‘ویروس در ایران دروازه: چگونه تهران موفق به متوقف کردن شیوع

دبی, امارات متحده عربی — ظاهر می شود قبل از دوربین های سرفه و تعریق فراوان مرد پیشرو ایران در پاسخ به کروناویروس جدید شیوع آن وعده داده شده بود و از هیچ خطری برای کشور خود.

“قرنطينه متعلق به عصر حجر” ایرج Harirchi اصرار داشت.

یک روز بعد خود او خواهد بود در قرنطینه از ویروس.

Harirchi داستان است کوچک از آنچه اتفاق افتاده در ایران در میان coronavirus بیماری همه گیر. تقریبا نه نفر از 10 نفر در خاورمیانه آمده از جمهوری اسلامی است که گزارش شده نزدیک به 15000 نفر را آلوده و حداقل 853 مرگ و میر در میان ترس که موارد هنوز هم ممکن است underreported. در حالی که بسیاری از افرادی که آلوده بازیابی ویروس به سرعت در حال گسترش است و می تواند کشتن افراد مسن و کسانی که مشکلات تنفسی و یا بیماری زمینه ای دیگر.

روز محرومیت به این ویروس هم به گسترش در ایران به عنوان کشور مشخص 41 سالگرد انقلاب اسلامی 1979 با تظاهرات توده ای و پس از آن برگزار شد انتخابات پارلمانی که در آن مقامات به شدت به دنبال افزایش مشارکت مردم است.

اگر چه ایران دارای یکی از خاورمیانه بهترین خدمات پزشکی بیمارستان های آن ظاهر می شود به ضعف و مقامات خواسته اند برای 172 میلیون ماسک از خارج از کشور. همچنین خواسته است تا صندوق بین المللی پول برای 5 میلیارد دلار برای اولین بار چنین وام برای ایران از سال 1962.

جمهوری اسلامی یک فرصت برای محدود کردن ویروس به زبان فارسی, سال جدید, عید نوروز, روش. اما مقامات به نظر می رسد قادر و یا تمایلی به توقف سفر بین شهرهای بزرگ به عنوان محلی شهرهای آسیب دیده توسط ویروس تهدید به راه اندازی خود را در پست های بازرسی به نوبه خود دور و یا حتی حمله بیگانگان. که در تضاد به عراق و لبنان و ایران و متحدان آن را محدود کرده اند در حالی که جنبش رو به کسری از عفونت های گزارش شده.

چه اتفاقی می افتد بعدی نه تنها بر ایران و دولت غیر نظامی شیعه و حکومت دینی که مقامات در حال حاضر کاهش یافته است بیمار بلکه جهان ،

“با قضاوت بر اساس این واقعیت است که ایران در حال حاضر در خواست 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول این صحبت می کند به چگونگی وضعیت وخیم شدن است و آنها متوجه می شوند که آن را چرخید خارج از کنترل” گفت: دکتر امیر A. افخمی استادیار در دانشگاه جورج واشنگتن که مطالعات ایران.

___

‘بیمار صفر و یک انتخابات

در کشوری مثل ایران که در آن دولت کنترل همه رسانه و روزنامه نگاران صورت محدودیت بسیاری از چیزهایی که در مورد شیوع بیماری ناشناخته باقی می ماند. رئیس در میان آنها است که “بیمار صفر” — کسی که برای اولین بار مبتلا به کروناویروس در کشور ،

نظرات عمومی نقطه به شهر قم 125 کیلومتر (80 مایل) جنوب غربی تهران و در کشور بر باد رفته, کویر مرکزی فلات. چگونه ویروس وجود دارد وارد در سوال باقی می ماند.

مقامات پیشنهاد کرد که شاید یک تاجر ایرانی در بازگشت از چین با ویروس. قم خانه به عمده های علمیه که در قرعه کشی دانش آموزان چینی. آن را نیز همراه معادل 2.7 میلیارد دلار بالا-سرعت قطار مسیر است که یک شرکت چینی است که ساختمان یک نشانه ای از چین کمک به تهران در میان خرد کردن تحریم های ایالات متحده. چین همچنین احداث یک نیروگاه خورشیدی وجود دارد.

از اواخر ماه ژانویه و نگرانی می تواند دیده می شود در صفحه اول طرفدار اصلاحات در روزنامه آفتاب-e یزد.

“ویروس مرموز در ایران دروازه” آن بنر تیتر هشدار داد که چین شروع یک مستند برای کنترل شیوع.

در عین حال سفر بین ایران و چین ادامه داد.

دو coronavirus موارد گزارش شده Feb. 19 با اعلام این خبر که هر دو فوت در قم. پس از آن می تواند تا دو هفته برای نشان دادن علائم آنها می تواند بدست آن در اوایل فوریه.

مقامات ایرانی نمی ارائه هر گونه اطلاعات. ایران تحلیلگران نشان می دهد این ممکن است به این دلیل که کشور مشخص 41 سالگرد انقلاب اسلامی در آن دوره است.

ایران نیز برگزار می شود انتخابات پارلمانی فوریه. 21. دولت به شدت می خواستم یک مشارکت مردم برای افزایش مشروعیت خود را پس از تیراندازی کردن اوکراین هواپیمای جت مسافربری و کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره. روز قبل از آن یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در بغداد منجر به کشته شدن بالا پاسداران ژنرال قاسم سلیمانی بیشتر تکان دادن آن دانست.

مقامات ایران در حال حاضر رد صلاحیت هزاران نفر از نامزدها از در حال اجرا و در نهایت چرخش انتخابات به محافظه کاران است. آیت الله خامنه ای و حتی بعد از آن متهم دشمنان خارجی از تلاش برای نفوذ در مردم در انتخابات با شیوع.

“به بهانه بیماری و ویروس مورد استفاده قرار گرفت و رسانه ها را از دست ندهید کوچکترین فرصت برای دلسرد کردن مردم از رای دادن” او گفت:.

انتخابات دیدم ایران کمترین مشارکت در انتخابات پس از انقلاب با برخی از رای دهندگان با پوشیدن ماسک که همه به زودی می خواهم. اما مردم در حال حاضر در حال مرگ بودند و از ترس پخش شد.

___

زیارتگاه و منطبق مناسب

قم طولانی بوده است و دژ محکم ایران شیعه و روحانیت. یک نقطه کانونی از خود گذشتگی طلایی گنبد حرم فاطمه معصومه های دینی و سنت. جمعیت دعا وجود دارد و در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته لمس کردن و بوسیدن حرم.

که افزایش خطرات برای بازدید کنندگان. در عربستان سعودی مقامات بسته کردن دسترسی به مقدس ترین سایت ها در اسلام بیش از نگرانی در مورد ویروس. کلیساها و مساجد و معابد و زیارتگاه ها در سراسر جهان بسته شده اند و یا موضوع دقیق مبارزات ضد عفونی.

اما در قم و جاهای دیگر در ایران زیارتگاه ماند باز با وجود غیر نظامی مقامات بهداشت خواستار آنها نزدیک است. محمد سعیدی که نظارت بر فاطمه معصومه حرم insinuated که بسته شدن عالیات بخشی از یک توطئه علیه شیعیان توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“شکست قم رویای خائنانه تهمت و مزدوران داخلی اما این رویا را متوجه نمی شود حتی در خود قبر” سعیدی گفت: Feb. 22.

این تصمیم به احتمال زیاد به این ویروس هم به گسترش است. پلیس بعد از بازداشت کسانی که آنلاین پست تصویری از خود, لیسیدن و بوسیدن عالیات.

“این شهر مذهبی اهل سنت — ‘لانه پیامبر و خانواده اش’ — در نظر گرفته شده برای اطمینان بخشیدن به مؤمنان در سراسر جهان شد که در آن عایق در برابر شیوع و دیگر حوادث” نوشت: Mehdi Khalaji یک قم-روت شیعه متکلم است که یک تحلیلگر در Washington Institute for Near East Policy. “اگر گزارش های اولیه در مورد گسترش coronavirus اثبات درست قم وضعیت به عنوان ایدئولوژیک سرمایه انقلاب اسلامی کمک کرده و آن را پاتوژن را انتقال مرکز به بقیه از ایران و حداقل هفت کشور دیگر.”

از آن پس hazmat مناسب کارگران fogged ضد عفونی کننده و تمیز عالیات. برخی از مساجد حتی دست از الکل به عنوان ضد عفونی کننده به فقرا با وجود اسلام منع مصرف آن است.

توسط دوشنبه شب فاطمه معصومه حرم و یکی دیگر در مشهد بسته شده بود تنها برای دیدن فیلم آنلاین ادعا برای نشان دادن خط سخت وفادار طوفان عالیات’ حیاط خواستار آنها باز است. اما در آن نقطه این ویروس در حال گسترش رسیدن به بالاترین سطح از ایران حکومت دینی.

___

‘وضعیت وحشتناک است اینجا و من امیدوارم که خدا به ما کمک می کند’

مانند خون از قلب تپنده این عفونت در قم coursed در سراسر ایران در نقشه بعد به اشتراک گذاشته شده توسط وزارت بهداشت و درمان. در تهران, ویروس شروع به حرکت از طریق دولت و شیعه و حکومت دینی.

در میان کسانی که برای اولین بار آلوده شد Harirchi معاون وزیر بهداشت که تست مثبت تنها یک روز پس از او به عنوان ویروس در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری.

آن را متوقف نمی وجود دارد.

این ویروس کشته مجمع تشخیص مصلحت نظام عضو شورای محمد Mirmohammadi به عنوان یک محرم نزدیک خامنه ای است. هادی Khosroshahi, ایران, سفیر سابق واتیکان و احمد Tuyserkani یک مشاور بینالمللی رئیس نیز درگذشت همراه با چند تن از نمایندگان مجلس و یک عضو از این کشور به مجلس خبرگان.

بیمار شامل معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار بهتر شناخته شده به عنوان “خواهر مریم” انگلیسی زبان سخنگوی دانشجویان که در تصرف سفارت آمریکا در تهران در سال 1979 در 444 روز گروگان, بحران. این ویروس نیز آلوده و معاون ارشد رئیس جمهور در سرمقاله خود نوشت و دو تن دیگر از اعضای کابینه همراه با پاسداران اعضا و پزشکان.

به زودی حتی 80 ساله خامنه ای دیده می شد با پوشیدن دستکش یکبار مصرف در یک درخت-کاشت مراسم است. رئیس جمهور حسن روحانی 71 بود در حالی تلفنی با نزدیکترین رسمی چند متر (چند پا) به دور است.

شماره افزایش یافت. ایران مرگ و میر از این ویروس در حال حاضر به مراتب بیش از سایر سخت-آمار سازمان ملل.

که می تواند از فقدان اولیه تست کیت و امکانات. آن را نیز می تواند از آنچه کارشناسان خارج از تهران قانونگذاران و دیگر رهبران محلی مدعی شده اند که از شروع: ایران مخفی شده بود درست است تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر.

مقامات در ابتدا انکار کرد که به خصوص پس از بیبیسی فارسی گفت: مرگ و میر به مراتب بیش از کسانی که گزارش در ابتدای بحران است. اما این انکار به نظر می رسد به تضعیف بیش از زمان.

“ما کمی دیر است که coronavirus تا به حال وارد ایران از آنجا که ما به اشتباه آن را برای آنفولانزا” رضا Malekzadeh, یک معاون وزیر بهداشت بعد از آن گفت.

یک مرد در قم فیلم برداری ردیف از اجساد را در کیسه های سیاه و سفید و تابوت در انتظار دفن برای روز در یک سنگر اندود شده با آهک. او ادعا همه حال آزمایش مثبت برای coronavirus اگر چه مقامات بعد گفت: نهادهای برگزار شده بود در انتظار نتایج آزمون.

“وضعیت وحشتناک است اینجا و من امیدوارم که خدا به ما کمک می کند او گفت:” در حالی که راه رفتن را از طریق سردخانه.

مقامات بعد او را دستگیر کردند.

___

تجارب گذشته نگرانی جدید

بیماری را تحت تاثیر تاریخ ایران. وبا شیوع بیماری گرفتار آن سلسله قاجار طولانی مدیون انگلیس و روسیه قدرت. هرج و مرج و بدهی مجموعه صحنه را برای ایران در سال 1906 انقلاب مشروطه و ایجاد مجلس.

که شیوع وبا دیدم شیعه, مذهبی رهبران شلاق را در غرب است. در حال حاضر ایران از جمله رئیس آن پاسداران و خامنه ای, ترافیک در بی پایه و اساس تئوری توطئه که کروناویروس یک سلاح بیولوژیکی ایجاد شده توسط ایالات متحده چیزی تکرار توسط مقامات چینی نیز هست.

“روانشناسی و رهبری در ایران است و به نوعی تقریبا مخرب خود نیاز به دو برابر کردن بر روی یک دروغ فقط به نوع تصویر خود را به عنوان صالح” افخمی گفت.

که در تقابل با پاسخ به El Tor فشار وبا که ناشی از یک بیماری همه گیر از طریق 1960s. ایران تولید میلیون ها نفر از واکسن دوز و تلقيح آن افراد کنترل خود را گسترش. آن را حتی به گسترده طیف وسیعی از آنتی بیوتیک ها در ایالات متحده آمریکا برای بازدید زائران شیعه زیارتگاه افخمی گفت.

“این سریع بسیج و این پاسخ سریع مجاز کشور برای کنترل این بیماری همه گیر” او گفت:.

که تحت ایران شاه را سرنگون کرد و در سال 1979 انقلاب است. اما حتی پس از, ایران و مبارزه دیگر و شیوع بیماری و بیمارستان و پزشکان و پرستاران شناخته شده به عنوان برخی از بهترین در سطح وسیع تری در خاورمیانه با شبکه ای از کلینیک ها از روستاها به شهرهای بزرگ است.

این سیستم به نظر می رسد کشش در درزهای با آنلاین ویدئوها مسئله برای نشان دادن میدان بیمارستان رفتن. در ضمن ایران 80 میلیون نفر که احساس خطر شده است dulled سال از انزوای بین المللی جمعیت به فروشگاه های مواد غذایی و قصاب مغازه های مشکوک از هر چیزی در رسانه های دولتی.

نوروز, نوروز بافندگی در جمعه تعطیلات زمانی که میلیون ها نفر سفر است. دولت بارها و بارها متوقف شده است کوتاه از سفارش هر گونه عمده محدودیت های مسافرتی. آن نیست توضیح داد که چرا اما می تواند نگرانی در مورد بیشتر عصبی مردم آن و یا کاهش آن کم خونی تحریم ها-اقتصاد صدمه دیده.

فیلم های آنلاین نشان می دهد ایرانیان نادیده گرفتن دولت خواست در خانه بمانند و به جای حرکت به سمت سواحل دریای خزر و خلیج فارس. ساکنان سخت ضربه رشت در ایران coast را تهدید به حمله out-of-towners.

“ما انتظار داریم که انشالله ما می تواند شامل روند رو به افزایش این بیماری است نه خود بیماری توسط, مارس 26” گفت: Harirchi سلامت رسمی که دوره نقاهت بعد از COVID-19. “اما من می گویم این خیلی رک و پوست کنده: اگر مردم نمی همکاری این بیماری ادامه خواهد داد وجود دارد تا اواخر ماه مه و یا حتی در ماه ژوئن و تبدیل به یک بحران است.”

و مردی که یک بار به نام قرنطينه یک چیزی از گذشته اضافه شده: “من خواهش می کنم از مردم برای به حداقل رساندن سفرهای خود را و اطلاعات تماس و منزوی کردن افراد آلوده از دیگران به طور کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de