مجازی کاباره عملکرد به نفع طلایی رنگین کمان

برنت بارت سرگرم کرده است میلیون ها نفر از برادوی مرحله در پایان غرب در تلویزیون و در سالن های کنسرت در سراسر جهان است. او اخیرا reprised نقش بیلی فلین در شیکاگو – موسیقی و نیز شناخته شده برای بازی در Annie Get Your Gun, گراند هتل و فانتوم – لاس وگاس دیدنی و جذاب.

شما می توانید گرفتن بارت بعدی عملکرد به صورت رایگان در 5 p. m. روز شنبه, مارس 28 زمانی که او با تیم های لاس وگاس آهنگساز و تهیه کننده کیت تامپسون برای “مجازی کاباره” از جمله برخی از برادوی بزرگترین بازدید از طریق livestream در StageIt. کمک های مالی از نمایش را به رنگین کمان طلایی برای ارائه به شدت مورد نیاز خدمات و کمک های مالی به زنان و مردان و کودکان مبتلا و مبتلا به HIV/AIDS در جنوب نوادا.

نمایش پخش خواهد شد از وگاس اتاق یک رویداد جدید فضا در مرکز تجاری که به تازگی راه اندازی مداوم موسیقی زنده سری به نام کاباره در وگاس ، مانند بسیاری از دیگر محلی, سرگرمی, حوادث, سری است که به دنبال به آنلاین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و پس از آن خاموش کردن کازینو تفریحی و نمایشگاه در سراسر جنوب نوادا و بقیه از کشور است. برای اطلاعات بیشتر thevegasroom.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im