ویروس مرگ و میر در نقاط, اما, انگلیسی, برتر بدتر می شود

توسط کالین طولانی جنیفر PELTZ و لری HINNANT

نیویورک (AP) — شیب تند افزایش coronavirus مرگ و میر به نظر می رسد درست کردن دوشنبه در سخت ضربه نیویورک بازتاب روند انجام در ایتالیا و اسپانیا در حالی که بحران تشدید نگران کننده در بریتانیا که در آن نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های پس از خود بیماری بدتر شده است.

Johnson, 55, آگاه بود و بلافاصله نیاز به قرار دادن در یک دیدار کرد. نخست وزیر است که برای اولین بار در جهان شناخته شده رئیس دولت به سقوط بیمار با این ویروس.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او پرسید “شرکت پیشرو” برای تماس با مقامات در لندن در مورد روش های درمانی است که می تواند کمک جانسون تماس آنها را پیچیده درمان شده اند که به تازگی توسعه یافته توسط unnamed شرکت.

“ما تماس همه بوریس” پزشکان و خواهیم دید که چه چیزی را به جای خود اما آنها آماده رفتن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

رئیس جمهور گفت: کاهش تلاش های در حال نشان دادن نشانه هایی از کند کردن روند گسترش ویروس. دولت توزیع میلیون ها نفر از N95 ماسک ماسک دیگر چهره سپر و لباس و دستکش و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بدون در نظر گرفتن که در آن تجهیزات بود.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که اولین نشانه های ضعف شیوع بیماری ممکن است وجود داشته باشد و یا در نزدیکی اوج خود در حالی که هشدار آن هیچ وقت برای استراحت اجتماعی محدودیت فاصله. او دستور داد مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری بسته باقی می ماند و تا پایان این ماه و دو برابر جریمه برای قانون شکن به $1,000.

“اعداد نگاه مانند آن را ممکن است تبدیل. ‘بساز آن را بیش از!’ نه. و جاهای دیگر ساخته شده اند که اشتباه” کومو گفت: به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده نزدیک 11,000 با بیش از 365,000 تایید عفونت.

ملت متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci بود با احتیاط خوش بینانه است که گسترش ممکن است کاهش و گفت که در نیویورک “آنچه که ما انجام شده است کار کرده است.”

سهام بسیج در وال استریت و در سراسر جهان در اخبار ایالات متحده و مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا. میانگین صنعتی داو جونز به دست آورده بیش از 1,600 امتیاز و یا نزدیک به 8 درصد.

شیوع بیماری در جاهای دیگر نقل مکان کرد و در جهت مخالف: فرانسه ثبت بالاترین 24 ساعته و مرگ و میر از این بیماری همه گیر شروع -833. ژاپن به عنوان یک وضعیت اضطراری برای توکیو و دیگر مناطق به دلیل افزایش عفونت در این کشور با جهان سوم بزرگترین اقتصاد و قدیمی ترین جمعیت.

در سراسر جهان بیش از 1.3 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و بیش از 74,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند قطعا بسیار بالاتر به دلیل محدود آزمایش راه های مختلف سازمان ملل تعداد کشته و عمدی underreporting توسط برخی از دولت ها است.

آخرین داده ها نشان می دهد اجتماعی فاصله به نظر می رسد به کار در برخی از کشورها و بهتر از حد انتظار است.

یکی از اصلی مدل در شیوع دانشگاه واشنگتن در حال حاضر طرح مورد 82,000 آمریکا مرگ و میر از طریق اوایل ماه اوت یا 12 درصد کمتر از آنچه قبلا پیش بینی با کمترین تعداد مرگ و میر روزانه اتفاق می افتد مارس 16. مدل متکی بر بسیار قوی تر داده ها از ایتالیا و اسپانیا و از بیمارستان.

تعداد مرده در ایالت نیویورک گذشته افزایش یافت 4,700 و مرگ و میر در شهر نیویورک بسته در 2,753 زندگی از دست رفته در مرکز تجارت جهانی در 9/11.

دولت به طور متوسط کمتر از 600 مرگ و میر روزانه برای چهار روز گذشته. هر چند وحشتناک تا حدودی ثابت روزانه بالغ دیده می شد به عنوان یک علامت مثبت است. کومو نیز گزارش داد که تعدادی از افراد جدید وارد بیمارستان های روزانه کاهش یافته است عنوان شده است که تعدادی از بیماران بدحال نیاز به هواکش.

اما سیستم مراقبت های بهداشتی است که هنوز تیره و تار است. به کمک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک بیمارستان نظامی کشتی فرستاده شده به شهر نیویورک در حال حاضر می تواند قبول COVID-19 بيمار. کومو توییتی که USNS راحتی را اضافه کنید 1,000 تخت کارکنان فدرال پرسنل ارائه “بسیار مورد نیاز امداد.”

در سطح جهانی اتریش و جمهوری چک آغاز بحث در مورد چگونه به کاهش برخی از محدودیت های شروع با بازگشایی برخی از مغازه های کوچک و مراکز باغ در هفته آینده.

مرگ و میر در انگلیس صعود کرد بیش از 400 دوشنبه در مجموع نزدیک به 5,400. پنج شنبه بود به خصوص تلخ با بیش از 600 مرگ و میر — بیش از ایتالیا ثبت شده است.

ایتالیا روز به روز تعداد جدید COVID-19 موارد غوطه ور دوباره برای کوچکترین یک روز افزایش در اوایل سه هفته. کشور ویران شده توسط ویروس نیز شاهد یک افت برای سومین مستقیم روز در بخش مراقبت های ویژه تخت های اشغال شده توسط بیماران آلوده.

برتر جوزپه کونته وعده ایتالیایی است که آنها به زودی “درو میوه از این فداکاری” در آزادی شخصی هر چند او کاهش یافته است به می گویند که این مستند خواهد بود برداشته.

ایتالیا دارای بیشترین مرگ و میر بیش از 16,500 — اما فشار در بخش های مراقبت ويژه در شمال کاسته است به طوری که آن را دیگر airlifting بیماران به سایر مناطق است.

پرستاری هماهنگ کننده ماریا Berardelli در سخت ضربه ژان بیستوسوم بیمارستان در برگامو گفت که در حالی که تعداد بیماران جدید در حال کاسته کمی کارکنان بیمارستان هنوز کشیدن طولانی و دشوار شیفت.

“شده است وجود دارد هیچ کاهش در کار” Berardelli گفت. “شده اند وجود دارد کمتر پذیرش به اتاق اورژانس اما ما مراقبت ويژه هستند و هنوز کامل به طوری که فعالیت نشده است کاهش می یابد.”

در اسپانیا و میر و عفونت های جدید کاهش یافته است دوباره. وزارت بهداشت گزارش 637 جدید, مرگ و میر, کمترین تلفات در 13 روز و در مجموع بیش از 13000 مرده است. عفونت های جدید نیز به کمترین میزان در دو هفته.

این نشان می دهد که اسپانیا در حال ورود به “مرحله جدیدی از نبرد” گفت: حمل و نقل و تحرک و امور شهری وزیر خوزه لوئیس Ábalos. اما “این مرحله جدید به این معنا نیست ما می توانیم اجازه پایین گارد ما.”

این یک پیام مکرر در سراسر جهان: هر گونه سود می تواند معکوس شود اگر مردم نمی نگه داشتن زیر lockdown قوانین.

یک گزارش از یک فدرال ناظر آژانس متوجه شد که سه نفر از چهار متحده بيمارستانهای مورد مطالعه در حال حاضر به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک COVID-19. بعضی جاها مثل مریلند ویرجینیا و واشنگتن دی سی پیش بینی اوج نمی خواهد آمد تا زمانی که ممکن است و یا به خوبی به تابستان است.

Baton Rouge, لوئیزیانا, گزارش مرگ یک دختر متولد شده در موعد مقرر پس از مادر شدن قرارداد این بیماری و قرار شد در یک ونتیلاتور. لوئیزیانا که در آن میلیون ها نفر از گردشگران نیواورلئان سالانه به حال بیش از 500 مرگ و میر.

اما رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز می گوید: حالت مرگ و بستری در بیمارستان نرخ می تواند نشان می دهد عفونت کند.

“ما در حال شروع به دیدن نشانه هایی که این کاهش اقدامات است که ما به محل قرار هفته پیش شروع به خرس نتایج واقعی,” او گفت:.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی. بیش از 270,000 مردم بهبود در سراسر جهان است.

___

طولانی گزارش از واشنگتن است. Hinnant گزارش از پاریس. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im