مجازی جنون: پنج NCAA Tournament بازی به جریان در حالی که از دست رفته در این سال اقدام

Category: لاس واگاس No comments

Kentucky

David J. فیلیپ / آسوشیتد پرس

کنتاکی را Trey Lyles (41) شاخه علیه ویسکانسین سام Dekker (15) در طول یک NCAA چهار نهایی, نیمه نهایی, بازی, آوریل 4 2015 در ایندیاناپولیس.

از تمام رویدادهای ورزشی لغو شد به دلیل coronavirus مسابقات NCAA بازدید سخت ترین. آن را نمی مارس بدون بسکتبال کالج بنابراین حتی در میان جهانی از همه گیر بیایید افراط در برخی از. صدها نفر از بازی ها از گذشته مسابقات در یوتیوب; در اینجا پنج ارزش بازبینی برای حفظ مارس جنون سنت زنده است.

1990 قهرمانی ملی بازی: UNLV در مقابل دوک

برخی از طرفداران را به رسانه های اجتماعی در طول این فصل به افسوس عدم جشن 30 سال سالگرد شورشیان تنها قهرمانی ملی. راه حل است ؟ جشن برای خودتان. UNLV قهرمانی-بازی blowout دوک باقی مانده بهترین لحظه در لاس وگاس سابقه ورزشی و بسیاری هنوز هم در نظر بگیرید که در سال 1990 شورشیان به بزرگترین تیم بسکتبال کالج در تمام دوران است. دریافت یادآوری به همین دلیل با تماشای اندرسون شکار لری جانسون, گرگ آنتونی و استیسی Augmon ترکیب برای 76 امتیاز در برابر مسیحی up all night بابی هرلی و بقیه متنفر شیاطین آبی.

2006 نخبگان 8: کنتیکت در مقابل جورج میسون

لویولا شیکاگو و ایالتی ویچیتا گرفتار شده اند توده ها به عنوان تازه ترین اواسط اصلی تیم برای رسیدن به فینال چهار اما شده است وجود دارد هیچ بیشتر مدرن سیندرلا اجرا از یکی از شماره 11 دانه جورج میسون رفت و در 14 سال پیش. این پرستان شوکه blue bloods ایالتی میشیگان و کارولینای شمالی در دو دور اول بود اما در اجرا به شمار می رود در برابر UConn کلی شماره 1 دانه. به جای جورج میسون ایستاده بود و پا به پا با UConn در سریع ء مسابقه قبل از غالب در وقت اضافه از یک بازی است که نمایش همه چیز در مورد مسابقات NCAA.

2007 دور از 64: UNLV مقابل Georgia Tech

شورشیان طرفداران منتظر 18 سال برای این برنامه برای اولین بار مسابقات پیروزی پس از پایان مربی جری Tarkanian تصدی. پیروزی بیش از کت زرد به نمایش گذاشت 2007 تیم ثبات قدم به UNLV غالب با وجود دو تا از بهترین بازیکنان, Kevin کروگر و چشمک آدامز و رنج خاموش-شب. وندل سفید غیر قابل کنترل بود, اگر چه, و کل تیم بهتر بازی در یک دور از 32 برنده بیش از ویسکانسین که تحویل شماره 7 دانه UNLV به شیرین 16. ویسکانسین بازی نیست در یوتیوب, اما احتمالی شیرین 16 از دست دادن به اورگان است و نیز ارزش تماشا کنید. شورشیان مسلما outplayed اردک اما بازگشت توسط ناخودآگاه 3-نقطه تیراندازی.

2015 چهار نهایی: کنتاکی در مقابل ویسکانسین

از دست رفته NBA به عنوان مقدار به عنوان کالج بسکتبال ؟ این ممکن است نزدیکترین چیز به یک بازی حرفه ای در اخیر دوره از مسابقات است. کنتاکی به حال یک رکورد شش بازیکن انتخاب شده در NBA پیش نویس سه ماه بعد—از جمله شماره 1 به طور کلی انتخاب کارل-آنتونی شهرها —و وارد ملی نیمه نهایی 38-0 در سال است. Badgers نیست بدون استعداد یا به عنوان ارشد سوپراستار فرانک Kaminsky اخیرا به نام اجماع ملی بازیکن سال. کنتاکی به حال هیچ پاسخ برای Kaminsky را از داخل به بیرون بازی Wildcats کاهش یافت و فقط از اتمام فصل کامل.

2016 قهرمانی ملی بازی: کارولینای شمالی در مقابل ویلانووا

بزرگترین بازی مسابقات دهه گذشته بدون شک آمد و چهار سال پیش در هوستون. کارولینای شمالی و ویلانووا صرف تمام فصل در بالای نظر سنجی و نشان داد که چرا در یک لحظه-کلاسیک-و-چهارم جنگ به پایان برسد. و چه پایان آن بود. هدف قرار دادن یک buzzer-beater یک چیز است. هدف قرار دادن یک buzzer beater برای پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی است که کاملا دیگری تامین Wildcats’ کریس جنکینز به عنوان یک چیزهای بی اهمیت جواب برای دهه های آینده است.

زمانی که ممکن است ورزش بازگشت ؟

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert تایید آنچه که هر کس در ورزش های مشکوک در مصاحبه با ESPN گفت NBA تعلیق آن فصل بود “علامت تعجب” در تعیین لغو این مسابقات است. NBA اعلام کرد در شب 11 مارس و بعد از ظهر, NHL, گپ, لیگ اصلی بیس بال و تقریبا هر دیگر فعالیت های ورزشی لیگ به دنبال کت و شلوار.

وجود دارد rumblings که دیگر لیگ های بزرگ هنوز هم پس از سرب NBA است که بنا به گزارش eyeing اواسط ماه ژوئن به عنوان “بهترین سناریو” از سر بازی. گزارش های اولیه نشان داد NHL و لیگ اصلی بیس بال امیدوار بودند تنها برای دو یا سه هفته مکث اما ممکن است در حال حاضر ژوئن به عنوان یک پتانسیل نقطه شروع است.

اگر NHL شروع به پریدن کرد و مستقیم به پلی آف جام استنلی به عنوان برخی گمان آن را نمی خواهد یک منفی برای Vegas شوالیه طلایی. وگاس خواهد بود شماره 1 دانه در اقیانوس آرام بخش حذفی غلاف صرف نظر از اینکه لیگ با استفاده از نقطه یا نقاط درصد تعيين براکت. آن را به طور گسترده ای انتظار می رود لیگ خواهد بدون چربی نسبت به دومی به حساب اختلاف در بازی از تیم به تیم که به معنی وحشی-کارت نشویل شکارچیان خواهد در انتظار شوالیه طلایی در دور اول.

شوالیه طلایی کنار از دست دادن 2020 پیش نویس NFL ضربه لاس وگاس سخت ترین. NFL اعلام کرد که بخشی از این رویداد برنامه ریزی شده از مارس 23-25 در یک رد پا کشش از سزار فروم به Bellagio Fountains—خاموش است. لیگ وعده داده شده برای بازگشت به منطقه برای آینده پیش نویس اما معلوم نیست که ممکن است اتفاق می افتد. این 2021 پیش نویس NFL در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای کلیولند. فصل NFL—از جمله اولین لاس وگاس Raiders—تنظیم شده است برای شروع در ماه سپتامبر و در عین حال تحت تاثیر قرار.

لیگ های عمده ای می تواند تصمیم به قراضه فصل در دسترس نباشد اما انتظار NHL, NBA و لیگ اصلی بیس بال به انجام همه چیز ممکن است برای جلوگیری از این سرنوشت. لیگ کوچک از جمله لاس وگاس چراغ’ ایالات لیگ فوتبال و لاس وگاس هوانورد’ Pacific Coast لیگ به احتمال زیاد به استفاده از ورزش های اصلی به عنوان یک راهنمای و باد در همان جدول زمانی.

کالج های محلی و ورزشکاران هیچ گونه امید خود را برای فصل. NCAA لغو تمام بهار باقی مانده و ورزش های زمستانی در حالی که Clark County School District است “معلق” ورزش با امید به ارزیابی مجدد قبل از پایان سال تحصیلی.

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>