشیش دیگر مراسم مذهبی نان در دهان از نمازگزاران جشن همدلی و جای جای آن را در دست خود. او همچنین خواسته است که نمازگزاران و نه نوشیدن شراب به طور مستقیم از یک مشترک جام و مراسم مذهبی به جای نان بود آغشته به شراب.

اسقف دستورالعمل ذکر شده بود در بیانیه ای که روز شنبه از پاریس اسقف نشین. آن گفت: پاریس کشیش آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه پس از بازگشت از ایتالیا.

رئیس سازمان بهداشت جهانی روز جمعه اعلام کرد که خطر ابتلا به این ویروس گسترش در سراسر جهان بود “بسیار بالا” در حالی که U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: “پنجره فرصت” برای حاوی ویروس بود باریک.

بازارهای سهام در سراسر جهان سقوط دوباره جمعه است. در وال استریت داو جونز شاخص در زمان حال یکی دیگر از ضربه بسته شدن نزدیک به 360 امتیاز. این شاخص کاهش یافته است بیش از 14 ٪ از بالا اخیر ساخت این بازار بدترین هفته از سال 2008.

در آسیا توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن اعلام کرد که آنها را خواهد دید و حوادث است که انتظار می رود برای جذب ده ها هزار نفر از مردم خاموش نامیده می شدند از جمله یک سری کنسرت توسط K-pop گروه BTS.

ورود توریست در تایلند در حال پایین 50 درصد در مقایسه با یک سال پیش و در ایتالیا — که به گزارش 888 موارد بیشتر از هر کشور در خارج از آسیا — رزرو هتل در حال سقوط و برتر جوزپه کونته مطرح شبح رکود اقتصادی.

با فرض وجود دارد بسیاری از موارد با هیچ و یا بسیار خفیف علائم رای “ممکن است بطور قابل توجهی کمتر از 1%” آمریکا مقامات بهداشت نوشت: در یک تحریریه در مجله. است که می تواند این ویروس بیشتر شبیه شدید آنفلوآنزای فصلی از یک بیماری شبیه به آن ژنتیکی عموزاده سارس, سندرم حاد تنفسی شدید و یا MERS Middle East respiratory syndrome.

با توجه به سهولت از گسترش این ویروس می تواند به دست آوردن footholds در سراسر جهان و بسیاری می میرند.

اقتصاد اروپا در حال حاضر teetering در لبه رکود است. یک اندازه گیری از احساسات کسب و کار در آلمان به شدت کاهش یافت و در هفته گذشته نشان می دهد که برخی از شرکت ها می تواند به تعویق انداختن سرمایه گذاری و طرح های توسعه. چین یک بازار صادرات برای تولید کنندگان آلمانی.

اقتصاددانان پیش بینی رشد جهانی را لغزش به 2.4 درصد در سال جاری کمترین پس از رکود بزرگ در سال 2009 و قبل از آن انتظارات و نزدیک به 3 درصد است. برای ایالات متحده تخمین می زند در حال سقوط به پایین به عنوان 1.7 درصد رشد در این سال از 2.3 درصد در سال 2019.

اما اگر COVID-19 می شود جهانی همه گیر اقتصاددانان انتظار دارند که این تاثیر می تواند بسیار بدتر از آن با ایالات متحده و دیگر اقتصاد جهانی در حال سقوط به رکود است.

آسوشیتد پرس نویسندگان جو مک دونالد در پکن جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی, جان لستر در پاریس Deb Riechmann و Darlene Superville در واشنگتن آدم گلر پل وایزمن کریستوفر Rugaber یوسف Pisani و ادیت M. Lederer در نیویورک Hyung-jin Kim و تانگ-Kim hyung در سئول کره جنوبی, Renata بریتو و Giada Zampano در ونیز ایتالیا, فرانسیس D’Emilio در رم و فرانک Jordans در برلین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>