فهرست کامیون آتش می رود دایره کامل. Randolph خانواده برای اهدای آن به یک آتش نشانی در ایندیانا

یک روز صبح زود در سال 2007 ران Klahr خریداری یک کامیون آتش در هوی و هوس از طریق حراج آنلاین است.

آن را دقیقا همان است که عجیب و غریب است. مانند پدر و پدر بزرگ قبل از او Klahr داوطلب بود با آتش نشانی در, Randolph, Minn. و اینکه یک مکانیک و جوشکار او خوب بود در رفع چیزها.

اما گفته شده که این یک ضربه خرید که او را به عقب $3,100.

“این نوع از 2 ساعت در صبح خرید نوع از چیزی” پسر خود را غنی Klahr به یاد می آورد این هفته است. “او مادر من و گفت:” من فکر می کنم ممکن است شما دیوانه در من.’ “

همسرش کریستین ، او را درک دانستن و کامل است که او را به چالش بازگرداندن 1965 شورلت C60 سری تلمبه زن تانکر او snagged از Wildcat Township آتش نشانی از ثروت باد آورده Ind.

غنی Klahr به نظر می رسد بیش از یک سال 1965 باشگاه تلمبه زن تانکر آتش سوزی کامیون در, Randolph, Minn. در روز پنج شنبه 5 مارس سال 2020 است. Klahr خواهد رانندگی کامیون آتش به آن اصلی ایستگاه با Wildcat Township آتش نشانی در ثروت باد آورده Ind., که در آن خواهد شد بازسازی و نمایش داده به عنوان بخشی از وزارت 110 سالگرد در ژوئن 27. غنی پدر ران Klahr خرید کامیون آورده و آن را به مینه سوتا اما گذشت قبل از اینکه او می تواند به تحقق رویای خود را از بازگرداندن آن است. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

Klahr نمی خواهد به انجام است که با این حال. او مبارزه چند مسائل مربوط به سلامت بیش از پنج سال آینده و درگذشت در مارس 2012 در سن 61.

اما در مورد 550 مایل در جنوب رندولف هستند خدا را شکر آتش نشانان در ثروت باد آورده آماده به انجام این کار.

بنابراین صبح روز شنبه Klahr پسر را در کار خود وسیله نقلیه — یک Wayne حمل و نقل کامیون مسطح و تقریبا نه ساعت رانندگی به شخصا اهدا, قدیمی, کامیون آتش به Wildcat Township آتش نشانی به افتخار پدر خود را.

“ما 110 درصد سپاسگزار گفت:” اندی wesner, خانواده, آتش, رئیس همه-volunteer fire department را پوشش می دهد که ثروت باد آورده و Wildcat شهرستان واقع حدود یک ساعت در شمال ایندیاناپولیس. “این رفتن به یک تیم-ساختمان هدف برای ما. و مجبور به پرداخت هر گونه پول برای شروع این پروژه فوق العاده است. ما نمی تواند هیچ شادتر در مورد آنچه خانواده و Len (شریدر) انجام می دهند برای بخش ما است.”

چگونه مقابله گرد هم آمدند

شریدر است که یک عضو هیئت مدیره از مینه سوتا موتور آتش ، دو سال پیش او در زمان عکس از کامیون های آتش نشانی — با آن آب و هوا-پژمرده رنگ و علف های هرز در حال رشد در اطراف آن و ارسال آنها را به Wildcat Township آتش نشانی از طریق Facebook. او می خواست برای سنجش علاقه خود را.

رئیس در آن زمان علاقه کمی نشان داد چرا که آنها تا به حال هیچ جا آن را wesner, خانواده گفت. اما کسی که آن را قطع یکی از شریدر تصاویر کامیون — تنها یک سازمان آتش نشانی می داند که هنوز هم در دسترس است از آن گذشته در یک ایستگاه دیوار.

“چند روزهای یکشنبه پیش من نشسته بود وجود دارد به دنبال در تصویر و فکر کردن در مورد چگونه ما فقط ساخته شده است سه-خلیج انبار قطب,” wesner, خانواده گفت. “بنابراین من رسیده به لن از طریق Facebook. و این که چگونه این کل فرایند کار را شروع کردم. چون من واقعا می خواستم به بازگرداندن تاریخچه گروه.”

کامیون آتش تاریخچه

کامیون آتش بود که Wildcat شهرستان اولین تلمبه زن در سرویس تا سال 2005 زمانی که بخش خریدم یکی دیگر. با توجه به اعطای قوانین ’65 موتور آتش تا به حال به فروش می رسد.

Stenciled نشانه گذاری از Wildcat Township آتش نشانی دیده می شود در یک سال 1965 باشگاه تلمبه زن تانکر در رندولف, Minn. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

“در واقع من نمیفهمد که آن را احتمالا رفته بود — ما از دست رفته شانس ما — اما با لن کمک کردن با تمام آن را شگفت انگیز بوده است,” wesner, خانواده گفت. “در عرض یک ساعت از درخواست او بدست کرده بود با من بود که آن را در همان محل که در آن قبل از آن بود. در عرض سه یا چهار ساعت من در صحبت کردن به خانواده است.”

Wesner, خانواده گفت: این طرح این است که سعی کنید به جمع آوری پول از جامعه به منظور آتش گرفتن کامیون موتور و تعویض ترمز و کلاچ و لاستیک و نخودی رنگ است که در معرض سوتا آب و هوا 13 سال گذشته.

Wesner, خانواده گفت: هدف این است که به آتش کامیون آماده برای وزارت 110 سالگرد در ژوئن 27 و سپس استفاده از آن برای روابط عمومی حوادث, جزئیات مراسم تشییع جنازه و رژه می روند.

این بخش را افتخار ران با یک پلاک است که در موتور 1, او گفت:.

یک خانواده ‘اجازه دهید’

کامیون آتش هنوز به معنای زیادی به خانواده Klahr گفت. آنها خاطرات او نشان دادن آن به کودکان و نوجوانان در داخل و اطراف Randolph خواب آلود جامعه شرقی فارمینگتون. و با استفاده از آن شرمسار خواهر در قانون در تولد 50 با کروز از طریق مرکز شهر توپ می افتد. و حمل و نقل خود را خواهرزاده و همسرش در روز عروسی خود را از کلیسا برگشت به شهر.

“ما تا به حال بسیاری از سرگرم کننده با آن را,” او گفت:.

اما این خانواده است که حاضر به اجازه دهید آن را بروید — به افتخار ران. بنابراین در ساعت 9 صبح روز شنبه او را ترک پارکینگ رندولف دبیرستان و شروع به تخلیه پدر کامیون آتش به ایندیانا است.

یک جامعه وداع که شریدر سازمان شامل, قدیمی, اسکورت کامیون Klahr از رندولف و پایین به ایالات متحده 52.

“من بسیار سپاسگزار است که من پدر و حافظه را در زندگی می کنند که با کامیون آتش حتی اگر از آن خواهد شد یک ساعت دور,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im