مجازی این یک دنیای کوچک ترکیبی از سواری از 5 پارک دیزنی در طول coronavirus بسته شدن

شما می توانید یک سفر مجازی در سراسر جهان در طول coronavirus بسته شدن تمام 12 پارک دیزنی با یک نسخه از آن را در یک جهان کوچک شامل صحنه هایی از جاذبه های در آناهایم فلوریدا و فرانسه و هنگ کنگ و ژاپن است.

این یک دنیای کوچک مجازی قایق سواری شامل صحنه هایی از پنج پارک دیزنی آخرین قسط از #StayAtHome سرگرمی در طول COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر جمع آوری شده در یک وب سایت جامع دوبله دیزنی لحظه های سحر و جادو.

همچنین ببینید: این 17 مجازی دیزنی لند و Disney California Adventure دارد مانند اینکه در یک پارک

دیزنی دو آناهایم, پارک, سه هتل و مرکز خرید در فضای باز باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به شیوع کروناویروس.

برای علاقه مندان به آشنایی با دیزنی لند سوار جدید مجازی سفر با قایق در بازدید از کودکان در سراسر جهان ارائه می دهد جدید را در آشنا جاذبه با صحنه های منحصر به فرد و موسیقی متن از فلوریدا سحر و جادو پادشاهی توکیو دیزنی لند هنگ کنگ دیزنی لند توکیو دیزنی لند.

مجازی قایق سواری آغاز می شود با یک مونتاژ از یاد کوچک جهان, جاذبه نمای در سراسر جهان — بکر سفید با طلا و اصلاح در دیزنی لند پشت سر هم از رنگ در پادشاهی سحر و جادو, نقاشی با مداد رنگی تن در توکیو دیزنی لند و بیشتر با رنگ های خاموش در هنگ کنگ دیزنی لند.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند جمعیت انتظار می رود برای جستن به عقب پس از coronavirus بسته شدن تحلیلگران می گویند

نسخه مجازی از دنیای کوچک سوار وارد تحت هنگ کنگ دیزنی لند خوش آمدید ثبت نام و برخورد ماهیگیری اسکیمو صوتی-animatronic آمار و ارقام. “یخ زده” صحنه در توکیو دیزنی لند ویژگی های السا, آنا و اولاف.

سواران عبور از زیر یک اتوبوس دو طبقه گیر کرده در یک پل متحرک لندن در دیزنی لند پاریس ، می-توانید رقصنده زیر فرانسه برج ایفل در فرانسه جاذبه انتقال به صحنه از بالا لگد زدن animatronic عروسک در هنگ کنگ فلوریدا و توکیو همه کمی در لباس های مختلف.

وجود دارد یک صحنه با Rapunzel گیر در یک برج در توکیو دیزنی لند لیلو و کوک بر روی یک تخته موج سواری در توکیو دیزنی لند و علاءالدین و یاس پرواز بر روی فرش سحر و جادو در دیزنی لند. تور مجازی می گذرد twirling پنگوئن ها در هنگ کنگ دیزنی لند و لبخند زدن اسب آبی در پادشاهی سحر و جادو.

همچنین نگاه کنید به: Marvel نشان می دهد مرد عنکبوتی طنز مبتنی بر وب Slingers سوار آمدن به Avengers پردیس

یک غرب وحشی آمریکا در دیزنی لند پاریس نسخه از سوار شدن شامل یک دلیجان سالن و کابوی cacti است که به سرعت انتقال به افق شهر با مجسمه آزادی پل گلدن گیت و علامت هالیوود.

ترکیبی از آخر صحنه شامل animatronic عروسک های در حال چرخش به بالا و پایین رفتن رفتن در هنگ کنگ یک چرخ و فلک در ژاپن و یک چرخ فلک در فرانسه.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند به منظور بالا بردن و پایین آوردن پرچم آمریکا روزانه در طول coronavirus بسته شدن

تمام دیزنی اقامتگاههای تفریحی را در سراسر جهان به جز دیزنی لند شانگهای ویژگی یک نسخه از آن را در یک دنیای کوچک است.

قبلی #StayAtHome سرگرمی از دیزنی لند شامل یک نسخه مجازی از سحر و جادو اتفاق می افتد رژه و در خانه ضبط شیک Dans کوارتت آرایشگاه.

راه اندازی جدید دیزنی سحر و جادو لحظات وب سایت همچنین ویژگی های یک در خانه ضبط Epcot Jammitors یک فضای سرگرمی گروه درام شبیه به سطل زباله می تواند سه نفر در دیزنی لند و ارتش سبز مردان درام سپاه در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im