مجازی حوادث به مناسبت روز زمین

اقیانوس آرام مرکز علوم را با استفاده از تصاویر و فایل های صوتی زندگی می کنند و سخنرانی های شما را غرق در صداهای طبیعی از سراسر جهان در خود جهانی صداهای رویداد on یکشنبه, مارس 22. اقیانوس آرام مرکز علوم

علائم این سال 50 سالگرد روز زمین (بحباله نکاح در اوردن, مارس 22) که به لطف محلی سازمان نمی خواهد uncelebrated در سن COVID-19. در حالی که شما نمی توانید جمع آوری در فرد با همکار خود را با فعالان محیط زیست در روز زمین آب و هوا اعتصاب شما هنوز هم می تواند با نوشتن نامه به مقامات محلی شنیدن مذاکرات از کارشناسان آب و هوا و یاد بگیرند که چگونه به اقدام برای حفاظت از این سیاره است. در ادامه برای تمام مجازی روز زمین اتفاقات به تجربه از خانه.

چهار شنبه, مارس 18

عملکرد

ملی آب رقص 2020: رقص برای زندگی ما
کارین Stevens رقص تاکویلا پارک ها و تفریح و Duwamish زنده خواهد شد در حال حاضر یک سایت خاص زندگی جریان “جامعه حرکت گروه کر” پرداختن به مسائل مهم مربوط به Duwamish رودخانه به عنوان بخشی از سراسر کشور رویداد ملی رقص آب در روز است. عضویت در رقص چت با محیط زیست فکر جدید دوستان لذت بردن از غذا و نوشیدنی و موسیقی و کمک به بازگرداندن رودخانه زیستگاه.

مارس 21-23

فیلم

عدالت اجتماعی جشنواره: ‘برداشت باد’ غربالگری مجازی
این فیلم که برای اولین بار در سال 2019 عدالت اجتماعی جشنواره فیلم می گوید داستان از یک عمده واشنگتن انرژی سودمند است که یکی از بزرگترین باد-امکانات تولید در غرب است. دیدن یک rescreening برای روز زمین است.

چهار شنبه, آوریل 22

جامعه

خوراکی روز زمین
آیا شما یک نما سبز در حالی که در قرنطینه? آموزش مزایای رو به رشد مواد غذایی خود را و دریافت راهنمایی در حمایت از حشرات مفید و گرده افشان با لیزا تیلور و استاد باغبان لایحه Thorness. شما را با تعداد زیادی از پروژه های DIY در خانه امتحان کنید.

جوان حرفه ای, واشنگتن, روز زمین رویداد مجازی
پیوستن جوانان حرفه ای, واشنگتن, سیاست, مرکز حاضر به شنیدن از کارشناسان محیط زیست در سراسر ایالت واشنگتن در مورد چگونه شما می توانید عمل در برابر تغییر آب و هوا.

موسیقی

صداهای جهانی
از طریق تصاویر و فایل های صوتی زندگی می کنند و سخنرانی های جهانی صداهای شما را در صداهای طبیعی از سراسر جهان از کاستاریکا کولون جنگلهای انبوه به واشنگتن حیاط خلوت. شما همچنین اطلاعات در مورد ابزار است که دانشمندان با استفاده از به ثبت و تجزیه و تحلیل برای تلفن های موبایل.

خوانش & مذاکرات

تغییر آب و هوا و زمین های کشاورزی: ساختمان انعطاف پذیر آینده برای واشنگتن
یاد بگیرند که چگونه واشنگتن کشاورزان در حال تغییر شیوه های کشاورزی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی در این روز زمین جشن های زیست محیطی نویسندگان فرانسیس مور Lappé و آنا Lappé.

روز زمین 50th Anniversary سخنرانی: Gaia تب دارد
Piggybacking از James Lovelock این فرضیه گایا Bucknell استاد دانشگاه جنیفر تامسون خواهد بحث را در تاریخچه نفت و شرکت های آب و هوا و عدالت و زیست محیطی پرداخته است.

روز زمین در حال حاضر در حال حاضر بیشتر از همیشه به طبیعت و نسبت به زندگی
دکتر پیتر کان از UW دانشکده محیط زیست و جنگل علوم کمک خواهد کرد که شما “تعمیق [خود را] تعاملات با جهان طبیعی” توسط خود آزمایشگاه مطالعات در تعامل طراحی الگوی جدید طراحی شهری روش است که او معتقد است که می تواند به ما کمک کند “rewild زندگی ما است.”

روز زمین مجازی رالی: نامه نوشتن ناهار و یادگیری
پیوستن به واشنگتن طبیعت و محافظت از هیلل در UW و Jconnect سیاتل به صورت دیجیتال تجمع که در آن شما می توانید نوشتن نامه به مقامات محلی در مورد مسائل زیست محیطی است.

الیزابت Kolbert
برنده جایزه پولیتزر نویسنده از پیامبر عشق, یادداشت های زمینه از یک فاجعهو ششمین انقراضالیزابت Kolbert یکی از وحشتناک ترین نویسندگان در آمریکا امروز به دلیل او را به نوشتن در مورد تصور وحشت اما آنهایی که واقعی: تغییر آب و هوا و نابودی محیط زیست و از دست دادن مداوم از تنوع زیستی به عنوان نوع بشر گسترش بیش از هر اینچ از این سیاره است. او را به یک مجازی بحث در سالگرد 50 از روز زمین برای هوشیار و جدی نگاه دولت از این سیاره است. کتی هرتزوگ

صحبت برای سیاره: زمین بعد نوشتن در
اگر شما خود سازنده ترین در گروه پاپ به این رسمی سالن آرایش مجازی برای نوشتن در مورد این که چرا Puget صدا طبیعی زمین به ارزش حفاظت از این که آیا شما در حال کار در نامه ای به مقام های محلی و یا یک op-ed.

مارس 22-24

جامعه

روز زمین زندگی می کنند
همه ستاره صف از فعالان نوازندگان و هنرمندان (Al Gore Ilyasah Shabazz, Patricia Arquette, جان کری, Stacey آبرامز و طالب بیش از حد ، چند تا شرکت کنندگان) خواهد آمد و با هم برای سه روز livestreamed روز زمین بسیج رویداد با هر روز دفاع از تم های مختلف. مارس 22 را به تمرکز بر روی جوانان آب و هوا اعتصاب; مارس 23 تمرکز در برنامه ریزی مجدد اقتصاد “به طوری که آن را با این نسخهها کار برای مردم و سیاره و نه آلوده و سیاستمداران” و مارس 24 تمرکز در ثبت نام رای دهندگان و مشارکت سیاسی.

از آوریل 30

جامعه

روز زمین جنوبی صدا از یک ماه جشن مجازی
سراسر آوریل روز زمین جنوبی صدا را دعوت ساکنان در تاکوما, سیاتل و فراتر از آن برای شرکت در فعالیت های روزانه است که شما می توانید در خانه خود را در حیاط و یا محله که به نفع محیط زیست و “تقویت ارتباط با درختان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im