Virgin Galactic گزارش بهره بالا در آن فضا پرواز

Category: لاس واگاس No comments

Virgin Galactic

Virgin Galactic از طریق AP

این مه 29, 2018, عکس های ارائه شده توسط ویرجین کهکشانی را نشان می دهد VSS وحدت هنر و صنعت در طول یک مافوق صوت تست پرواز. سفینه فضایی نیست راه اندازی از زمین انجام شده است اما در زیر یک هواپیمای ویژه ای به ارتفاع حدود 50000 پا (15,240 متر). وجود دارد آن را منتشر قبل از اشتعال آن موتور موشک و بالا رفتن.

لس آنجلس — Virgin Galactic دریافت کرده است نزدیک به 8,000 رزرو آنلاین مورد علاقه پس از آن موفقیت آمیز اولین تست پرواز به فضا 14 ماه پیش این شرکت گفت: آن را به عنوان نزدیک عملیات تجاری و آماده به بازگشایی فروش بلیط.

Virgin Galactic در حال حاضر بیش از 600 شرکت رزرو که گرفته شده از مشتریان در 60 کشور تا دسامبر سال 2018 پرواز زمانی که آن را بسته فروش بلیط.

این شرکت اعلام کرد که روز چهارشنبه آن را به شروع یک فرآیند به نام “یک گام کوچک” که اجازه خواهد داد که کسانی که آنلاین ثبت نام که جدی در مورد تبدیل شدن به فضانوردان مسافر به ثبت نام آنلاین برای شرکت و رزرو با پرداخت به طور کامل قابل استرداد سپرده $1,000.

تایید یک spaceflight رزرو خواهد بود یک فرآیند به نام “یک غول جهش” بازتاب سخنان آپولو 11 فضانورد نیل آرمسترانگ زمانی که او اولین کسی پا بر روی ماه در سال 1969.

شرکت نکرد که مجموعه ای جدید از کرسی های آزاد می شود و یا هزینه های واقعی. اولیه صندلی فروخته شد در $250,000 هر کدام.

پس از سال ها از توسعه و آزمایش در موهاوی هوا و فضا پورت در موهاوی کالیفرنیا, Virgin Galactic شده است حرکت به سمت شروع واقعی عملیات در پایگاه فضایی آمریکا در جنوب نیومکزیکو — اگر چه آن را به یک تاریخ.

ویژه حامل هواپیما به تازگی تقبل قایق از آب عبور خود را سفینه فضایی VSS وحدت از کالیفرنیا به مکزیک و گفت: ساخت این دو فضاپیما به خوبی جریان دارد.

Virgin Galactic ارائه پروازهای زیر مداری به ارتفاع حداقل 50 مایل (80.5 کیلومتر) که در آن مسافران را ببینید گسترده ای باریک از زمین بسیار پایین تر و تجربه چند دقیقه بی وزنی قبل از فضاپیما می نشیند و به یک فرود.

فعلی 7,957 آنلاین ثبت نام بیش از دو برابر تعداد این شرکت در آخرین گزارش در ماه سپتامبر 2019.

استفان اتنبرا شرکت مدیر بازرگانی در بیانیه ای گفت که افزایش تقاضا برای شخصی spaceflight تشویق شد.

“یک گام کوچک ما اجازه می دهد تا به کمک واجد شرایط و ایجاد اعتماد به نفس در ما فروش مستقیم لوله و همچنین به اطمینان حاصل شود که کسانی که بیشتر مشتاق برای رزرو قادر به انجام این کار در اولین فرصت” او گفت:.

Virgin Galactic تاسیس شد توسط ریچارد برانسون میلیاردر پس از تاریخی 2004 پروازهای آزمایشی SpaceShipOne بود که با بودجه دولتی توسط مایکروسافت بنیانگذاران پل آلن و موفق به کسب $10 میلیون Ansari X Prize به عنوان اولین بخش خصوصی توسعه یافته سرنشین دار موشک برای رسیدن به فضا.

Virgin Galactic شش مسافر سفینه فضایی است که یک نوع به نام SpaceShipTwo. یک ناو هواپیما حمل آن به ارتفاع بالا و انتشار آن قبل از آن موتور موشک مشتعل.

این شرکت در حال حاضر به طور رسمی به نام Virgin Galactic Holdings, Inc. و رفت و عمومی در بازار بورس نیویورک در ماه اکتبر. ناوگان است که تولید شده توسط سفینه فضایی شرکت تماما متعلق به شرکت تابعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>